Premia za otwarcie rachunku: 180 zł za Konto Proste Zasady w Getin Banku

180 zł za Konto Proste Zasady Getin Bank promocja premia za konto

Kilka miesięcy temu pisałem o nowej ofercie konta osobistego w Getin Banku – Koncie Proste Zasady (szczegóły tutaj). Getin Bank zaproponował nowe konto osobiste, które już po wykonaniu jednej transakcji bezgotówkowej staje się całkowicie bezpłatne. W dniu wczorajszym pojawiła się promocja 5% zwrotu na prostych zasadach dzięki której nowi (i powracający) klienci Getin Banku mogą otrzymać do 180 zł premii w ciągu pół roku w postacie 5% zwrotu za zakupy. Warunki otrzymania premii są bardzo łatwe do spełnienia – wystarczy wydawać 600 zł miesiecznie, a nowa, bardzo dobra promocja Getin Banku trwa do 15.04.2018 r.

Na 180 zł za Konto Proste Zasady w Getin Banku mogą liczyć osoby, które nie posiadają rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w Getin Banku od 18.02.2017 r. (około rok). Pamiętam złote czasy Getin Online, dzięki któremu otrzymaliśmy z narzeczoną po 300 zł, konta dawno zamknęliśmy więc na promocję powinniśmy się jak najbardziej załapać. Wystarczy otworzyć Konto Proste Zasady przez internet, wyrazić zgody marketingowe i wykonywać transakcje bezgotówkowe i/lub BLIK. Konto Proste Zasady można otworzyć najłatwiej za pośrednictwem kuriera.

180 zł za Konto Proste Zasady – warunki promocji:
  • Otwarcie Konta Proste Zasady za pośrednictwem bankowości internetowej, bankowości telefonicznej lub strony internetowej Getin Banku.
  • Wyrażenie zgód marketingowych (brak sprzeciwu wobec przetwarzania danych w celu marketingu bezpośredniego produktów i usług Banku, zgoda na marketing SMS i telefoniczny Banku oraz zgoda na marketing elektroniczny Getin Banku).
  • Wykonywanie transakcji bezgotówkowych w ciągu kolejnych 6 pełnych miesięcy.

180 zł za Konto Proste Zasady Getin Bank promocja premia za konto

Getin Bank będzie naliczał 5% zwrot za zakupy (transakcje bezgotówkowe i/lub BLIK) przez kolejnych 6 pełnych miesięcy. Maksymalnie można otrzymać 30 zł miesięcznie i 180 zł w ciągu roku. Zwrot będzie wypłacany do 15-tego dnia miesiąca, po miesiącu wykonania transakcji. I to właściwie wszystko. Konto Proste Zasady jest bezpłatne po wykonaniu w danym miesiącu jednej transakcji bezgotówkowej. Bezpłatne są wszystkie bankomaty krajowe, przelewy internetowe i karta debetowa. Brak wykonania jednej transakcji bezgotówkowej spowoduje, że naliczy się opłata w wysokości 8 zł (osoby do 26 roku życia zwolnione są z tego warunku).

180 zł za Konto Proste Zasady Getin Bank promocja premia za konto

Dodatkowo można skorzystać z promocji Konta Oszczędnościowego – otrzymuje wtedy oprocentowanie w wysokości 2,50% do kwoty 200.000  zł na 4 miesiące. Ta akcja trwa do 28.02.2018 r. ale z pewnością będzie przedłużona. Dodatkowo można także założyć Lokatę Mobilną do 10.000 zł z oprocentowaniem 3% oraz Lokatę na Nowe Środki z oprocentowaniem 2,10% na 4 miesiące (do 200.000 zł). Podsumowując oferta Getin Banku jest dosyć szeroka a teraz można otrzymać dodatkowe 180 zł. Co prawda Getin Bank nie ma dobrej prasy (i chyba słusznie) ale jest okazja otrzymania od tego banku solidnej premii. Chętnie skorzystam. Jeżeli ktoś także jest zainteresowany to zapraszam tutaj:

180 zł za Konto Proste Zasady Getin Bank promocja premia za konto


Regulamin Promocji 5% zwrotu na prostych zasadach.


Promocji bankowych jest ostatnio bardzo dużo. Wszystkie najciekawsze promocje, dzięki którym można dorobić kilkadziesiąt, albo nawet kilkaset złotych miesięcznie zostały opisane u mnie na blogu w kategorii promocje bankowe tutaj:

<<<Spis najnowszych promocji bankowych>>>

460 zł za konto w Banku BGŻ BNP Paribas

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.