Premia za kartę kredytową: Do 400 zł na Allegro za kartę kredytową w BGŻ BNP Paribas

400 zł na Allegro za kartę kredytową w BGŻ BNP Paribas

Bank BGŻ BNP Paribas stał się od pewnego czasu bankiem, który bardzo mocno walczy o nowych klientów proponując solidne premie za założenie i używanie konta osobistego oraz karty kredytowej. Za konto osobiste można otrzymać od 400 zł w promocji Money Mani (do 23.02) do 460 zł w nowej promocji Premia z bonusem (szczegóły w kolejnym wpisie). Kilka dni temu wystartowała akcja Karta kredytowa z voucherami Allegro do 400 zł w której za wydanie odpowiedniej kwoty można otrzymać 4 bony na Allegro – po 100 zł za każde wydane 500 zł w ciągu dwóch kolejnych okresów rozliczeniowych. Promocja jest co tu dużo pisać – bardzo dobra i trwa do 31.03.2018 r.

W programie mogą wziąć udział osoby, które w ciągu ostatnich 12 miesięcy przed zawarciem umowy z Bankiem BGŻ BNP Paribas nie miały ważnej umowy o kartę kredytową. Czyli karencja wynosi 12 miesięcy ale tylko na kartę kredytową. Posiadanie konta osobistego nie wyklucza z promocji. Należy zawrzeć umowę o kartę kredytową, wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych oraz zgodę na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną oraz terminowo spłacać zadłużenie. Nagroda w promocji to 30.000 punktów mamBONUS wymienne na 4 vouchery na Allegro o wartości 100 zł lub inne nagrody w programie www.mambonus.pl.

Aby otrzymać do 400 zł na Allegro należy:
  • Zawrzeć umowę z BGŻ BNP Paribas o kartę kredytową.
  • Wyrazić zgody marketingowe i zgody na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną.
  • Terminowo spłacać zadłużenie.
  • W ciągu dwóch pierwszych okresów rozliczeniowych wykonać transakcje (bezgotówkowe i/lub gotówkowe) na kwotę równą lub wyższą niż 2.000 zł.

Tak naprawdę za transakcje od kwoty 500 zł do 999,99 zł otrzymuje się jedną nagrodę (bon na 100 zł na Allegro albo inne punkty), transakcje od kwoty 1.000 zł do 1.499,99 zł – dwie nagrody, od 1.500 zł do 1.999,99 zł – trzy nagrody, od 2.000 zł i powyżej – 4 nagrody. Oczywiście punkty można wymienić na inne nagrody z programu mamBONUS. Oczywiście nie polecam transakcji bezgotówkowych ponieważ nalicza się w takim przypadku oprocentowanie + prowizja.

Wymóg wykonania transakcji obowiązuje w dwóch pierwszych okresach rozliczeniowych. Najlepiej okres ten na początku rozciągnąć jak najdalej (ustalić jak najpóźniej pierwszy dzień spłaty). W ten sposób będziemy mięli sporo czasu, aby wydać kartą ponad 2.000 zł. Nagroda(y) będą dostępne w programie mamBONUS po zarejestrowaniu się na stronie www.mambonus.pl w ciągu 5 dni roboczych od daty wykonania transakcji i będzie je można (trzeba) odebrać w ciągu 3 miesięcy. Program mamBONUS to nowy program lojalnościowy w BGŻ BNP Paribas w którym dostaje się 2 punkty za każde wydane 1 zł. Dodatkowo w akcji 500 punktów na start można otrzymać 5.000 punktów za 4 transakcje po 50 zł do końca drugiego miesiąca po wydaniu karty.

W promocji dostajemy kartę kredytową Mastercard. Wydanie jest darmowe o ile wykonamy transakcje bezgotówkowe na kwotę minimum 500 zł w ciągu 2 pierwszych okresów rozliczeniowych (dla karty GOLD to 1.000 zł). Standardowa opłata roczna za odnowienie to 72 zł, chyba, że wydamy nią w ciągu roku 9.000 zł lub… się jej pozbędziemy po promocji. Jest to kolejna promocja, z której skorzystam (wziąłem już kartę z premią wTMUB 200 zł do Decathlonu). Co prawda BGŻ BNP Paribas w przypadku konta osobistego mnie nie chce ale może zmieni zdanie jeżeli chodzi o kartę kredytową. Wszystkich zainteresowanych to dobrą akcją zapraszam tutaj:

400 zł na Allegro za kartę kredytową w BGŻ BNP Paribas


Nowi klienci Banku BGŻ BNP Paribas mogą połączyć akcję z promocjami: Money Mania edycja specjalna konto z premią 400 zł – szczegóły tutaj (do 23.02) lub Premia z bonusem z premią 460 zł (szczegóły niebawem w kolejnym wpisie).


Regulamin Sprzedaży Premiowej Karta Kredytowa z voucherami Allegro do 400 zł.

Regulamin Sprzedaży Premiowej Program Lojalnościowy mamBONUS.

Regulamin Sprzedaży Premiowej 5000 punktów na start.


Promocji bankowych jest ostatnio bardzo dużo. Wszystkie najciekawsze promocje, dzięki którym można dorobić kilkadziesiąt, albo nawet kilkaset złotych miesięcznie zostały opisane u mnie na blogu w kategorii promocje bankowe tutaj:

<<<Spis najnowszych promocji bankowych>>>

460 zł za konto w Banku BGŻ BNP Paribas

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.