200 zł za kartę kredytową w Banku Millennium w akcji Sierpień z kartą kredytową

Bank Millennium nie próżnuje jeżeli chodzi chodzi o promocje bankowe. Właściwie co chwila pojawiają się promocje kont osobistych, ostatnio Bank Millennium postanowił też regularnie premiować konta firmowe (obecnie kwotą 300 zł za Konto Mój Biznes) a z początkiem sierpnia pojawiła się nowa akcja promocyjna karty kredytowej. Dzięki promocji Sierpień z kartą kredytową można obecnie otrzymać 200 zł za kartę kredytową w Banku Millennium. Akcja kierowana jest do obecnych klientów Millennium ponieważ o kartę trzeba zawnioskować o bankowość internetową. Promocja Sierpień z kartą kredytową trwa do 31.08.2019 r. lub do wyczerpania puli 2.000 sztuk promocyjnych wniosków.

O kartę kredytową należy zawnioskować w bankowości internetowej (Millennet) lub Mobilnej,  przy czym w aplikacji mobilnej musimy otrzymać specjalne zaproszenie. Promocja dotyczy tylko nowych posiadaczy kart kredytowych Banku Millennium, którzy od 01.01.2017 r. nie posiadali głównej karty kredytowej. Trzeba wziąć kartę z limitem minimum 3.000 zł lub 5.000 zł (dla kart Gold).

Aby otrzymać 200 zł za kartę kredytową w Banku Millennium należy:
  1. Zawnioskować o kartę kredytową poprzez aplikację mobilną lub internetową z limitem co najmniej 3.000 zł lub 5.000 zł (dla kart Gold).
  2. Wykonywać transakcje bezgotówkowe i/lub blik w kwocie 200 zł w 3 kolejnych okresach:
  • Do końca września.
  • W październiku.
  • W listopadzie.

200 zł za kartę kredytową w Banku Millennium w akcji Sierpień z kartą kredytowąNagroda – 200 zł zostanie wypłacona na rachunek karty kredytowej najpóźniej do końca grudnia – karta musi być wtedy aktywna i nie może być w okresie wypowiedzenia. Ponadto po wykonaniu 1 transakcji bezgotówkowej miesięcznie każdy uczestnik promocji jest zwolniony z miesięcznej obsługi za kartę kredytową – standardowa opłata to 7,99 zł – niepobierana w przypadku wykonania 5 transakcji bezgotówkowych w miesiącu. Uwaga – transakcje w punktach akceptujących kartę oznaczonych jako: kasyna, kasyna internetowe, gry losowe, zakłady bukmacherskie, loterie i totalizatory obarczone są prowizją 3% min. 7 zł. Należy uważać i nie wykonywać takich transakcji.

W ramach akcji można zawnioskować o kartę kredytową: Millennium Visa Impresja, Millennium MasterCard Impresja, Millennium Visa Alfa, Millennium Visa Gold oraz Millennium MasterCardGold. Najkorzystniejsze to karty Impresja oraz Alfa. Obie dają 5% zwrot za zakupy w wybranych sklepach. Maksymalnie można w ten sposób otrzymać do 760 zł rocznie. Zwrot nalicza się na rachunek kart. Po zawnioskowaniu o kartę można ją otrzymać z automatu na oświadczenie lub zostać poproszony o dokumenty dochodowe – niestety nie wiadomo na jakiej podstawie Bank Millennium wybiera takie osoby.


Co chwila pojawiają się akcje promocyjne Konto 360º z premiami do 200 zł. Dopiero skończyła się jedna taka akcja i na razie nie mam jej przedłużenia. Ale obecnie można otworzyć konto osobiste Konto 360º w ramach 4 edycji programu Lubię to polecam z nagrodami do 90 zł (dotyczy osób, które już wcześniej korzystały z akcji promocyjnych) – szczegóły tutaj:

200 zł za kartę kredytową w Banku Millennium w akcji Sierpień z kartą kredytową


Karta Impresja – 5% zwrot w sklepach:200 zł za kartę kredytową w Banku Millennium w akcji Lipiec z kartą kredytową
Karta Alfa – 5% zwrot w sklepach:
200 zł za kartę kredytową w Banku Millennium w akcji Sierpień z kartą kredytową


Promocji bankowych jest ostatnio sporo. Banki bardzo zaczęły premiować przelewanie wynagrodzenia na konto osobiste, jak też co raz śmielej premiują posiadaczy kart kredytowych. Wszystkie najciekawsze promocje, dzięki którym można dorobić kilkadziesiąt, albo nawet kilkaset złotych miesięcznie zostały opisane u mnie na blogu w kategorii promocje bankowe tutaj:

<<<Spis najnowszych promocji bankowych>>>

1 Komentarz

  1. Witam
    Gdyby ktoś nie miał jeszcze konta w Millenium (a jest ono potrzebne do skorzystania z tej promocji KK), to dodatkowo można zarobić 80 – 90 zł. za otwarcie konta z polecenia. Zachęcam do skorzystania z mojego kodu polecenia: 25405073. Kod jest aktualny, mam też wyrażone wszystkie zgody marketingowe potrzebne do udziału w programie.
    Z góry dziękuję i pozdrawiam.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.