300 zł za kartę kredytową w Credit Agricole za płatności zbliżeniowe

Credit Agricole od początku roku dołączył do grona banków (obok Banku Millennium, ING, Citibanku i BNP Paribas) który na stałe premiuje nowych posiadaczy kart kredytowych. Z początkiem marca została ogłoszona nowa edycja akcji Radość działa zbliżeniowo II dzięki której można otrzymać do 300 zł za kartę kredytową w Credit Agricole. Ponownie Credit Agricole oferuje 3% zwrotu za zakupy zbliżeniowe Google Pay lub Apple Pay.  Należy posiadać telefon z NFC. Maksymalnie można otrzymać 300 zł w ciągu 12 miesięcy. Akcja trwa do 10.04.2020 r.

Promocja dotyczy osób, które na 2 lata przed przystąpieniem do promocji nie posiadały następujących kart kredytowych: Credit Agricole VisaGold/Mastercard Gold, Credit Agricole Visa Silver /Mastercard Silver, Credit Agricole Visa Standard/Mastercard Standard. Aby skorzystać z promocji można posiadać albo założyć konto osobiste w w promocji z 200 zł za otwarcie – szczegóły tutaj.

Aby otrzymać 300 zł za kartę kredytową w Credit Agricole należy:
  • Do 10.04.2020 r. zawnioskować o następującą kartę kredytową: Credit Agricole Visa Silver/Mastercard Silver lub Credit Agricole Visa Gold/Mastercard Gold.
  • Zaakceptować regulamin promocji oraz podpisać „Potwierdzenie przystąpienia do promocji”.
  • Posiadać urządzenie mobilne umożliwiające płatności mobilne (z systemem Android lub IOS).
  • Dodać kartę do aplikacji Google Pay lub Apple Pay.

Aby otrzymać premię należy płacić telefonem – zbliżeniowo – w sklepach i punktach usługowych. Przewidziane są cztery okresy rozliczeniowe: od 31.03 do 30.06, do 30.09, do 31.12 oraz do 31.03.2021 r. W każdym okresie można otrzymać do 75 zł w postaci 3% zwrotu za płatności zbliżeniowe. Aby otrzymać maksymalne 75 zł należy wydać w ciągu 3 miesięcy kwotę 2.500 zł, tj. około 833 zł miesięcznie. Stosunkowo sporo ale jest to jak najbardziej wykonalne. Wypłaty nagród będą dokonywane na rachunek karty kredytowej do końca lipca, października oraz stycznia i kwietnia 2021 r. Wymagana jest terminowa spłata zadłużenia – najlepiej spłacać całość w odpowiednim terminie aby nie naliczały się dodatkowe opłaty i odsetki.

W ramach promocji można wziąć karty srebrne (Silver) których obsługa kosztuje miesięcznie 7,90 zł. Można ominąć tą wypłatę wydając miesięcznie kwotę 700 zł. Nie ma opłat rocznych. Za to karty złote (Gold) kosztują 200 zł rocznie – w pierwszym roku nie ma opłaty po wykonaniu 3 płatności w ciągu 90 dni. Ale żeby nie było opłaty rocznej należy wydać kartą 18.000 zł w ciągu roku. Jeżeli wydamy 12.000 zł to opłata spadnie do 75 zł. Więc raczej lepiej  wziąć kartę Silver. Umowę można podpisać za pośrednictwem kuriera albo w placówkach CA. Bank może poprosić o dokumenty dochodowe. Wszystkich zainteresowanych tą promocją zapraszam tutaj:

300 zł za kartę kredytową w Credit Agricole za płatności zbliżeniowe


Szczegóły akcji 200 zł za przeniesienie konta do Credit Agricole tutaj:


Regulamin promocji Radość działa zbliżeniowo II.


Promocji bankowych jest ostatnio sporo. Banki bardzo zaczęły premiować przelewanie wynagrodzenia na konto osobiste, jak też co raz śmielej premiują posiadaczy kart kredytowych. Wszystkie najciekawsze promocje, dzięki którym można dorobić kilkadziesiąt, albo nawet kilkaset złotych miesięcznie zostały opisane u mnie na blogu w kategorii promocje bankowe tutaj:

<<<Spis najnowszych promocji bankowych>>>

300 zł za kartę kredytową w Credit Agricole za płatności zbliżeniowe

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.