200 zł za konto osobiste w Credit Agricole + 50 zł z polecenia

Credit Agricole bez zbędnej zwłoki postanowił ogłosić nową akcję premiową swojego konta osobistego Konta dla Ciebie. W dniu dzisiejszym pojawiła się akcja Letnie korzyści z Kontem dla Ciebie dzięki której można otrzymać solidne 200 zł za konto osobiste w Credit Agricole. Do tej premii można doliczyć kolejne 50 zł za otwarcie konta osobistego z odpowiednim kodem polecenia. Tym razem Credit Agricole premiuje tylko przenoszenie rachunków osobistych do swojego banku. Nowa akcja trwa do końca wakacji, tj. do 31.08.2019 r. i ważna jest w placówkach CA oraz poprzez serwis internetowy i odpowiedniej strony promocji.

Z programu mogą skorzystać osoby, które od 01.04.2018 r. nie posiadały w Credit Agricole Konta dla Ciebie lub Konta dla Ciebie VIP lub korzystały z promocji Credit Agricole polegającej na przyznaniu premii za przeniesienie konta z innego banku. Niestety ten zapis jest trochę niejasny – czy wystarczy spełnić jeden warunek? Chyba Credit Agricole chce się w ten sposób pozbyć klasycznych łowców promocji.

Aby otrzymać premię 200 zł za przeniesienie konta należy w ciągu 7 dni od daty podpisania umowy o Konto dla Ciebie złożyć  Upoważnienie Credit Agricole do przeniesienia konta z innego banku. Wniosek ten powinien zawierać nazwę banku, pełny numer rachunku, dyspozycję jego zamknięcia oraz nazwę i adres instytucji, którą należy zawiadomić aby przelewała na nowe konto wynagrodzenie. Wniosek taki dostarczy kurier wraz z umową. Jeżeli na przeniesione konto zostaną zaksięgowane wpływy w wysokości 1.000 zł przez 3 kolejne miesiące kalendarzowe to naliczy się premią 100 zł. Jeżeli wpływy te będą wynosić 3.000 zł to premia wyniesie 200 zł. Premia zostanie wypłacona pod koniec następnego miesiąca, po zaksięgowaniu trzeciego wpływu o odpowiedniej wartości.

Uwaga – podpisy Klienta na Upoważnieniu i Wniosku muszą być zgodne ze wzorem podpisu złożonym w dotychczasowym banku. Czyli wniosek powinien być skuteczny. Wpływy na konto to suma wpłat gotówkowych oraz przelewów na rachunek główny Konta w okresie miesiąca kalendarzowego. Bank nie bierze pod uwagę przelewów pomiędzy rachunkami tego samego Klienta, a także przelewów z innych kont prowadzonych przez Bank lub rachunków prowadzonych przez inne banki, jeżeli Klient jest ich posiadaczem, współposiadaczem lub pełni rolę pełnomocnika. Pierwszy Wpływ na Konto musi nastąpić do końca kolejnego miesiąca kalendarzowego przypadającego po dniu otwarcia Konta. Czyli nie przejdzie przelew z innego banku jeżeli jesteśmy tam właścicielem ale np. wpłaty gotówkowe już tak… Albo przelew od kolegi, małżonki, rodziny. Wpływy nie muszą być z wynagrodzenia.

Dodatkowo można otrzymać stawkę 3% na 4 miesiące do kwoty 50.000 zł na koncie oszczędnościowym w ramach oferty Na start. Taka stawka obowiązuje klientów, którzy od 01.08.2018 r. nie posiadali konta osobistego. Obowiązuje nietypowa już, bardzo rzadko spotykana – kwartalna kapitalizacja odsetek. Po 4 miesiącach oprocentowanie wynosi najwyżej 1%. Sensowne oprocentowanie lokat zaczyna się od terminów dwuletnich i tylko dla nowych środków. Można za to otrzymać 50 zł za otwarcie Konta dla Ciebie z polecenia. Taką premię może otrzymać osoba polecająca i osoba polecona.

200 zł za konto osobiste w Credit Agricole + 50 zł z polecenia

Kod polecenia należy wpisać w momencie składania wniosku o otwarcie konta w Credit Agricole. W tej akcji należy nie mieć konta na 265 dni przed złożeniem wniosku (nietypowo). Premia dla polecającego naliczy się za otwarcie konta, osoba polecona powinna zasilić w każdym kolejnym 3 miesięcy konto kwotą 1.000 zł lub wykonywać transakcje bezgotówkowe w kwocie minimum 300 zł. Maksymalnie można otrzymać do 500 zł za skuteczne polecenia. Można wpisać kod zaprzyjaźnionej osoby: 3823408.

300 zł za konto osobiste w Credit Agricole + 50 zł z polecenia

Konto dla Ciebie staje się darmowe po zasileniu kwotą 1.000 zł i wykonaniu jednej transakcji bezgotówkowej (szczegóły poniżej). Razem można otrzymać 250 zł premii – już tylko za samo przeniesienie konta i odpowiednie transakcje. Ja sam w ramach poprzedniej akcji złożyłem taki wniosek (o przeniesienia konta) i dostałem sms-a, że został on odrzucony. Ale po miesiącu dostałem wpływ kilku złotych na konto z przenoszonego konta z tytułem „zamknięcie rachunku”. Więc warto próbować. Wszystkich zainteresowanych premią 200 zł za konto osobiste w Credit Agricole i 50 zł z polecenia zapraszam tutaj:

200 zł za konto osobiste w Credit Agricole + 50 zł z polecenia


Konto dla Ciebie to:
  • 0 zł za konto po zasileniu konta kwotą 1.000 zł oraz wykonaniu jednej transakcji bezgotówkowej/BLIK (inaczej 7 zł).
  • 0 zł za kartę po zasileniu konta kwotą 1.000 zł oraz wykonaniu jednej transakcji bezgotówkowej/BLIK (inaczej 9 zł).
  • 0 zł za wypłatę w bankomatach w placówkach CA, 0 zł za wypłatę w pozostałych bankomatach krajowych po zasileniu konta kwotą 1.000 zł oraz wykonaniu jednej transakcji bezgotówkowej/BLIK (inaczej 5 zł).
  • 0 zł za przelewy internetowe.

300 zł za konto osobiste w Credit Agricole + 50 zł z polecenia


Regulamin Promocji Letnie korzyści z Kontem dla Ciebie.

Strona Programu Poleceń.

Lista banków uczestniczących w procesie przenoszenia rachunków.


Promocji bankowych jest ostatnio sporo. Banki bardzo zaczęły premiować przelewanie wynagrodzenia na konto osobiste, jak też co raz śmielej premiują posiadaczy kart kredytowych. Wszystkie najciekawsze promocje, dzięki którym można dorobić kilkadziesiąt, albo nawet kilkaset złotych miesięcznie zostały opisane u mnie na blogu w kategorii promocje bankowe tutaj:

<<<Spis najnowszych promocji bankowych>>>

200 zł za konto osobiste w Credit Agricole + 50 zł z polecenia

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.