300 zł za konto osobiste w BNP Paribas w akcji Premia z kontem

BNP Paribas nie przestaje promować swoich kont osobistych. Pod koniec miesiąc kończy się wiele akcji promocyjnych tego banku, a już dzisiaj wystartowała nowa akcja Premia z kontem dzięki której ponownie w dosyć prosty sposób można otrzymać premię w wysokości 300 zł. W ramach promocji Premia z kontem można otrzymać 300 zł za konto osobiste w BNP Paribas. Wystarczy otworzyć konto za pośrednictwem odpowiedniej strony promocji, zasilać je odpowiednią kwotą oraz wykonywać odpowiednie transakcje bezgotówkowe. Nowa promocja Premia z kontem trwa do 25.08.2019 r. lub do wyczerpania puli 2.500 sztuk promocyjnych wniosków. Obowiązuje bardzo delikatny okres karencji. Nadal też można otrzymać 400 zł za kartę kredytową w BNP Paribas.

Z nowej akcji promocyjnej mogą skorzystać nowi klienci, którzy w ciągu 9 miesięcy przed złożeniem wniosku nie byli posiadaczami ani współposiadaczami rachunku oszczędnościowo – rozliczeniowego w BNP Paribas (a także w Raiffeisen Polbanku). Posiadanie karty kredytowej i/lub posiadanie konta w BGŻ Optimie nie wyklucza z udziału w promocji.

300 zł za konto osobiste w BNP Paribas – warunki akcji:
 • Wypełnienie formularza na specjalnej stronie promocji z podaniem imienia, nazwiska, adresu e-mail oraz numeru PESEL.
 • Wyrażenie zgody na zwolnienie banku z tajemnicy bankowej w zakresie niezbędnym do realizacji promocji, a także upoważnienie BNP Paribas do przekazania Organizatorowi promocji informacji o spełnieniu warunków uzyskania nagrody.
 • Złożenie do 25.08.2019 r. wniosku o otwarcie konta osobistego wraz kartą debetową i bankowością elektroniczną za pośrednictwem linku promocyjnego – który będzie dostępny w wiadomości e-mail, a który przekieruje na stronę promocji.
 • Najpóźniej do 31.08.2019 r. – zawarcie umowy ramowej z BNP Paribas o konto osobiste za pośrednictwem kuriera.
 • Podanie na stronie promocji i we wniosku o otwarcie konta osobistego takich samych danych.
 • Do 27.10.2019 r. zalogowanie się na stronie promocji i podanie numeru konta do wypłaty premii.

<<<Strona promocji 300 zł za konto osobiste w BNP Paribas>>>

300 zł za konto osobiste w BNP Paribas w akcji Premia z kontemNagrody w ramach promocji Premia z kontem:
 • Pierwsze 150 zł premii za:
  • Otwarcie konta w ramach promocji.
  • W miesiącu wrześniu 2019 należy otrzymać wpływy w wysokości co najmniej 1.000 zł.
  • W miesiącu wrześniu 2019 należy wykonać transakcje bezgotówkowe na kwotę co najmniej 300 zł.
 • Drugie 150 zł premii za:
  • Spełnienie powyższego warunków otrzymania pierwszej nagrody.
  • W miesiącu październiku i listopadzie 2019 należy otrzymać wpływy w wysokości co najmniej 1.000 zł.
  • W miesiącu październiku i listopadzie 2019 należy wykonać transakcje bezgotówkowe na kwotę co najmniej 300 zł.

Tym razem można otrzymać dwie nagrody po 150 zł. Konto osobiste – nowe Konto Otwarte dla Ciebie otwierane jest jedynie za pośrednictwem kuriera. O przyznaniu premii uczestnicy zostaną powiadomienie do 21 października i 20 grudnia 2019 r. Należy najpóźniej do 27.10.2019 r. zalogować się na odpowiedniej stronie podanej w otrzymanej wiadomości i uzupełnić dane – nr otwartego w BNP Paribas konta. Premie zostaną wypłacone do końca października i do końca grudnia. I to wszystko – wystarczą zasilenia konta osobistego oraz wydanie w sumie 900 zł kartą debetową w ciągu 3 miesięcy (po 300 zł miesięcznie). Zasilenia konta osobistego powinny pochodzić z innych kont nie też w BNP Paribas – najlpiej z naszego konta w innym banku albo od pracodawcy.

Konto Otwarte dla Ciebie jest bezwarunkowo bezpłatne – nie ma opłat za prowadzenie, ale jest opłata za kartę debetową – Kartę Otwartą na Dzisiaj. Nie jest pobierana gdy wykonamy jedną transakcję bezgotówkową lub nie ukończyliśmy 26 lat. Bezpłatne są wypłaty z bankomatów BNP Paribas oraz sieci Planet Cash. I to wszytko. Tak naprawdę prawie za darmo można otrzymać 300 zł za konto osobiste w BNP Paribas. Wszystkich zainteresowanych kwotą 300 zł za konto osobiste w BNP Paribas zapraszam tutaj:


Transakcje wyłączone z Promocji wykonane w punktach posiadających następujące Kody MCC:

– 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne,
– 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność
zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska),
– 6012, określający instytucje finansowe,
– 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych,
– 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych,
– 4829, określający internetowe przekazy pieniężne.


Regulamin promocji Premia z kontem.


Szczegóły akcji Zyskaj do 400 zł na zakupy z kartą kredytową dzięki której w dosyć prosty sposób można otrzymać 4 vouchery po 100 zł na zakupy za kartę kredytową w BNP Paribas tutaj:

300 zł za konto osobiste w BNP Paribas w akcji Premia z kontem


Promocji bankowych jest w ostatnich tygodniach bardzo wiele. Kończą się jedne akcja, kolejne są reaktywowane oraz pojawiają się co raz to nowe programy. Wszystkie najciekawsze promocje, dzięki którym można dorobić kilkadziesiąt, albo nawet kilkaset złotych miesięcznie zostały opisane u mnie na blogu w kategorii aktualne promocje bankowe tutaj:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.