Premia 150 zł za konto osobiste w Alior Banku + 4 bilety do kina + konkurs na Iphone

Alior Bank ponownie postanowił pokusić nowych klientów solidną premią za otwarcie konta bankowego, z dodatkową szansą na bilety do kina oraz możliwością wygrania nowego telefonu Iphone XS oraz kodów do sklepu Biedronka. Kilka dni temu pojawiła się akcja Superkasa z Kontem Jakże Osobistym Alior Banku dzięki której czeka premia 150 zł za konto osobiste w Alior Banku. Dodatkowo można wygrać telefon Iphone XS Max lub bony o wartości 150 zł – 450 zł do Biedronki. Warunki otrzymania premii są bardzo proste do spełnienia. A żeby tego było mało jest szansa na otrzymanie bonusowych punktów w programie lojalnościowym Mastercard Priceless Specials. Akcja trwa do 31.08.2019 r. Akcja przedłużona do 06.09.2019 r.

Program dotyczy osób, które po 31.07.2018 r. nie posiadały w Alior Banku RORu, RORu walutowego czy Karty Kibica. Posiadanie konta firmowego, kont oszczędnościowych, konta w Kantorze Walutowym czy w T-Mobile nie wyklucza z uczestnictwa w promocji. Niezbędne jest posiadanie dowodu osobistego.

150 zł za konto osobiste w Alior Banku – warunki promocji:
 • Zarejestrowanie się na specjalnej stronie promocji.
 • Potwierdzenie rejestracji poprzez kliknięcie w otrzymany w e-mailu link aktywacyjny.
 • Zalogowanie się na stronie promocji i wypełnienie na stronie wniosku o konto osobiste w Alior Banku wraz z kartą debetową.
 • Wyrażenie zgody na ujawnienie tajemnicy bankowej Organizatorowi w zakresie niezbędnym do realizacji zasad promocji.
 • W ciągu 30 dni, nie późnej niż do 30.09.2019 r. podpisanie umowy z Alior Bankiem o Konto Jakże Osobiste w kartą płatniczą.
 • W ciągu 60 dni od otwarcia konta, lecz nie później niż do 30.11.2019 r.:
  • Aktywacja bankowości mobilnej Alior Banku.
  • Wybranie co najmniej jednej korzyści do Konta Jakże Osobistego.
  • Otrzymanie wpływów na konto w wysokości co najmniej 1.000 zł oraz wykonanie co najmniej 3 transakcji bezgotówkowych* i/lub BLIK.

<<<Strona promocji 150 zł premii za konto osobiste w Alior Banku>>>

Premia 150 zł za konto osobiste w Alior Banku + 4 bilety do kina + konkurs na IphoneO przyznaniu premii zostaniemy powiadomieni do 12.12.2019 r. poprzez wiadomość e-mail. Po tym będzie 5 dni roboczych na uzupełnienie konta (założonego w Alior Banku) do wypłaty premii. Premia w wysokości 150 zł za konto osobiste w Alior Banku zostanie wypłacona w ciągu 14 dni od daty powiadomienia o jej przyznaniu. Czyli wpłynie mniej wiecej w połowie stycznia. Aby otrzymać postawową premię wystarczy jeden przelew na 1.000 zł oraz 3 transakcje bezgotówkowe. Niestety trzeba trochę robić aby Konto Jakże Osobiste było darmowe. Trzeba je zasilać odpowiednią kwotą (1.500 zł) i wykonywać transakcje bezgotówkowe (300 zł). Szczegóły poniżej. Ale za to jedną z tzw. korzyście które możemy wybrać to oprocentowanie 3% do kwoty 20.000 zł, ważne do 31.12.2019 r. A na Koncie Mocno Oszczędnościowym otrzymuje się 2,50% do kwoty 100.000 zł – szczegóły tutaj.


Dodatkowo można się załapać na 3.400 punktów powitalnych w programie lojalnościowym Mastercard Priceless Specials. Należy po otwarciu konta i otrzymaniu karty zarejestrować ją w ww. programie (np. w bankowości internetowej). Akcja skierowana jest do osób, które pierwszy raz rejestrują kartę w programie Mastercarda. Należy wykonać tylko 5 transakcji bezgotówkowych na dowolne kwoty w ciągu 30 dni od przystąpienia do programu (przystąpienie trwa najczęściej kilka dni). Promocyjne punkty zostaną naliczone w ciągu 5 dni roboczych o daty wykonania ostatniej promocyjnej transakcji. Można je wymienić na voucher o wartości 50 zł do różnych sklepów lub 4 bilety do kina Cinema City. Promocja ograniczona jest do 6.000 osób. Więcej informacji na stronie promocji.


Kolejnym bonusem jest konkurs w ramach akcji Superkasa z Kontem Jakże Osobistym Alior Banku. Każdy uczestnik akcji, który spełni warunki konkrusu może na stronie promocji w okresie jej trwania odpowiedzieć na pytanie: Jakie cechy powinno mieć Twoje Konto Jakże Osobiste. Odpowiedź nie może przekraczać 550 znaków (ze spacjami). Wśród uczestników zostaną wyłonione 98 szczęśliwców.

Nagrody w konkursie Superkasa z Kontem Jakże Osobistym Alior Banku:
 • Pierwsze miejsce – Iphone XS MAX 64 GB (o wartości 6765 zł).
 • Drugie miejsce – 3 kody o wartości 450 zł do sklepu Biedronka.
 • Trzecie miejsce – 2 kody o wartości 300 zł do sklepu Biedronka.
 • Kolejne 95 miejsce – kody o wartości 150 zł do sklepu Biedronka.

Wyniki konkursu zostaną opublikowane na stronie superkasa.se.pl. Szczęśliwcy zostaną także powiadomienia drogą e-mail do 12.12.2019 r. w celu podania danych do wysyłki nagrody. I to wszystko. Premia 150 zł w gotówce jest wręcz pewna, a dodatkowo jest szansa na załapanie się na punkty powitalne w programie Mastercarda oraz możliwości (wcale nie taka mała) dodatkowej nagrody w konkursie. Wszystkich zainteresowanych premią 150 zł za konto osobiste w Alior Banku wraz z szansami na dodatkowe nagrody zapraszam tutaj:

 Premia 150 zł za konto osobiste w Alior Banku + 4 bilety do kina + konkurs na Iphone


Konto Jakże Osobiste w Alior Banku jest bezpłatne pod warunkiem odpowiedniego wpływu na konto (może być z innego banku) i odpowiednich operacji bezgotówkowych. Dodatkowo można „dopasować” konto wybierając dodatkowe opcje (w bankowości internetowej) – 2 darmowe, reszta kosztuje 3,50 zł za sztukę: 3% na Koncie Oszczędnościowym do 20.000 zł do 31.12.2019 r., pakiety powiadomień, bezpłatne bankomaty w Polsce, 1% zwrotu za zakupy telefonem, Pakiet assistance, limit bez odsetek przez 10 dni i kilka innych.


Konto Jakże Osobiste to:
 • 0 zł za prowadzenie pod warunkiem wpływu 1.500 zł (inaczej 10 zł).
 • 0 zł za kartę po wydaniu 300 zł (inaczej 5 zł).
 • 0 zł za wszystkie przelewy internetowe.
 • 0 zł za wypłatę z bankomatów własnych 2,50 zł z pozostałych bankomatów krajowych.

*Z promocji wyłączone są transakcje w punktach posiadających kod MCC (Merchant Category Code):

 • 7995 – kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne.
 • 8999 – profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska).
 • 4111 –  m.in. usługi transportowe.
 • 6012 –  instytucje finansowe.
 • 6211 – brokerzy ubezpieczeniowi.
 • 6051 – przekazy pieniężne w instytucjach finansowych.
 • 4829 – internetowe przekazy pieniężne.
 • 4900 – narzędzia elektryczne, gazowe, sanitarne i wodne.

Regulamin pomocji Superkasa z Kontem Jakże Osobistym Alior Banku.

Regulamin Promocji punktów powitalnych dla Klientów Alior Banku uczestniczących w Programie Priceless Specials „Punkty Powitalne 3400.


Promocji bankowych jest w ostatnich tygodniach bardzo wiele. Kończą się jedne akcja, kolejne są reaktywowane oraz pojawiają się co raz to nowe programy. Wszystkie najciekawsze promocje, dzięki którym można dorobić kilkadziesiąt, albo nawet kilkaset złotych miesięcznie zostały opisane u mnie na blogu w kategorii aktualne promocje bankowe tutaj:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.