Lokata Hapy z premią 200 zł na fly.pl w Idea Banku

 

Lokata Hapy z premią 200 zł na fly.pl w Idea BankuW poprzednim roku Idea Bank proponował swoją najlepszą Lokatę Happy w promocji Happy Wakacje z bonem do wykorzystania na fly.pl. Nadchodzą wakacje oraz sezon urlopy co wyczuł Idea Bank reaktywując wspomnianą promocję. Ponownie w ramach promocji Happy Wakacje za założenie Lokatę Happy z oprocentowaniem do 4% na 2 miesiące do kwoty 10.000 zł z dodatkową premią zł do wykorzystania fly.pl. Tak jak poprzednio z akcji mogą skorzystać całkowicie nowi klienci Idea Banku, a wniosek o Lokatę Happy z bonem 200 zł na fly.pl można założyć do 24.05.2018 r. ale może zostać przedłużona w zależności od potrzeb Idea Banku.

Należy od razu zauważyć, że z nowej oferty mogą skorzystać tylko całkowicie nowi klienci Idea Banku, którzy do tej pory nie mieli i nawet nie złożyli wniosku o jakikolwiek produkt w Idea Banku. 

Promocja Happy Wakacje w Idea Banku.:
  • Z Lokatą Happy na 1 z oprocentowaniem 3%.
  • Z Lokatą Happy na 2 miesięcy z oprocentowaniem 4%.
  • Z Lokatą Happy na 3 miesiące z oprocentowaniem 3,50%
  • Z bonem na 200 zł na fly.pl.
  • Dla całkowicie nowych klientów.
  • Odnowienie na standardowym – żenującym (0,01%) oprocentowaniu.

Najkorzystniejsza w promocji wydaje się Lokata Happy na 2 miesiące z oprocentowaniem 4% do kwoty 10.000 zł. należy koniecznie złożyć wniosek o otwarcie Lokaty Happy za pośrednictwem odpowiedniej strony promocji. Co ważne – nie można zerwać założonej lokaty do końca miesiąca, w którym się ją założyło. Nagroda – bon o wartości 200 zł do fly.pl zostanie wysłany do 10-miesiąca, następującego po miesiącu spełnienia warunków promocji. N skorzystanie z bonu na fly.pl jest czas do końca tego roku, a a zarezerwowana wycieczka powinna się odnowić najpóźniej do 31.12.2019 r. Wszystkich zainteresowany rozpoczęciem współpracy z Idea Bankiem zapraszam tutaj:

Lokata Hapy z premią 200 zł na fly.pl w Idea Banku


Regulamin promocji Happy Wakacje.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.