400 zł do Biedronki za kartę kredytową Citibanku

Po dłuższej przerwie do oferty Citibanku powróciła oferta pozwalająca na otrzymanie 400 zł do Biedronki za darmową kartę kredytową Citi Cimplicity. Ponownie w ramach akcji 400 zł na zakupy w sklepach Biedronka z Kartą Kredytową Citibank Citi Simplicity – edycja letnia 2019 można otrzymać 400 zł do Biedronki za kartę kredytową Citibanku. Warunek wydanie kartą kwoty 2.000 zł w ciągu kilku miesięcy. Dodatkowo w ramach promocji obowiązuje skrócony okres karencji – z akcji mogą skorzystać osoby, które od 01.01.2017 r. nie posiadały głównej karty kredytowej. Wniosek o kartę kredytową w Citibanku z premią 400 zł do Biedronki można założyć do 03.10.2019 r.

Z akcji mogą skorzystać klienci, którzy od 01.01.2017 r. nie posiadały w Citibanku głównej karty kredytowej. Wniosku się o całkowicie i bezwarunkowo bezpłatną kartę Citi Simplicity.

400 zł do Biedronki za kartę kredytową w Citibanku – warunki akcji:
  • Zarejestrowanie się na odpowiedniej stronie promocji.
  • Do końca miesiąca, następującego po miesiącu zawarcia umowy zalogowanie się do bankowości internetowej i/lub mobilnej.
  • Do końca trzeciego miesiąca, następującego po miesiącu zawarcia umowy wykonanie *transakcji bezgotówkowych na kwotę łączną co najmniej 2.000 zł.

O otrzymaniu nagrody Citibank poinformuje w bankowości internetowej najpóźniej do końca następnego miesiąca, po miesiące spełnienia warunków akcji. A nagroda to elektroniczny E-kod o wartości 400 zł wielokrotnego użytku do wykorzystania w sklepach Biedronka. Zostanie on wysłany poprzez bankowość internetową w ciągu 60 dni od daty powiadomienia o otrzymaniu nagrody. Będzie on ważny przez 6 miesięcy od daty otrzymania – należy go podać kasjerowi po zeskanowaniu ostatniego artykułu. Co ważne – w regulaminie promocji jest informacja, że w przypadku reklamacji czy zwrotu towaru otrzymuje się zwrot już w gotówce a nie na E-kod. Wszystkich zainteresowanych darmową kartą kredytową Citi Simplicity z nagrodą 400 zł do Biedronki zapraszam tutaj:

400 zł do Biedronki za kartę kredytową Citibanku


* Standardowo po wypełnieniu formularza kontaktowego oddzwania pracownik Citibanku w celu złożenia faktycznego wniosku o wydanie karty kredytowej – całkowicie darmowej Simplicity. Po wstępnej weryfikacji i akceptacji wniosek o wydanie karty wysyłany jest za pośrednictwem kuriera – do wniosku należy dołączyć kopię dowodu osobistego oraz dokument dochodowy (np. wyciąg z konta osobistego z ostatnich 3 miesięcy).

O  kartę kredytową w Citibanku mogą się starać osoby w wieku minimum 18 lat, posiadający dochody z tytułu pracy od co najmniej 3 miesięcy lub przedsiębiorcy prowadzący działalność gospodarczą od dwóch lat. Minimalny wykazywany dochód do 1.200 zł netto (2.5000 zł netto w przypadku działalności gospodarczej). Wyłączeni są nierezydenci podatkowi oraz obywatele lub rezydenci podatkowi Stanów Zjednoczonych Ameryki.

Citibank informuje, iż Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania dla karty kredytowej wynosi 10,47% ale zadłużenie można spłacić w całości i żadnego oprocentowanie wtedy nie będzie. Choć należy zauważyć, że to bardzo niskie oprocentowanie. Dodatkowo należy uważać na opłatę CitiPhone – 7 zł, należy tą usługę od razu wyłączyć wysyłając w bankowości internetowej krótką prośbę. Należy także uważać na nową opłatę – 20 zł w przypadku wystąpienia nadpłaty na rachunku karty kredytowej. Bezpłatne za to są powiadomienia sms o transakcjach.

*Uwaga – do transakcji bezgotówkowych nie liczą się transakcje na pocztach czy zasilenia wirtualnych portfeli typu Revolut – za to jest dodatkowo od pewnego czasu spora opłata.Promocji bankowych jest w ostatnich tygodniach bardzo wiele. Kończą się jedne akcja, kolejne są reaktywowane oraz pojawiają się co raz to nowe programy. Wszystkie najciekawsze promocje, dzięki którym można dorobić kilkadziesiąt, albo nawet kilkaset złotych miesięcznie zostały opisane u mnie na blogu w kategorii aktualne promocje bankowe tutaj:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.