250 zł na paliwo albo 150 zł w gotówce za konto w BNP Paribas

BNP Paribas w sumie nie pozwala aby nie można było założyć konta osobistego z premią w tym banku. Po akcji na Dzień Dziecka wystartowała kolejna akcja Na stacji korzyści dzięki której można otrzymać tym razem albo 250 zł na paliwo albo 150 zł w gotówce za konto w BNP Paribas. Premia paliwowa oczywiście jest o wiele bardziej korzystna. Warunki jak zwykle są dosyć proste do spełnienia – wystarczą odpowiednie zasilenia, przelewy internetowe oraz transakcje BLIK żeby otrzymać tą solidną premię. Nowa promocja francuskiego banku trwa do 30.06.2020 r. lub do wyczerpania puli 3.000 sztuk promocyjnych wniosków.

Z bieżącej edycji promocji mogą skorzystać  nowi klienci BNP Paribas oraz powracający,, którzy w ciągu 12 miesięcy przed złożeniem wniosku nie byli posiadaczami ani współposiadaczami rachunku oszczędnościowo – rozliczeniowego w BNP Paribas (a także w Raiffeisen Polbanku). Posiadanie karty kredytowej i/lub posiadanie konta w BGŻ Optimie nie wyklucza z udziału w promocji. Niestety w przypadku posiadania karty kredytowej czy kredytu mogą pojawić się problemy ze złożeniem promocyjnego wniosku… (wtedy należy skontaktować się i wyjaśnić sprawę z BNP Paribas).

Na stacji korzyści – warunki promocji:
 • Wypełnienie formularza na specjalnej stronie promocji z podaniem imienia, nazwiska, nr telefonu, adresu e-mail oraz numeru PESEL.
 • Wyrażenie zgody na zwolnienie banku z tajemnicy bankowej w zakresie niezbędnym do realizacji promocji, a także upoważnienie BNP Paribas do przekazania Organizatorowi promocji informacji o spełnieniu warunków uzyskania nagrody.
 • Złożenie do 30.06.2020 r. wniosku o otwarcie konta osobistego wraz kartą debetową i bankowością elektroniczną za pośrednictwem linku promocyjnego – który będzie dostępny w wiadomości e-mail, a który przekieruje na stronę promocji.
 • Najpóźniej do 15.07.2020 r. – zawarcie umowy ramowej z BNP Paribas o konto osobiste za pośrednictwem unikalnego kodu SMS w systemie partnera Banku – Autenti oraz aktywacja karty.
 • Podanie na stronie promocji i we wniosku o otwarcie konta osobistego takich samych danych.
 • Wybranie jednej z nagród: 150 zł w gotówce lub 250 zł na Karcie Paliwowej Orlen.
 • Uzupełnienie danych do wypłaty premii do 26.08 lub 29.09.

<<<Strona promocji 250 zł na paliwo lub 150 zł w gotówce za konto w BNP Paribas>>>

Nagrody w promocji Na stacji korzyści:
Nagroda pieniężna w wysokości 150 zł za:
 • Pierwsze 75 zł za:
  • Otwarcie konta osobistego Konto Otwarte dla Ciebie w ramach promocji.
  • W miesiącu lipcu wykonanie co najmniej 3 transakcji BLIK.
  • W miesiącu lipcu wykonanie co najmniej 3 przelewów środków z konta za pomocą bankowości internetowej (GOonline lub Aplikacji Mobilnej GOmobile).
 • Drugie 75 zł za:
  • Spełnienie warunków otrzymania pierwszej nagrody.
  • W miesiącu sierpniu wykonanie co najmniej 3 przelewów środków z konta za pomocą bankowości internetowej (GOonline lub Aplikacji Mobilnej GOmobile).
  • W miesiącu sierpniu otrzymanie wpływów na kwotę co najmniej 1.000 zł.
Nagroda Karta Paliwowa na 250 zł za:
 • Otwarcie konta osobistego Konto Otwarte dla Ciebie w ramach promocji.
 • W miesiącach lipiec i sierpień:
  • Wykonanie po co najmniej 5 przelewów środków z konta za pomocą bankowości internetowej (GOonline lub Aplikacji Mobilnej GOmobile).
  • Wykonanie po co najmniej 5 transakcji BLIK.
  • Otrzymanie wpływów na kwotę co najmniej 1.000 zł w każdym miesiącu.

250 zł na paliwo albo 150 zł w gotówce za konto w BNP Paribas

Wpływy na konto powinny pochodzić spoza kont, których nie jesteśmy właścicielem, najlepiej spoza BNP Paribas (wtedy mogą być nasze konta). A transakcje BLIK to powinny być płatności w sklepach – nie liczą się np. wypłaty gotówkowe. W przypadku nagrody pieniężnej BNP Paribas do 21.08 oraz 24.09 wyśle e-maile o przyznaniu nagrody. Należy do 26.08 zalogować się na stronie promocji i podać numer konta bankowego do wypłaty premii. Premie gotówkowe zostaną wypłacone do końca sierpnia oraz września. Wiadomości będą przychodzi z adresu e-mail nastacjikorzysci@bnpparibasplus.pl. Można ten adres dodać już teraz do kontaktów.

W przypadku Karty Paliwowej Orlen BNP Paribas wyśle wiadomość e-mail do 24.09.2020 r. Należy do 29.09 zalogować się na stronie promocji i podać adres do jej wysyłki. Już dzień później nagrody – Karty Paliwowe o wartości 250 zł zostaną wysłane listem poleconym na wskazany adres korespondencyjny. Regulamin promocji nic nie mówi o ich ważności. Adres e-mail wspomniany powyżej warto dodać do kontaktów aby wiadomość o przyznaniu nagrody nie wpadła do SPAM-u.

Konto osobiste Konto Otwarte dla Ciebie zakłada się online, a kurier przyjeżdża tylko aby potwierdzić naszą tożsamość i wydać nam kartę debetową. Jest one bezwarunkowo bezpłatne – nie ma opłat za prowadzeni. Do konta niezbędna jest karta debetowa – najprostsza karta Otwarta na Dzisiaj staje się bezpłatna po wykonaniu jednej transakcji bezgotówkowej miesięcznie. Osoby do 26-roku życia nic nie płacą. Bezpłatne są wypłaty z bankomatów BNP Paribas oraz sieci Planet Cash. Można też wybrać inne karty – płatne ale z dodatkowymi usługami. Wszystkich zainteresowanych 250 zł na paliwo lub 150 zł w gotówce za konto w BNP Paribas zapraszam tutaj:

250 zł na paliwo albo 150 zł w gotówce za konto w BNP Paribas

Regulamin promocji Na stacji korzyści.


Promocji bankowych jest w ostatnich tygodniach bardzo wiele. Kończą się jedne akcja, kolejne są reaktywowane oraz pojawiają się co raz to nowe programy. Wszystkie najciekawsze promocje, dzięki którym można dorobić kilkadziesiąt, albo nawet kilkaset złotych miesięcznie zostały opisane u mnie na blogu w kategorii aktualne promocje bankowe tutaj:

<<<Spis aktualnych promocji bankowych>>>

250 zł na paliwo albo 150 zł w gotówce za konto w BNP Paribas

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.