Lokata Babie Lato w Idea Banku

Lokata Babie Lato

Banku upodobały sobie ostatnio 4-miesięczny termin lokaty. O ile jeszcze rok termu taki termin lokaty był rzadkością to obecnie jest zupełnie inaczej. Od dzisiaj w Idea Banku pojawiła się 4-miesięczna Lokata Babie Lato z oprocentowaniem 2,85%. To bardzo dobre oprocentowanie biorąc pod uwagę braku konieczności zakładania konta osobistego czy wpłaty nowych środków. Lokata Babie Lato ustępuję oprocentowaniem jedynie Lokacie Power na nowe środki także w Idea Banku. Nazwa Lokaty Babie Lato jak to zwykle bywa w Idea Banku ma związek z kalendarzem (choć z pogodą już trochę mniej). Oferta ważna jest do odwołania, nie krócej jednak niż do 09.10.2015 r. Lokata w dniu 30.10.2015 r. zniknęła z oferty Idea Banku.

Lokata Babie Lato:

  • Bez konieczności otwierania konta osobistego oraz wpłaty nowych środków.
  • Minimalna kwota 1.000 zł, maksymalna 1.000.000 zł.
  • Lokata Babie Lato odnawia się na taki sam okres na standardowym oprocentowaniu.
  • Możliwość założenia online, przez telefon i w placówkach banku.
  • Termin ważności wniosku – 5 dni.
  • Zerwanie Lokaty Babie Lato przed terminem zapadalności powoduje utratę naliczonych odsetek.

Jednocześnie od dzisiaj zostało podwyższone oprocentowanie 4-miesięcznej Lokaty Cloud do 3,20% (realnie 2,91%). Pozostała oferta depozytowa banku nie uległa zmianie – o szczegółach pisałem wczoraj tutaj. Jak zwykle nowych klientów, którzy do tej pory nie mieli styczności z Idea Bankiem zachęcam najpierw do założenia Lokaty Happy z oprocentowaniem 4% do kwoty 10.000 zł tutaj:

Lokata Babie Lato


Na koniec wszystkich zainteresowanych aktualną ofertą najlepszych lokat, oraz tych, którzy trafili tutaj przypadkowo po pewnym czasie zapraszam do przejrzenia najnowszych, zawsze aktualnych rankingów: zestawienia najlepszych lokat, rankingu lokat krótkoterminowych, rankingu lokat długoterminowych, rankingu kont oszczędnościowych oraz rankingu lokat i kont oszczędnościowych w walutach. Zapraszam także do przejrzenia zestawienia najlepsze promocje bankowe.

1 Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.