Ponownie 200 zł za konto osobiste w Banku Pekao

Banki w nowym roku reaktywują swoje akcje promocyjne dotyczące konto osobistych. Tak też zachował się Pekao SA, który ogłosił II edycję promocji Otwórz Konto Przekorzystne lub Konto Świat Premium wraz z Kartą lub i aplikacją mobilną PeoPay i otrzymaj nagrodę do 200 zł dzięki której za spełnienie bardzo prostych warunków otrzymuje się 200 zł za konto osobiste w Banku Pekao. Naprawdę prostych warunków. Dodatkowo można otrzymać stawkę 3% na koncie oszczędnościowym przez 6 miesięcy do kwoty 30.000 zł. Nowa akcja promocyjna Pekao SA trwa do 31.03.2020 r.

Pozytywnie został zmieniony – przesunięty okres karencji. Do akcji mogą przystąpić osoby, które w okresie od 01.01.2019 r. nie były związane z bankiem Pekao SA jako posiadacz czy współposiadacz umową rachunku bankowego lub lokaty. Można było też posiadać w poprzednim roku konto ale średniomiesięczne saldo nie mogło przekroczyć 50 zł. Po złożeniu wniosku umowę można podpisać podczas wizyty w placówce lub założyć je całkowicie online za pomocą tzw. biometrii. Druga opcja jest dodatkowo premiowana.

Aby otrzymać 200 zł za konto osobiste w Pekao SA należy:
  • Złożyć wniosek o konto osobiste wraz kartą i/lub aplikacją PeoPay przez stronę internetową lub aplikację PeoPay.
  • Do końca pierwszego miesiąca, po miesiącu otwarcia konta osobistego zapewnić wpływ w wysokości minimum 500 zł, wykonać jedną transakcję bezgotówkową za pośrednictwem karty do konta lub za pomocą PeoPay oraz zalogować się do aplikacji mobilnej PeoPay.
  • W kolejnych trzech miesiącach zapewnić wpływ na otwarte konto w wysokości 500 zł oraz wykonywać jedną transakcję bezgotówkową (miesięcznie) za pośrednictwem karty do konta lub za pomocą PeoPay oraz logować się do aplikacji mobilnej PeoPay.

Ponownie 200 zł za konto osobiste w Banku Pekao

Akcja podzielona jest na dwa etapy. W końca następnego miesiąca po miesiącu otwarcia należy zasilić konto (najlepiej z zewnątrz) kwotą 500 zł oraz wykonać jedną transakcję bezgotówkową (może być za pomocą aplikacji mobilnej PeoPay). Należy też pamiętać o logowaniu do aplikacji mobilnej w każdym miesiącu. Następnie w ciągu kolejnych trzech miesięcy należy zapewniać także wpływy w wysokości 500 zł miesięcznie oraz wykonywać miesięcznie jedną transakcję bezgotówkową i logować się do aplikacji mobilnej. Aby otrzymać drugą część premii należy założyć konto osobiste w Pekao SA online za pomocą strony internetowej (np. po ściągnięciu i zainstalowaniu PeoPay). Jeżeli będziemy próbowali założyć konto całkowicie online i coś pójdzie nie tak (np. weryfikacja tożsamości) to możemy dokończyć proces w placówce i mimo to warunek też zostanie uznany za spełniony.

Pierwsze 100 zł zostanie wypłacone na otwarte konto do końca drugiego miesiąca po dniu jego otwarcia, a kolejne 100 zł wpłynie najpóźniej do 31.07.2020 r. Dodatkowo otwierając konto oszczędnościowe otrzymujemy stawkę 3% do kwoty 30.000 zł na 6 miesięcy. Otwierane w ramach promocji Konto Przekorzystne – staje się bezpłatne po wykonaniu warunków promocji (osoby do 26-go roku życia nie muszą robić nic). Wszystkich zainteresowanych kwotą 200 zł za konto osobiste w Pekao SA zapraszam tutaj:

Ponownie 200 zł za konto osobiste w Banku Pekao


Konto Przekorzystne w Pekao SA to:
  • 0 zł za prowadzenie po zasileniu kwotą 500 zł (inaczej 6 zł).
  • 0 zł za obsługę karty po wykonaniu jednej transakcji bezgotówkowej (inaczej 3 zł).
  • 20 gr za sms autoryzujący w bankowości internetowej.
  • Bezpłatne wypłaty w bankomatach sieci Pekoa.
  • 2 bezpłatne wypłaty w bankomatach obcych i wszystkie za granicą po zasileniu kwotą 500 zł (inaczej 2% minimum 5 zł).

Regulamin Promocji Otwórz Konto Przekorzystne lub Konto Świat Premium wraz z Kartą lub i aplikacją mobilną PeoPay i otrzymaj nagrodę do 200 zł – II edycja.


Promocji bankowych jest ostatnio sporo. Banki bardzo zaczęły premiować przelewanie wynagrodzenia na konto osobiste, jak też co raz śmielej premiują posiadaczy kart kredytowych. Wszystkie najciekawsze promocje, dzięki którym można dorobić kilkadziesiąt, albo nawet kilkaset złotych miesięcznie zostały opisane u mnie na blogu w kategorii promocje bankowe tutaj:

<<<Spis najnowszych promocji bankowych>>>

Ponownie 200 zł za konto osobiste w Banku Pekao

4 Komentarze

  1. już kiedyś mi się udało w ten sposób zyskać 300 zł – chyba alior bank wtedy miał taką ofertę – zresztą… teraz większość banków w ten sposób ściąga sobie klientów na konta

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.