Konto z Lwem Direct w ING Banku Śląskim z premią 100 zł

konto z lwem direct

ING Bank Śląski jest obok Alior Banku oraz mBanku instytucją, która pozyskuje najwięcej nowych klientów i otwiera najwięcej kont osobistych. Od pewnego czasu w promocji „100 zł za otwarcie konta” za otwarcie rachunku osobistego przez internet ING Bank Śląski wypłaca klientom premię w wysokości 100 zł. Warunki do spełnienia nie wydają się trudne – wystarczy do 31.01.2015 r. wydać kartą do konta minimum 1.000 zł. Promocja skierowana jest jak zwykle do nowych klientów ING Banku Śląskiego i trwa do 31.08.2014 r.

<<<Informacje o nowej edycji promocji rachunku w ING Banku Śląskim z premią 100 zł>>>

Promocja „100 zł za otwarcie konta” skierowana jest do klientów, którzy:

  • Nie są i nie byli od 01.01.2013 r. posiadaczami lub współposiadaczami Konta z Lwem: Direct, Klasyczne, Student, Komfort, VIP.
  • Prześlą wniosek o otwarcie konta osobistego przez internet lub przez system bankowości internetowej ING BankOnline.
  • Do 30.09.2014 r. zawrą umowę rachunku osobistego, umowę o korzystanie z ING Bank Online oraz umowę o kartę płatniczą do rachunku.
  • Aktywują bankowość internetową i kartę do rachunku.
  • Do 31.01.2015 r. wykonają transakcje bezgotówkowe kartą do konta w wysokości minimum 1.000 zł.
  • Zgodzą się na przetwarzanie danych marketingowych.

Każdy kto spełni powyższe warunki do dnia 28.02.2015 r. otrzymana rachunek osobisty premię od ING Banku Śląskiego w wysokości 100 zł. Warunki, które trzeba spełnić są banalnie proste – do końca stycznia trzeba wykonać obrót kartą w wysokości 1.000 zł, czyli około 200 zł miesięcznie.

Prowadzenie najpopularniejszego konta w ING – Konta z Lwem Direct – jest bezpłatne. Miesięczna opłata za kartę do konta wynosi 7 zł. Można jej uniknąć, jeśli wartość rozliczonych transakcji bezgotówkowych wynosi co najmniej 200 zł w okresie od 29 dnia miesiąca do 28 dnia następnego miesiąca. Bezpłatne są także wszystkie zwykłe przelewy przez internet, wypłaty z wszystkich bankomatów w Polsce oraz wpłaty we wpłatomatach ING Banku Śląskiego.

konto z lwem direct konto oszczędnościowe

Płatne są za to wpłaty i wypłaty dokonywane w placówkach ING Banku Śląskiego – 9 zł za każdą operację. Można tych opłat uniknąć otwierając przy okazji bezpłatne Otwarte Konto Oszczędnościowe z oprocentowaniem 3% w promocji „Bonus na start” przez 4 miesiące od otwarcia rachunku oszczędnościowego. Zyskujemy wtedy bezpłatne wszystkie wpłaty oraz jedną bezpłatną wypłatę z Konta Oszczędnościowego w miesiącu kalendarzowym.

Podsumowując premia 100 zł za otwarcie konta w ING Banku Śląskim jest łatwa do otrzymania. Jest to kolejna oferta banku, w której za aktywnie korzystanie z karty do konta bank wypłaca premię. Choć na większe gratyfikacje można liczyć w przypadku promocji „Aktywna Karta Szybki Start” w Getin Online lub promocji „Wygodne Zarabianie” w Raiffeisen Polbank. Ja osobiście z promocji ING Banku Śląskiego nie mogę skorzystać, ale wszystkich zainteresowanych zapraszam tutaj.

konto z lwem direct ing

3 Komentarze

  1. Oferta wydaje się być ciekawa. Mój bank ostatnio zmienił zasady i odebrał mi możliwość korzystania ze wszystkich bankomatów… I chyba się przeniosę do ING jeszcze to kuszące 100zł 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.