100 zł za polecenia konta w Pekao + 200 zł dla nowych

pekao.com.pl/mgm

Bank Pekao jest bankiem, który od poprzedniego roku zaczął bardzo mocno promować nowych posiadaczy kont osobistych. Sam otrzymałem w ten sposób 100 zł za konto w tym banku. Do końca marca trwa promocja, dzięki której za założenie konta osobistego i niewielką aktywność otrzymuje się 200 zł premii – szczegóły tutaj. Kilka dni temu pojawił się także program poleceń, w którym za polecenia konta w promocji dotychczasowi klienci mogą otrzymać kolejne 100 zł nagrody. A dodatkowo za zarejestrowanie posiadanej karty (debetowej lub kredytowej) Mastercarda w programie Bezcenne Chwile dostaje 1.000 punktów powitalnych (czyli np. jeden bilet do kina). Program poleceń trwa do 31.03.2020 r.

O promocji 200 zł za konto osobiste w Pekao SA pisałem tutaj. W skrócie – trzeba otworzyć Konto Przekorzystne oraz zasilać je przez 4 miesiące kwotą 500 zł oraz wykonywać jedną transakcję miesięcznie jak też logować się do aplikacji mobilnej. I to wszystko. Teraz mamy okazję dać dorobić znajomemu/koledze/rodzinie czy partnerowi dodatkowe 100 zł. Dodatkowo można też otrzymać punkty powitalne – 1.000 – za zarejestrowanie do końca marca karty Mastercard w programie Bezcenne Chwile – da to co najmniej jeden bilet do Multikina/Cinemacity.

100 zł za polecenia konta w Pekao + 200 zł dla nowych

Osoba polecająca musi przystąpić do programu w placówce Pekao SA albo na stronie internetowej, posiadać rachunek, mieć wyrażone zgody marketingowe i handlowe, mieć wpisany w banku aktualny telefon kontaktowy oraz adres e-mail. Trzeba osobie poleconej przekazać kod polecenia – tj. numer telefonu, który mamy podany w Banku Pekao. A osoba polecona musi ten numer wpisać przy zakładaniu konta. Co ważne – może być to konto w powyższej promocji. Polecający musi też co najmniej raz do 30.04.2020 r. zasilić swoje konto kwotą 500 zł, wykonać jedną transakcję bezgotówkową lub PeoPay. Osoba polecona musi spełnić te same warunki a spełni je z pewnością w ramach promocji za nowe konto. Wypłata nastąpi do 29.05.2020 r. Maksymalnie można otrzymać premię za 15 poleceń. Można poprosić kod polecenia od znajomych rodziny można też skorzystać z kodu zaprzyjaźnionej osoby: 531824709. Wszystkich zainteresowanych poleceń konta w Banku Pekao zapraszam tutaj:

100 zł za polecenia konta w Pekao + 200 zł dla nowych


REGULAMIN PROGRAMU POLECEŃ „POLECAM PRZEKORZYSTNIE – EDYCJA I.

Regulamin promocji „Punkty na start z Bankiem Pekao S.A.”.


Promocji bankowych jest w ostatnich tygodniach bardzo wiele. Kończą się jedne akcja, kolejne są reaktywowane oraz pojawiają się co raz to nowe programy. Wszystkie najciekawsze promocje, dzięki którym można dorobić kilkadziesiąt, albo nawet kilkaset złotych miesięcznie zostały opisane u mnie na blogu w kategorii aktualne promocje bankowe tutaj:

1 Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.