200 zł do Douglasa oraz klocki lego za konto w BNP Paribas w szybkiej akcji na Dzień Matki

BNP Paribas postanowił wykorzystać Dzień Matki jako kolejną okazję do promowania swojego darmowego konta osobistego. W dniu dzisiejszym wystartowała akcja Zgarnij podarunek w ramach której można otrzymać 200 zł do Douglasa oraz jeden z trzech zestawów klocków Lego za konto w BNP Paribas. Warunki są banalnie proste do spełnienia – niewielkie wpływy oraz transakcje BLIK. Niestety jak zwykle trzeba być nowy klientem. Nowa promocja BNP Paribas trwa do 01.06.2020 r. lub do wyczerpania puli 600 sztuk promocyjnych wniosków.

Standardowo z obecnej promocji mogą skorzystać tylko Ci, którzy w ciągu 12 miesięcy przed złożeniem wniosku nie byli posiadaczami ani współposiadaczami rachunku oszczędnościowo – rozliczeniowego w BNP Paribas (a także w Raiffeisen Polbanku). Posiadanie karty kredytowej i/lub posiadanie konta w BGŻ Optimie nie wyklucza z udziału w promocji. Niestety w przypadku posiadania karty kredytowej czy kredytu mogą pojawić się problemy ze złożeniem promocyjnego wniosku… (wtedy należy skontaktować się i wyjaśnić sprawę z BNP Paribas).

Zgarnij podarunek – warunki promocji:
  • Wypełnienie formularza na specjalnej stronie promocji z podaniem imienia, nazwiska, nr telefonu, adresu e-mail oraz numeru PESEL.
  • Wyrażenie zgody na zwolnienie banku z tajemnicy bankowej w zakresie niezbędnym do realizacji promocji, a także upoważnienie BNP Paribas do przekazania Organizatorowi promocji informacji o spełnieniu warunków uzyskania nagrody.
  • Złożenie do 01.06.2020 r. wniosku o otwarcie konta osobistego wraz kartą debetową i bankowością elektroniczną za pośrednictwem linku promocyjnego – który będzie dostępny w wiadomości e-mail, a który przekieruje na stronę promocji.
  • Najpóźniej do 19.06.2020 r. – zawarcie umowy ramowej z BNP Paribas o konto osobiste za pośrednictwem unikalnego kodu SMS w systemie partnera Banku – Autenti oraz aktywacja karty.
  • Podanie na stronie promocji i we wniosku o otwarcie konta osobistego takich samych danych.
  • W czerwcu 2020 r. wykonanie co najmniej 5 płatności BLIK.
  • W lipcu 2020 r. wykonanie co najmniej 5 płatności BLIK oraz otrzymanie wpływów w wysokości 500 zł.
  • Do 26.08.2020 r. zalogować się na stronie promocji oraz podać adres na który zostanie wysłana nagroda.

<<<Strona promocji 200 zł do Douglasa oraz klocki lego za konto w BNP Paribas>>>

Wpływy na konto powinny pochodzić spoza kont, których nie jesteśmy właścicielem, najlepiej spoza BNP Paribas (wtedy mogą być nasze konta). A transakcje BLIK to powinny być płatności w sklepach – nie liczą się np. wypłaty gotówkowe. BNP Paribas będzie wysyłał do 21.08 wiadomość o przyznaniu nagrody z adresu: zgarnijpodarunek@bnpparibasplus.pl. Można ten adres dodać do kontaktów aby nie wpadła do SPAM-u. Do 26.08 należy zalogować się na stronie promocji i podać odpowiednie dane. Karta podarunkowa Douglas o wartości 200 zł zostanie wysłana do 31.08.2020 r. Klocki (zestaw nr 30098 lub nr 45098 lub nr 65098 o wartości 40 zł) zostaną wysłane pocztą. O ważności karty podarunkowej w regulaminie promocji nie ma niestety ani słowa…

Konto osobiste Konto Otwarte dla Ciebie zakłada się online, a kurier przyjeżdża tylko aby potwierdzić naszą tożsamość i wydać nam kartę debetową. Jest one bezwarunkowo bezpłatne – nie ma opłat za prowadzeni. Do konta niezbędna jest karta debetowa – karta Otwarta na Dzisiaj staje się bezpłatna po wykonaniu jednej transakcji bezgotówkowej miesięcznie. Osoby do 26-roku życia nic nie płacą. Bezpłatne są wypłaty z bankomatów BNP Paribas oraz sieci Planet Cash. Można też wybrać inne karty – płatne ale z dodatkowymi usługami. Wszystkich zainteresowanych kartą podarunkową o wartości 200 zł do Douglas i klockami Lego konto w BNP Paribas zapraszam tutaj:


Regulamin promocji Zgarnij podarunek.


Promocji bankowych jest w ostatnich tygodniach bardzo wiele. Kończą się jedne akcja, kolejne są reaktywowane oraz pojawiają się co raz to nowe programy. Wszystkie najciekawsze promocje, dzięki którym można dorobić kilkadziesiąt, albo nawet kilkaset złotych miesięcznie zostały opisane u mnie na blogu w kategorii aktualne promocje bankowe tutaj:

<<<Spis aktualnych promocji bankowych>>>

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.