Lokata Oby Do Wiosny w Idea Banku

lokata oby do wiosny idea bank wrzesień 2015

Dwa dni temu pisałem o 4-miesięcznej Lokacie Babie Lato. Minął jeden dzień a wczoraj po południu pojawiła się kolejna bardzo dobrze oprocentowana i oryginalnie nazwana lokata w Idea Banku. Lokata Oby Do Wiosny to 6-miesięczna lokata z oprocentowaniem 2,95%. I akurat lokując swoje oszczędności w tą lokatę naprawdę doczekamy wiosny. Lokatę Oby Do Wiosny mogą otworzyć wszyscy klienci Idea Banku – nie ma obowiązku wpłaty nowych środków i zakładania konta osobistego. Oferta ważna jest do odwołania, jednak nie krócej niż do 10.10.2015 r. Lokata w dniu 30.10.2015 r. zniknęła z oferty Idea Banku.

Lokata Oby Do Wiosny:

  • Bez konieczności otwierania konta osobistego oraz wpłaty nowych środków.
  • Minimalna kwota 1.000 zł, maksymalna 1.000.000 zł.
  • 6-miesięczny okres lokaty.
  • Możliwość założenia online, przez telefon i w placówkach banku.
  • Termin ważności wniosku – 5 dni.
  • Lokata Oby Do Wiosny odnawia się na taki sam okres na standardowym (niskim) oprocentowaniu.
  • Zerwanie Lokaty Oby Do Wiosny przed terminem zapadalności powoduje utratę naliczonych odsetek.

Oprocentowanie pozostałych lokat w Idea Banku nie zmieniło się. Z podsumowaniem oferty depozytowej Idea Banku można zapoznać się tutaj. Standardowo nowych klientów, którzy do tej pory nie mieli styczności z Idea Bankiem zachęcam najpierw do skorzystania z okazji czyli założenia Lokaty Happy z oprocentowaniem 4% do kwoty 10.000 zł tutaj:

lokata oby do wiosny


Na koniec wszystkich zainteresowanych aktualną ofertą najlepszych lokat, oraz tych, którzy trafili tutaj przypadkowo po pewnym czasie zapraszam do przejrzenia najnowszych, zawsze aktualnych rankingów: zestawienia najlepszych lokat, rankingu lokat krótkoterminowych, rankingu lokat długoterminowych, rankingu kont oszczędnościowych oraz rankingu lokat i kont oszczędnościowych w walutach. Zapraszam także do przejrzenia zestawienia najlepsze promocje bankowe.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.