Program poleceń w Getin Banku czyli 50 zł za konto i 80 zł za polecenie

W Getin Banu w dniu dzisiejszym wystartował nowy program poleceń (tj. już VIII edycja) dzięki któremu nowi i powracający klienci mogą ponownie otrzymać 50 zł za konto a dotychczasowi 80 zł za polecenie za spełnienie bardzo prostych warunków – po prostu odpowiednich przelewów. Wystarczy nie posiadać w Getin Banku konta od 30.11.2019 r. Tym razem zarówno polecona jak i polecająca osoby dostają nagrody w formie kart podarunkowych. Nowy program poleceń trwa do 31.08.2020 r.

Aby skorzystać z akcji należy mieć wyrażone zgody marketingowe i handlowe oraz te dot. zasad rozliczenia programu poleceń. Osoba polecająca przystępuje do programu poleceń najłatwiej w bankowości internetowej akceptując regulamin oraz generując odpowiedni kod polecenia który przekazuje się osobie polecającej. Otwiera się Konto Proste Zasady które jest darmowe po wykonaniu 1 transakcji bezgotówkowej.Program poleceń w Getin Banku czyli 50 zł za konto i 80 zł za poleceniNależy złożyć wniosek o Konto Proste Zasady z odpowiednim kodem polecania (do wpisania w trakcie zakładania konta lub do podania w placówce Getin Banku) (zdobyty od rodziny lub np. mój KKWS34 – zmienia się co edycję programu), wyrazić zgody marketingowe i handlowe oraz także te dot. zasad rozliczenia programu poleceń. Należy również aktywować konto osobiste do 31.08.2020 r. Następnie w ciągu kolejnych 3 pełnych miesięcy następujących po aktywacji Konta Osobistego trzeba zapewnić wpływy w wysokości minimum 1.000 zł (spoza Getin Banku) + wykonywać jedną operację bezgotówkową (dla bezpłatności konta.)

Za spełnienie powyższych warunków osoba polecona otrzymuje 50 zł, a osoba polecająca – 80 zł w formie kart podarunkowych. O przyznaniu nagrody Getin Bank poinformuje w bankowości internetowej, poprzez e-mail i sms-a. Nagroda – karta podarunkowa o wartości 50 zł dla poleconego sklepu Allegro, lub Decathlon lub do www.empik.con będzie dostępna do odbioru najpóźniej do 31.01.2021 r. Osoba polecająca otrzyma taką samą nagrodę o wartości 80 zł. Maksymalnie można otrzymać 10 nagród za 10 skutecznych poleceń. Dodatkowo można otrzymać stawkę 2% na Elastycznym Koncie Oszczędnościowym do 200.000 zł. A osoby przelewające wynagrodzenie mogą otrzymać stawkę 2% do 10.000 zł na 12 miesięcy. Wszystkich zainteresowanych rozpoczęciem współpracy z Getin Bankiem zapraszam tutaj:

Program poleceń w Getin Banku czyli 50 zł za konto i 80 zł za poleceni


Regulamin promocji Polecam Proste Zasady VIII.


Promocji bankowych jest ostatnio sporo. Banki bardzo zaczęły premiować przelewanie wynagrodzenia na konto osobiste, jak też co raz śmielej premiują posiadaczy kart kredytowych. Wszystkie najciekawsze promocje, dzięki którym można dorobić kilkadziesiąt, albo nawet kilkaset złotych miesięcznie zostały opisane u mnie na blogu w kategorii promocje bankowe tutaj:

<<<Spis najnowszych promocji bankowych>>>

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.