300 zł za konto firmowe w Banku Millennium

Bank Millennium po ponad miesiącu przerwy wznowił akcję dotyczącą premiowania swojego konta firmowego. Właśnie pojawiła się akcja 300 zł premii i konto firmowe w ramach której nowi klienci biznesowi mogą w prosty sposób otrzymać 300 zł za konto formowe w Banku Millennium. Standardowo należy założyć Konto Mój Biznes poprzez bankowość internetową Millenet oraz wykazać naprawdę bardzo umiarkowaną aktywność na koncie. Promocja trwa do 30.08.2019 r. lub do wyczerpania puli 2.000 sztuk promocyjnych kont.

Promocja kierowana jest do osób prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą zarejestrowaną w CEIDG, które otworzą rachunek firmowy przez bankowość internetową Millenet. Wyłączenia są dwa – nie można być byłym albo obecnym klientem Banku Millennium jako przedsiębiorca oraz nie można było skorzystać wcześniej z promocji Konta 360° lub Konta 360° Student z premią i go później zamknąć. Jeżeli Konto 360° lub Konto 360° Student otworzyliśmy lub otworzymy w promocji z premią i go nie zamkniemy czy zamknęliśmy to oczywiście można korzystać z akcji.

300 zł za konto firmowe w Banku Millennium – warunki akcji:
  • Wykonanie przelewu na ZUS we wrześniu, październiku i listopadzie w kwocie co najmniej 200 zł.
  • Otrzymanie wpływów zewnętrznych na konto we wrześniu, październiku i listopadzie w kwocie co najmniej 1.000 zł.
  • Wyrażone zgody marketingowe oraz handlowe.

300 zł za konto firmowe w Banku Millennium

Za każdy miesiąc w którym spełnimy warunki promocji otrzymamy premię w wysokości 100 zł. Łącznie więc można otrzymać 300 zł premii za konto firmowe w Banku Millennium. Wpływy powinny nie mogą pochodzić z naszego konta w Banku Millennium. Jeżeli w każdym miesiącu spełnimy warunki akcji to do końca roku, tj. do 31.12.2019 r. otrzymamy premię w wysokości 300 zł. Należy pamiętać, że są to dochody z działalności gospodarczej i należy je uwzględnić w rozliczeniach. I właściwie wszystko – kto może ten powinien korzystać. Jeżeli ktoś nie ma jeszcze konta w Banku Millennium to może je otworzyć w jednej z pojawiających się co chwila promocji – szczegóły pod tagiem Bank Millennium. Jeszcze dzisiaj można złożyć wniosek w akcji z premią 200 zł – 300 zł – szczegóły tutaj. Ale z pewnością niedługo pojawi się nowa akcja.


Konto firmowe Konto Mój Biznes w Banku Millennium to:
  • 0 zł w przypadku jednego przelewu do ZUS lub US lub wpływie 1.000 zł (inaczej 15 zł).
  • 0 zł za obsługę karty po wydaniu 300 zł (inaczej 7 zł).
  • 0 zł za 20 przelewów internetowych i do ZUS/US (kolejne 1 zł).
  • 0 zł za wypłatę gotówki w bankomatach sieci Banku Millennium.

Osoby posiadające firmę krócej niż rok nie płacą za konto firmowe przez 12 miesięcy niezależnie od spełnienia powyższych warunków.


Cennik Usług.

Regulamin promocji 300 zł i konto firmowe.


Promocji bankowych jest w ostatnich tygodniach bardzo wiele. Kończą się jedne akcja, kolejne są reaktywowane oraz pojawiają się co raz to nowe programy. Wszystkie najciekawsze promocje, dzięki którym można dorobić kilkadziesiąt, albo nawet kilkaset złotych miesięcznie zostały opisane u mnie na blogu w kategorii aktualne promocje bankowe tutaj:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.