200 zł za konto osobiste w Pekao SA

Początek sierpnia stoi pod znakiem nowych i przedłużonych promocji bankowych. Kolejnym bankiem, który na stałe zaczął premiować nowych klientów stał się Pekao SA. W ramach nowej promocji Otwórz Konto Przekorzystne wraz z kartą i otrzymaj 200 zł można otrzymać 200 zł za konto osobiste w Pekao SA. Stawka nagrody została podwojona w porównaniu do poprzedniej akcji ale nadal warunki są bardzo łatwe do spełnienia. Nowa promocja Pekao SA trwa do 31.08.2019 r. lub do wyczerpania puli 10.000 uczestników (ta pula z pewnością nie zostanie osiągnięta).

Z  akcji mogą skorzystać tylko osoby, które w okresie od 01.08.2019 r. nie były związane z bankiem Pekao SA jako posiadacz czy współposiadacz umową rachunku bankowego. Po złożeniu wniosku umowę można podpisać podczas wizyty w placówce lub założyć je całkowicie online za pomocą tzw. biometrii (co niestety często nie wychodzi).

Aby otrzymać 200 zł za konto osobiste w Pekao SA należy:
  • Złożyć wniosek o konto osobiste wraz kartą i/lub aplikacją PeoPay przez stronę internetową lub aplikację PeoPay.
  • Do końca pierwszego miesiąca, po miesiącu otwarcia konta osobistego zapewnić wpływ w wysokości minimum 500 zł.
 • Do końca pierwszego miesiąca po miesiącu otwarcia konta osobistego wykonać co najmniej jedną transakcję bezgotówkową za pośrednictwem karty do konta lub za pomocą PeoPay.
 • W kolejnych trzech miesiącach zapewnić wpływy na otwarte konto w wysokości 500 zł oraz wykonywać jedną transakcję bezgotówkową za pośrednictwem karty do konta lub za pomocą PeoPay.

Akcja podzielona jest na dwa etapy. W pierwszym pełnym miesiącu należy zasilić konto (najlepiej z zewnątrz) kwotą 500 zł oraz wykonać jedną transakcję bezgotówkową. Za spełnienie tego warunku otrzymamy 100 zł w ciągu 45 dni od daty końca promocji (31.08), tj. w połowie października. Następnie w ciągu kolejny trzech miesięcy należy zapewniać także wpływy w wysokości 500 zł miesięcznie oraz wykonywać miesięcznie jedną transakcję bezgotówkową. Z kolei po spełnieniu tych warunków otrzymamy kolejne 100 zł, wypłacone na konto najpóźniej do 15.01.2020 r.

I to wszystko. Otwierane w ramach promocji Konto Przekorzystne – staje się bezpłatne po wykonaniu warunków promocji (osoby do 26-go roku życia nie muszą robić nic). Karta w tej promocji jednak nie jest konieczna – transakcję można zrobić przy pomocy aplikacji mobilnej PeoPay. Dodatkowo można otrzymać 3% na Koncie Oszczędnościowym do kwoty 30.000 zł na 6 miesięcy. Wystarczy Konto Oszczędnościowe otworzyć razem z Kontem Przekorzystnym. Wszystkich zainteresowanych kwotą 200 zł za konto osobiste w Pekao SA zapraszam tutaj:

200 zł za konto osobiste w Pekao SA


Konto Przekorzystne w Pekao SA to:
  • 0 zł za prowadzenie po zasileniu kwotą 500 zł (inaczej 6 zł).
  • 0 zł za obsługę karty po zasileniu kwotą 500 zł (inaczej 3 zł).
  • 20 gr za sms autoryzujący w bankowości internetowej.
  • Bezpłatne wypłaty w bankomatach sieci Pekoa.
 • 2 bezpłatne wypłaty w bankomatach obcych i wszystkie za granicą po zasileniu kwotą 500 zł (inaczej 2% minimum 5 zł).

Regulamin Promocji Otwórz Konto Przekorzystne wraz z kartą i otrzymaj 200 zł.


Promocji bankowych jest ostatnio sporo. Banki bardzo zaczęły premiować przelewanie wynagrodzenia na konto osobiste, jak też co raz śmielej premiują posiadaczy kart kredytowych. Wszystkie najciekawsze promocje, dzięki którym można dorobić kilkadziesiąt, albo nawet kilkaset złotych miesięcznie zostały opisane u mnie na blogu w kategorii promocje bankowe tutaj:

<<<Spis najnowszych promocji bankowych>>>

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.