Premia za otwarcie rachunku: nawet 700 zł premii za konto Citi Priority w Citibanku

700 zł premii za konto Citi Priority

Citibank ostatnio naprawdę nie próżnuje. Kilka dni temu pojawiła się promocja karty kredytowej z bonem na 400 zł do Biedronki, a wczoraj wystartowała nowa akcja Do 700 zł bliżej niż myślisz z kontem Citi Priority dzięki której za otwarcie i aktywne korzystanie z konta osobistego Citi Priority w Citibanku można otrzymać nawet 700 zł premii. Warunki są łatwe do spełnienie a premia podzielona jest na kilka części. Nowa promocja Citibanku trwa dosyć długo, bo aż do 31.01.2018 r., ale może się skończyć wcześniej w przypadku wyczerpania puli 2.000 uczestników.

Z tej bardzo dobrej akcji może skorzystać każdy, kto po 31.10.2016 r. nie był posiadaczem lub współposiadaczem konta osobistego w Citibanku (także pełnomocnikiem). W ramach promocji można otrzymać 3 nagrody: 100 zł na start, 150 zł za spełnienie warunków bezpłatności konta oraz 450 zł w postaci zwrotu za zakupy. Posiadanie karty kredytowej Citibanku nie wyklucza z promocji, a wręcz ją poważnie ułatwia. Ważne aby zalogować się do bankowości internetowej do końca pierwszego miesiąca po miesiącu otwarcia konta.

<<<Strona promocji konta Citi Priority z premią 700 zł w Citibanku>>>

700 zł premii za konto Citi Priority

Warunki bezpłatności Konta Citi Priority:
 • Utrzymanie średnio-miesięcznego salda w wysokości co najmniej 30.000 zł.
  • Lub
 • Otrzymanie na konto przelewu lub przelewów tytułem wynagrodzenia (wynagrodzenie wystarczy wpisać w tytule) (spoza Citibanku) w łącznej wysokości co najmniej 5.000 zł oraz posiadanie minimum jednego produktu kredytowego (główna karta kredytowa, kredyt hipoteczny, pożyczka gotówkowa, linia kredytowa w koncie osobistym).
Nagrody za udział w promocji konta Citi Priority:
 • 100 zł za spełnienie warunków bezpłatności konta osobistego do końca drugiego miesiąca, po miesiącu otwarcia konta.
 • Zwrot za transakcje bezgotówkowe w wysokości 5%, maksymalnie 50 zł miesięcznie oraz 450 zł w ciągu kolejnych 9 miesięcy, po miesiącu otwarcia konta Citi Priority (konieczność spełnienia warunków bezpłatności konta).
 • 150 zł za spełnienie warunków bezpłatności konta osobistego przez 7 kolejnych miesięcy od końca trzeciego miesiąca, po miesiącu otwarcia konta Citi Priority oraz wykonywanie jednego przelewu (miesięcznie).

Informacje o przyznaniu premii Citibank prześle w bankowości internetowej do końca następnego miesiąca, po miesiącu spełnienia warunków ich przyznania. W tym samym czasie premie powinny wpłynąć na rachunek. I to właściwie wszystko. Konto po spełnieniu warunków promocji jest bezpłatne, tak samo jak wszystkie przelewy i wypłaty z bankomatów. A dodatkowo do zgarnięcia jest aż 700 zł. Wszystkich zainteresowanych tą bardzo dobrą akcją zapraszam tutaj:

700 zł premii za konto Citi Priority


Promocji Citibanku jest bardzo dużo i ciągle pojawiają się nowe. Citibank rozdaje za konto i karty kredytowe różne nagrody o wartości od 200 zł do 500 zł. Można korzystać z promocji kart kredytowych i kont osobistych łącznie. Z najnowszymi propozycjami Citibanku można zapoznać się pod tagiem Citibank.


Konto Citi Priority to:

 • 0 zł za prowadzenie pod warunkiem:
  • utrzymania średniego salda w Citibanku w wysokości 30.000 zł, lub:
  • zasilenie wynagrodzeniem lub sumą wpływów w wysokości 5.000 zł oraz posiadania jednego produktu kredytowego.
  • inaczej 30 zł miesięcznie.
 • 0 zł za obsługę karty debetowej.
 • 0 zł za wypłatę z wszystkich bankomatów w Polsce.

Regulamin oferty „Do 700 zł bliżej niż myślisz z kontem Citi Priority” („Regulamin”).

4 Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.