Premia 150 zł za kartę kredytowa w Getin Banku

Premia 150 zł za kartę kredytowa w Getin Banku

Kontynuuje cykl artykułów opisujących możliwość otrzymania premii za kartę kredytową. W chwili obecnej dodatkowe gratyfikację za kartę kredytową można otrzymać w Citibanku, ING Banku Śląski oraz BGŻ BNP Paribas. Do grona tych banków na początku zeszłego miesiąca dołączył Getin Bank. Premia 150 zł za kartę kredytową w Getin Banku jest bardzo łatwa do zgarnięcia – wypłaca jest w formie voucherów na stację paliw Circle K po wykonaniu 5 transakcji bezgotówkowych i zarejestrowaniu się w programie Mastercard Priceless Specials. Promocja Circle K z Kartą Kredytową Mastercard Standard trwa do 31.05.2018 r. 30.07.2018 r. lub do wyczerpania puli 3.000 sztuk nagród, co raczej się nie wydarzy (Getin powinien wydać wtedy odpowiedni komunikat).

Premia 150 zł za kartę kredytową w Getin Banku – warunki promocji:
  • Nieposiadanie limitu karty kredytowej w Getin Banku.
  • Zawarcie umowy na kartę kredytową do 31.05.2018 r.
  • Wykonanie 5 transakcji bezgotówkowych do końca miesiąca, następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę.
  • Wyrażenie zgód marketingowych i handlowych.

Proste – nagroda – voucher w postaci kodu sms o wartości 100 zł do wydania na stacjach paliw Circle K zostanie wysłany w formie smsa do końca następnego miesiąca, po miesiącu spełniania warunków i będzie ważny do 30.04.2019 r. Dodatkowo w ramach Promocji Punkty Powitalne GETIN NOBLE BANK SA otrzymuje się 3.000 punktów w programie Mastercard Priceless Specials wymienne np. na voucher o wartości 50 zł na wspomniane stacje Circle K, lub inne nagrody. Należy tylko do końca roku zawrzeć umowę o kartę i zarejestrować się w programie, a później w ciągu 3 miesięcy odebrać wybraną albo wybrane nagrody. Punkty zostaną przyznane w ciągu 7 dni.

Premia 150 zł za kartę kredytowa w Getin Banku

Warunki promocji nie są skomplikowane – wystarczy wykonać 5 transakcji bezgotówkowych i zarejestrować się w programie Mastercarda. Regulamin promocji jest krótki, prosty i przejrzysty – jedyne ograniczenie to wyłączenie dla obecnych posiadaczy kart kredytowych Getin Banku. Karta kredytowa Mastercard Standard staje się bezpłatna po wykonaniu 5 transakcji bezgotówkowych (inaczej kosztuje 5 zł). Brak jest opłat za wydanie i odnowienie po roku. W przypadku braku spłaty w terminie RRSO wynosi standardowe dla kart kredytowych 10,60%. Konto w Getin Banku założyłem w ostatniej promocji z 5% zwrotem, teraz chyba czas na kolejną premię. Więcej szczegółów tutaj:

Premia 150 zł za kartę kredytowa w Getin Banku


Regulamin Promocji Circle K z Kartą Kredytową Mastercard Standard. 

Regulamin Promocji Punkty Powitalne GETIN NOBLE BANK SA.


Promocji bankowych jest ostatnio bardzo dużo. Wszystkie najciekawsze promocje, dzięki którym można dorobić kilkadziesiąt, albo nawet kilkaset złotych miesięcznie zostały opisane u mnie na blogu w kategorii promocje bankowe tutaj:

<<<Spis najnowszych promocji bankowych>>>

2 Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.