Do 300 zł za konto osobiste w BNP Paribas w akcji Przelew dla przyrody

BNP Paribas zaskakuje co raz to nowymi akcjami promocyjnymi konta osobistego. Obecnie trwają akcje gdzie za spełnienie prostszych warunków można otrzymać 251 zł premii, a za spełnienie trochę cięższych warunków otrzymuje się 320 zł premii. Wystartowała także akcja Przelew dla przyrody dzięki której można otrzymać 300 zł za konto osobiste w BNP Paribas. Tym razem nietypowo można część (lub nawet całość) premii przeznaczyć na wybraną fundację. Dodatkowo BNP za każde konto posadzi jedno drzewo. Nowa promocja trwa do 20.10.2019 r. lub do wyczerpania puli 2.000 sztuk dostępnych promocyjnych wniosków.

Z promocji mogą skorzystać nowi klienci, którzy w ciągu 9 miesięcy przed złożeniem wniosku nie byli posiadaczami ani współposiadaczami rachunku oszczędnościowo – rozliczeniowego w BNP Paribas (a także w Raiffeisen Polbanku). Posiadanie karty kredytowej i/lub posiadanie konta w BGŻ Optimie nie wyklucza z udziału w promocji.

300 zł za konto osobiste w BNP Paribas – warunki akcji:
 • Wypełnienie formularza na specjalnej stronie promocji z podaniem imienia, nazwiska, adresu e-mail oraz numeru PESEL.
 • Wybór fundacji i zaznaczenie kwoty darowizny dla tej fundacji (można zaznaczyć 0 zł).
 • Wyrażenie zgody na zwolnienie banku z tajemnicy bankowej w zakresie niezbędnym do realizacji promocji, a także upoważnienie BNP Paribas do przekazania Organizatorowi promocji informacji o spełnieniu warunków uzyskania nagrody.
 • Złożenie do 20.10.2019 r. wniosku o otwarcie konta osobistego wraz kartą debetową i bankowością elektroniczną za pośrednictwem linku promocyjnego – który będzie dostępny w wiadomości e-mail, a który przekieruje na stronę promocji.
 • Najpóźniej do 25.10.2019 r. – zawarcie umowy ramowej z BNP Paribas o konto osobiste za pośrednictwem unikalnego kodu SMS w systemie partnera Banku –Autenti.
 • Podanie na stronie promocji i we wniosku o otwarcie konta osobistego takich samych danych.

<<<Strona promocji 300 zł za konto osobiste w BNP Paribas>>>

Do 300 zł za konto osobiste w BNP Paribas w akcji Przelew dla przyrody
Nagrody w ramach promocji Przelew dla przyrody

Nagrody są różne w zależności, czy będziemy chcieli przeznaczyć część lub całość premii dla wybranej fundacji, czy całość chcemy otrzymać w gotówce. Tutaj opiszę sytuację, gdy całość premii w ramach promocji otrzymujemy na konto osobiste.

 • Pierwsze 100 zł premii za:
  • Otwarcie konta w ramach promocji.
  • W listopadzie wykonanie minimum 5 transakcji bezgotówkowych na łączną kwotę co najmniej 300 zł.
  • W listopadzie otrzymanie wpływów na konto w kwocie co najmniej 1.000 zł.
 • Drugie 200 zł premii za:
  • Spełnienie powyższego warunków otrzymania pierwszej nagrody.
  • W grudniu wykonanie minimum 5 transakcji bezgotówkowych na łączną kwotę co najmniej 300 zł.
  • W grudniu otrzymanie wpływów na konto w kwocie co najmniej 1.000 zł.

Premia po spełnieniu warunków akcji wypłacona zostanie w gotówce na otwarte konto. O przyznaniu nagród uczestnicy zostaną powiadomienie do 15 grudnia 2019 r. oraz 21 stycznia 2020 r. Po otrzymaniu wiadomości e-mail (tej wysyłanej do 15 grudnia) należy zalogować się na specjalnej stronie promocji i do 20 grudnia 2019 r. wypełnić dane – nr konta do wypłaty odszkodowania. Premie wpłyną na konto do końca grudnia i do końca stycznia. Jeżeli będziemy chcieli przeznaczyć część lub całość premii na fundację to BNP Paribas wypłacić darowiznę do końca stycznia. Wpływy na konto powinny pochodzić z innych kont nie też w BNP Paribas – najlepiej z naszego konta w innym banku albo od pracodawcy.

Konto osobiste – Konto Otwarte dla Ciebie otwierane przez specjalny sms – kurier przyjeżdża tylko z kartą debetową i aby potwierdzić naszą tożsamość. Jest ono bezwarunkowo bezpłatne – nie ma opłat za prowadzenie, ale jest opłata za kartę debetową – Kartę Otwartą na Dzisiaj. Nie jest pobierana gdy wykonamy jedną transakcję bezgotówkową lub nie ukończyliśmy 26 lat. Bezpłatne są wypłaty z bankomatów BNP Paribas oraz sieci Planet Cash. Wszystkich zainteresowanych kwotą 300 zł za konto osobiste w BNP Paribas w nowej akcji zapraszam tutaj:

Do 300 zł za konto osobiste w BNP Paribas w akcji Przelew dla przyrody


Transakcje wyłączone z Promocji wykonane w punktach posiadających następujące Kody MCC:

– 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne,
– 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność
zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska),
– 6012, określający instytucje finansowe,
– 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych,
– 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych,
– 4829, określający internetowe przekazy pieniężne.


Regulamin promocji Przelew dla przyrody.


Promocji bankowych jest w ostatnich tygodniach bardzo wiele. Kończą się jedne akcja, kolejne są reaktywowane oraz pojawiają się co raz to nowe programy. Wszystkie najciekawsze promocje, dzięki którym można dorobić kilkadziesiąt, albo nawet kilkaset złotych miesięcznie zostały opisane u mnie na blogu w kategorii aktualne promocje bankowe tutaj:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.