400 zł do wydania na mi-home.pl za kartę kredytową Citibanku

W Citibanku pojawiła się kolejna akcja promująca nowych posiadaczy kart kredytowych w Citibanku. Właśnie wystartowała akcja o bardzo długim tytule: Zostań posiadaczem Karty Kredytowej Citi Simplicity i sprawdź jak otrzymać kod rabatowy na 400 zł do wykorzystania w sklepie internetowym mi–home.pl. Tym razem za kartę kredytową w Citibanku można otrzymać 400 zł do wydania na mi-home.pl z produktami Xiaomi. Warunki są proste i prawie identycznie jak w podobnej akcji z bonami 400 zł do Biedronki opisanej tutaj. Wystarczy wydać w ciągu kilku miesięcy 2.000 zł. Nowa akcja trwa do 02.12.2019 r.

Z akcji mogą skorzystać klienci, którzy od 01.01.2017 r. nie posiadały w Citibanku głównej karty kredytowej. Wniosku się o całkowicie i bezwarunkowo bezpłatną kartę Citi Simplicity.

400 zł do wydania na mi-home.pl za kartę kredytową w Citibanku – warunki akcji:
  • Zarejestrowanie się na odpowiedniej stronie promocji.
  • Do końca miesiąca, następującego po miesiącu zawarcia umowy zalogowanie się do bankowości internetowej i/lub mobilnej.
  • Do końca trzeciego miesiąca, następującego po miesiącu zawarcia umowy wykonanie *transakcji bezgotówkowych na kwotę łączną co najmniej 2.000 zł.

400 zł do wydania na mi-home.pl za kartę kredytową Citibanku

O otrzymaniu nagrody Citibank poinformuje w bankowości internetowej najpóźniej do końca drugiego miesiąca, po miesiące spełnienia warunków akcji. Nagroda to Kod Rabatowy o wartości 400 zł do wykorzystania na stronie mi-home.pl z produktami Xaomi. Kod Rabatowy będzie ważny od 6 miesięcy od daty jego otrzymania, później przepada. Trzeba go wykorzystać w całości przy jednokrotnych zakupach. Kod rabatowy należy wpisać podczas zakupów w koszyku. Dodatkowo działa tylko w przypadku zamówienia z wysyłką – nie można skorzystać z odbioru w punktach odbioru. Wszystkich zainteresowanych kwotą 400 zł do wydania na mi-home.pl z produktami Xiaomi tutaj:


* Standardowo po wypełnieniu formularza kontaktowego oddzwania pracownik Citibanku w celu złożenia faktycznego wniosku o wydanie karty kredytowej – całkowicie darmowej Simplicity. Po wstępnej weryfikacji i akceptacji wniosek o wydanie karty wysyłany jest za pośrednictwem kuriera – do wniosku należy dołączyć kopię dowodu osobistego oraz dokument dochodowy (np. wyciąg z konta osobistego z ostatnich 3 miesięcy).

O  kartę kredytową w Citibanku mogą się starać osoby w wieku minimum 18 lat, posiadający dochody z tytułu pracy od co najmniej 3 miesięcy lub przedsiębiorcy prowadzący działalność gospodarczą od dwóch lat. Minimalny wykazywany dochód do 1.200 zł netto (2.5000 zł netto w przypadku działalności gospodarczej). Wyłączeni są nierezydenci podatkowi oraz obywatele lub rezydenci podatkowi Stanów Zjednoczonych Ameryki.

Citibank informuje, iż Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania dla karty kredytowej wynosi 10,47% ale zadłużenie można spłacić w całości i żadnego oprocentowanie wtedy nie będzie. Choć należy zauważyć, że to bardzo niskie oprocentowanie. Dodatkowo należy uważać na opłatę CitiPhone – 7 zł, należy tą usługę od razu wyłączyć wysyłając w bankowości internetowej krótką prośbę. Należy także uważać na nową opłatę – 20 zł w przypadku wystąpienia nadpłaty na rachunku karty kredytowej w kwocie co najmniej 200 zł. Bezpłatne za to są powiadomienia sms o transakcjach.

*Uwaga – do transakcji bezgotówkowych nie liczą się transakcje na pocztach czy zasilenia wirtualnych portfeli typu Revolut – za to jest dodatkowo od pewnego czasu spora opłata.Promocji bankowych jest w ostatnich tygodniach bardzo wiele. Kończą się jedne akcja, kolejne są reaktywowane oraz pojawiają się co raz to nowe programy. Wszystkie najciekawsze promocje, dzięki którym można dorobić kilkadziesiąt, albo nawet kilkaset złotych miesięcznie zostały opisane u mnie na blogu w kategorii aktualne promocje bankowe tutaj:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.