Lokata Wielka Trzynastka na 3% w Idea Banku

Lokata Wielka Trzynastka na 3% w Idea Banku

Idea Bank robi dużo, aby zaistnieć na rynku lokat. Kilka dni temu opisywałem Lokatę Wielki Procent na 1 miesiąc z oprocentowaniem 2,90% i Lokatę do Końca Miesiąca z oprocentowaniem 3%. Tym razem pojawiła się dawno niewidziana już Lokata Wielka Trzynastka na wynikające z samej nazwy 13 dni z oprocentowaniem 3%. Oprocentowanie bardzo dobre, ale termin trwania bardzo krótki, co sprawia, że Lokatę Wielką Trzynastkę należy traktować raczej jako ciekawostkę niż realną propozycje. Oczywiście standardowo Lokata Wielka Trzynastka nie wymaga posiadania konta osobistego ani wpłaty nowych środków, ograniczenie kwotowe to dopiero 1.000.000 zł i jak zwykle będzie znajdować się w ofercie Idea Banku do (nagłego) odwołania. Lokata znikła z oferty Idea Banku.

Lokata Wielka Trzynastka w Idea Banku:
  • Na 13 dni z oprocentowaniem 3%.
  • Od 500 zł do 1.000.000 zł.
  • Bez konieczności otwierania konta osobistego ani wpłaty nowych środków.
  • Dostępna tylko na stronie internetowej, bankowości internetowej oraz mobilnej.
  • 2 dni na wpłatę środków w przypadku otwierania bez konta osobistego.
  • Odnawia się automatycznie na bardzo niskim (uwaga) oprocentowaniu.

Oprocentowanie 3% to sporo, ale należy uważać na terminy zakończenia/odnowienia. Najlepiej Lokatę Trzynastkę założyć wcześnie rano i od razu przelać na nią pieniądze. Należy też uważać, żeby termin zapadalności nie upływał w weekend bo Lokata Wielka Trzynastka odnowi się automatycznie na standardowym, czyli żadnym (0,01%) oprocentowaniu. Więc lepsze są pozostałe lokaty w Idea Bank albo np. Konto Oszczędnościowe w Getin Banku na 3%. Szczegóły tutaj.


Standardowo (całkowicie) nowych klientów Idea Banku zachęcam do założenia najpierw Lokaty Happy z oprocentowaniem 4% do kwoty 10.000 zł tutaj:

Lokata Wielka Trzynastka na 3% w Idea Banku

1 Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.