250 zł za konto w Banku Millennium plus premia za polecenia

Bank Millennium jest jednym z banków, który dba o to, aby nowi klienci otwierający w tym banku konto przez internet otrzymywali solidna premię. Z końcem marca zakończyła się jedna akcja, a już z początkiem kwietnia wystartowała promocja Konto 360º z BONUSEM i PREMIĄ dzięki której ponownie można otrzymać 250 zł za konto w Banku Millennium oraz liczyć na dodatkową premię z poleceń. Warunki jak zwykle w takich akcjach są łatwe do spełnienia, należy być nowym albo odpowiednim powracającym klientem nie otrzymującym dotychczas premii za otwarcie konta Banku Millennium. Nowa promocja trwa do 17.05.2021 r. Dodatkowo można otrzymać 300 zł do Biedronki za kartę kredytową.


Z promocji mogą skorzystać osoby, które na dzień 01.04.2021 r. nie posiadały żadnych produktów w Banku Millennium (nawet karty pre-paid czy funduszy) oraz nie są pełnomocnikami do żadnych produktów. Z akcji mogą korzystać byli klienci Banku Millennium z zastrzeżeniem, że nie mogli wcześniej otrzymać żadnej premii przy zakładaniu konta osobistego Konta 360º lub Konta 360º Student. Nie można być także wnioskodawcą o jakikolwiek produkt w Banku Millennium. Eliminuje to standardowo skutecznie wszystkich zawodowych łowców promocji (chyba, że ktoś w jednej z poprzednich akcji nie spełnił warunków i nie otrzymał premii) ale jak ktoś może to warto skorzystać ten pierwszy, zyskowny raz. Taki dodatek – nie można było otrzymać premii za otwarcie Konta 360º lub Konta 360º Student ale już wcześniejszych typów kont – tak. Czyli jak otrzymaliśmy premię za otwarcie konta w Eurobanku czy jakieś stary typ konta to się łapiemy na promocję.


Aby otrzymać 250 zł za konto w Banku Millennium należy:
 • Do 17.05.2021 r. zarejestrowanie się na stronie promocji.
 • Wyrażenie zgody na zwolnienie banku z tajemnicy bankowej w zakresie niezbędnym do realizacji promocji.
 • Po rejestracji na stronie promocji i kliknięciu w otrzymany na adres e-mail złożenie wniosku o otwarcie Konta 360º lub Konta 360º Student.
 • Podanie we wniosku o konto i na stronie promocji tego samego adresu e-mail.
 • We wniosku o konto wyrazić zgody marketingowe i handlowe.
 • Do 25.05.2021 r. podpisać umowę w Bankiem Millennium – poprzez kuriera, w placówce lub przez videorozmowę.
 • Do 31.05.2021 r. pobrać i zalogować się do aplikacji mobilnej Banku Millennium – premią 50 zł.
 • Millennium – premią 50 zł.
 • W ciągu kolejnych 3 miesięcy – czerwcu – lipcu – sierpniu – wykonać po co najmniej 5 transakcji bezgotówkowych i/lub BLIK – premia 100 zł.
 • W ciągu kolejnych 3 miesięcy – czerwcu – lipcu – sierpniu – otrzymywać wpływy (najlepiej spoza Banku Millennium) w wysokości co najmniej 1.000 zł – premia 100 zł.
 • W czerwcu wypełnić dane do wypłaty premii (daty poniżej).

<<<Strona promocji 250 zł za konto w Banku Millennium>>>

250 zł za konto w Banku Millennium plus premia za polecenia

W ramach akcji otrzymuje się 50 zł za zalogowanie do aplikacji mobilnej, 100 zł za transakcje bezgotówkowe i/lub BLIK oraz 100 zł za zasilenia. Wiadomość o otrzymaniu premii 50 zł zostanie wysłana na podany adres e-mail do 15 czerwca a dwóch pozostałych premii do 15 września. Należy w ciągu 7 dni od daty otrzymania wiadomości o przyznaniu premii wypełnić dane do wypłaty premii. Sama premia wpłynie w ciągu 14 dni od uzupełnienia formularza do wypłaty premii.


Dodatkowo można polecać promocję kolejnym osobom i otrzymać premię za polecenia w wysokości 50 zł. Warunek otrzymania tej premii – wpisanie na stronie promocji przez osobę poleconą wygenerowanego kodu polecenia. Osoba polecająca jak i polecona powinny spełniać warunek otrzymania pierwszej premii w wysokości 50 zł. Łącznie można otrzymać 250 zł za skuteczne polecenia.

250 zł za konto w Banku Millennium plus premia za polecenia


Konto 360º w Banku Millennium staje się bezpłatne po zasileniu kwotą 1.000 zł i wykonaniu jednej transakcji bezgotówkowej. Ale dla potrzeb promocji trzeba robić 5 transakcji bezgotówkowych miesięcznie. Dodatkowo Bank Millennium premiuje nowych posiadaczy kart kredytowych – obecnie można otrzymać 300 zł za kartę kredytową po spełnieniu prostych warunków – szczegóły na stronie banku tutaj. Wszystkich zainteresowanych premią do 250 zł za konto w Banku Millennium zapraszam tutaj:

250 zł za konto w Banku Millennium plus premia za polecenia


Prowadzenie Konta 360º jest bezpłatne pod warunkiem wpływów na konto wysokości 1.000 zł oraz minimum 1 płatności kartą wydaną do konta. Po spełnieniu tego warunku bezpłatne stają się także wypłaty ze wszystkich bankomatów. Niespełnienie jednak tego warunku powoduje naliczenie opłaty za prowadzenie Konta 360º w wysokości 8 zł, opłaty 7 zł za kartę debetową oraz naliczenie opłat za wypłaty w bankomatach innych niż bankomaty Banku Millennium (5 zł od wypłaty). Należy pamiętać o tych specyficznych warunkach. Podobnie jest w przypadku Konta 360º Student – jedyna różnica to brak opłaty za prowadzenie konta, ale w przypadku opłat za bankomaty wymagana jest co najmniej jedna operacja kartą debetową w poprzednim miesiącu.


Regulamin promocji Konto 360° z BONUSEM i PREMIĄ.


Promocji bankowych jest w ostatnich tygodniach bardzo wiele. Kończą się jedne akcja, kolejne są reaktywowane oraz pojawiają się co raz to nowe programy. Wszystkie najciekawsze promocje, dzięki którym można dorobić kilkadziesiąt, albo nawet kilkaset złotych miesięcznie zostały opisane u mnie na blogu w kategorii aktualne promocje bankowe tutaj:

<<<Spis najnowszych promocji bankowych>>>

250 zł za konto w Banku Millennium plus premia za polecenia

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.