100 zł za Konto Proste Zasady oraz 3% na Koncie Oszczędnościowym w Getin Banku + bilety do kina i program poleceń

100 zł za Konto Proste Zasady

Witam. Po tygodniowej nieobecności spowodowanej zasłużonym urlopem wracam do pisania mojego bloga. Na początek opisuje połączone promocje w Getin Banku. W ramach nowej akcji Konto Proste Zasady z Bonusem można otrzymać 100 zł za Konto Proste Zasady + dodatkowe 250 zł w ramach poleceń promocji. Dodatkowo w ramach promocji Bilet do kina z Kontem Proste Zasady można otrzymać 2 bilety do kina oraz w promocji nowych środków na Koncie Oszczędnościowym otrzymuje się stawkę 3% do kwoty 200.000 zł (3,5% do kwoty 10.000 zł dla niektórych). Akcja z Kontem Proste Zasady trwa do 02.07.2018 r. a akcja z oprocentowaniem Konta Oszczędnościowego do 31.07.2018 r.

Nowa promocja Konto Proste Zasady z Bonusem dzięki której można otrzymać 100 zł dotyczy nowych klientów Getin Banku, który w okresie od 01.05.2017 r. do 04.06.2018 r. nie posiadały konta osobistego w Getin Banku.

100 zł za Konto Proste Zasady – warunki promocji:
  • Zarejestrowanie się na stronie promocji podając imię i nazwisko, telefon kontaktowy oraz adres e-mail.
  • Złożenie do 02.07.2018 r. wniosku o otwarcie Konta Proste Zasady za pośrednictwem otrzymanego na adres e-mail linku aktywacyjnego i przekierowaniu na stronę promocji podając takie same dane w tym adres e-mail.
  • Wyrażenie zgód marketingowych (brak sprzeciwu wobec przetwarzania danych w celu marketingu bezpośredniego produktów i usług Banku, zgoda na marketing SMS i telefoniczny Banku oraz zgoda na marketing elektroniczny Getin Banku).
  • Do 17.07.2018 r. zawarcie umowy o Konto Proste Zasady wraz z kartą debetową.
  • W miesiącu lipcu i sierpniu zapewnić wpływy na Konto Proste Zasady w kwocie minimum 100 zł miesięcznie.
  • W miesiącu lipcu i sierpniu wykonać co najmniej 5 transakcji bezgotówkowych i jedną transakcję BLIK na kwotę minimum 150 zł miesięcznie. Transakcję muszą być w tych miesiącach zaksięgowane.
  • Do 08.10.2018 r. odebrać wiadomość o przyznaniu premii z linkiem do uzupełnienia danych do wypłaty premii – numeru otwartego konta oraz numeru PESEL.
  • W ciągu 7 dni od daty otrzymania ww. wiadomości uzupełnienie danych do wypłaty premii.
  • Do 22.10.2018 r. odebranie wypłaconej na Konto Proste Zasady premii w wysokości 100 zł.

100 zł za Konto Proste Zasady

Jak widać zasady akcji są proste i przejrzyste – należy w dwóch kolejnych miesiącach zasilić Konto Proste Zasady niewielką kwotą oraz wydać za pomocą kartą i BLIKem stosunkową niewielką kwotę – 150 zł. W ramach programu poleceń promocji można otrzymać kolejne premie – 50 zł – za polecenie Konta Proste Zasady innym osobom. Na stronie promocji w zakładce „Program Polecający”, zostanie zamieszczony indywidualnie wygenerowany link polecający, przekierowujący do Serwisu umożliwiający jego udostępnienie osobie poleconej. Warunek uzyskania premii za polecenie to spełnienie warunków akcji przez osobą poleconą. Maksymalnie można otrzymać 250 zł za poleceń 5 Kont Proste Zasady. Premia zostanie wypłacona wraz z premią główną.

100 zł konto proste zasady premia

Dodatkowo w ramach akcji Bilety do kina z Kontem Proste Zasady osoby otwierające Konto Proste Zasady po 01.06.2018 r., które wykonają jeden przelew na obce konto przez bankowość internetową lub mobilną mogą otrzymać nagrodę –  dwa vouchery do kina do wykorzystania na dowolny seans 2D w sieci kin Multikino lub Helios. Liczba nagród jest ograniczona do 35.000 sztuk więc jest ich dosyć sporo. Należy wykonać tylko odpowiedni przelew do końca drugiego miesiąca po miesiącu otwarcia konta. Nagroda zostanie udostępniona w bankowości internetowej w ciągu 7 dni po spełnieniu warunków promocji. Będą one ważne do 31.05.2019 r. Niestety nie ma możliwości wyboru sieci kin, do której dostaniemy bilety.

Konto Proste Zasady jest bezpłatne po wykonaniu w danym miesiącu jednej transakcji bezgotówkowej. Bezpłatne są wszystkie bankomaty krajowe, przelewy internetowe i karta debetowa. Brak wykonania jednej transakcji bezgotówkowej spowoduje, że naliczy się opłata w wysokości 8 zł (osoby do 26 roku życia zwolnione są z tego warunku). Co ważne – konta otwierane jest za pośrednictwem kuriera – z reguły konsultant dzwoni już po kilkunastu lub kilku godzinach po złożeniu wniosku. Wszystkich zainteresowanych Kontem Proste Zasady z premią 100 zł zapraszam tutaj:

100 zł za Konto Proste Zasady


Obecnie do 31.07.2018 r. obowiązuje Oferta Specjalna Na nowe środki – X edycja dzięki której nowe środki na Koncie Oszczędnościowym w Getin Banku oprocentowane są stawką 3% do kwoty 200.000 zł przez 92 dni od daty ich wpłaty. Warunek to posiadanie konta osobistego oraz wyrażenie zgód marketingowych. Nowe środki to nadwyżka ponad stan posiadania obliczona na dzień 06.06.2018 r. Promocyjna stawka obejmuje nowe Konta Oszczędnościowe w Getin Banku z wyłączeniem Celowych Kont Oszczędnościowych, Kont Oszczędnościowych Skarbonka oraz Kont Oszczędnościowych, które uczestniczyły w promocji Family Saver. Z wysokiego oprocentowania nie mogą skorzystać także osoby, które w okresie od 11.06.2018 r. do 31.07.2018 r. brały udział w poprzedniej edycji Oferty Specjalnej na Koncie Oszczędnościowym.  A oprocentowanie standardowe nie osiąga nawet poziomu 1,40%.

100 zł za Konto Proste Zasady

Żeby jeszcze bardziej skomplikować można otrzymać stawkę 3,50% do kwoty 10.000 zł na Koncie Oszczędnościowym. Warunek to nieposiadanie konta osobistego od 01.05.2018 r. Aby otrzymać podwyższone oprocentowanie należy zasilać Konto Proste Zasady kwotę 1.500 zł miesięcznie. Regulamin Promocji Bonus za aktywność mówi o wynagrodzeniu – ale zalicza do tego wynagrodzenia wpływy z zewnątrz. Akcja trwa do 31.08.2018 r. Niestety ja na stawkę 3,50% się nie załapię, ale na stawkę 3% jak najbardziej 🙂 To będzie dodatkowy bonus do kwoty 180 zł, które otrzymam za konto oraz 150 zł za kartę kredytową. A należy wspomnieć, że kiedyś już otrzymałem łącznie 400 zł od Getin Online – jak tutaj się gniewać na ten bank 🙂


Dodatkowo można otrzymać 150 zł do wydania na stacji paliw Circle K za kartę kredytową – szczegóły w moim wcześniejszym artykule tutaj:

100 zł za konto proste zasady getin bank


Zasady opłat za Konto Proste Zasady po wykonaniu 1 płatności kartą:

100 zł za Konto Proste Zasady


Regulamin Oferty Specjalnej „Na nowe środki” – X edycja.

Regulamin Oferty Specjalnej „Bonus za aktywność”.

Regulamin akcji promocyjnej „Konto Proste Zasady z Bonusem”.

Regulamin Promocji „ Bilet do kina z Kontem Proste Zasady”.


Promocji bankowych jest ostatnio bardzo dużo. Wszystkie najciekawsze promocje, dzięki którym można dorobić kilkadziesiąt, albo nawet kilkaset złotych miesięcznie zostały opisane u mnie na blogu w kategorii promocje bankowe tutaj:

<<<Spis najnowszych promocji bankowych>>>

460 zł za konto w Banku BGŻ BNP Paribas

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.