Premia za otwarcie rachunku: 300 zł za transakcje mobilne w BGŻ BNP Paribas + 100 zł w gotówce lub H&M

300 zł za transakcje mobilne

Bank BGŻ BNP Paribas znany jest z premiowania nowych klientów – do końca miesiąca można założyć Konto Optymalne z 6 biletami do Multikina. Szczegóły tutaj. Pojawiła się właśnie także promocja Mobilna Premia dzięki której nowi klienci Banku BGŻ BNP Paribas mogą otrzymać do 300 zł w ciągu roku za wykonywanie transakcji mobilnych. I wcale to nie musza być płatności bezgotówkowe. Wystarczą tak naprawdę przelewy na inne konta wykonane za pośrednictwem aplikacji mobilnej GOmobile. Promocja Mobilna Premia trwa aż do 29.12.2017 r.
Dodatkowo można wziąć udział w dodatkowych promocjach i otrzymać kolejne 100 zł – na zakupy w H&M lub 100 zł za paliwo.

Z promocji mogą skorzystać wszyscy, którzy nie są i nie byli posiadaczami konta osobistego z planem taryfowym Konto Optymalne, Konto Maksymalne lub Konto Premium w Banku BGŻ BNP Paribas w ciągu ostatnich 36 miesięcy (przed złożeniem wniosku).  W uproszczeniu BGŻ BNP Paribas nalicza premię w wysokości 1 zł za każdą transakcję mobilną, nie więcej niż 25 zł miesięcznie przez kolejne 12 miesięcy.

Transakcje mobilne zaliczane do premii:
  • Transakcje obciążające konto osobiste za pomocą aplikacji mobilnej GOmobile z wyłączeniem płatności BLIK (niedostępne w BGŻ BNP Paribas) oraz założenia lokaty.
  • Transakcje Android Pay (telefonem z systemem Android, wersja co najmniej 4.4).
  • Transakcje MasterPass (portfel elektroniczny z podpiętą kartą MasterCard).

Aby premia się naliczyła transakcja musi być na co najmniej 1 zł. W przypadku transakcji przez GOmobile – przelewów – naliczy się tylko pierwsza premia za przelew na danych rachunek beneficjenta (odbiorcy). Czyli można zrobić 25 przelewów, ale na różne konta bankowe aby premia się naliczyła. Premia będzie wypłacana do 8-mego dnia miesiąca, po miesiącu spełnieniu warunków.


Dodatkowo obecnie obowiązują jeszcze 2 promocje. Pierwsza promocja to W drogę z kontem dzięki której można otrzymać dodatkowe 100 zł za wydatki na paliwo. Należy do 22.12.2017 r. zarejestrować się na specjalnej stronie promocji, do 12.01.2018 r. podpisać umowę oraz w miesiącach styczeń, luty, marzec 2018 r. dokonać łącznie 5 transakcji bezgotówkowych na stacjach benzynowych. Standardowo karencja wynosi 36 miesięcy, liczba promocyjnych konto 1.000 sztuk. O spełnieniu warunków zostaniemy powiadomieni w wiadomości e-mail do 18.04.2018 r., do 26.04.2018 r. trzeba na stronie promocji uzupełnić dane do wypłaty premii, a sama premia wpłynie do 30.04.2018 r. Ważne – promocyjne płatności zaliczają się na stacjach benzynowych oznaczonych specjalnym kodem MCC: Stacja benzynowa – punkt sprzedaży paliwa i smarów dla pojazdów samochodowych, zlokalizowany na terenie Polski, zaopatrzony w odpowiednie urządzenia, który dokonując transakcji kartami płatniczymi posługuje się kodami MCC: 5542, 5541 lub 5983. Warunki jak widać są łatwe do spełnienia. Wszystkich zainteresowanych promocją W drogę z kontem zapraszam tutaj:

300 zł za transakcje mobilne


Druga z nich to Stylowe konto dzięki której można otrzymać 100 zł do wykorzystania w sieci H&M lub na stronie hm.com/pl. Należy do 22.12.2017 r. zarejestrować się na specjalnej stronie promocji, do 12.01.2018 r. podpisać umowę, oraz w styczniu 2018 r. zapewnić wpływ w wysokości 1.000 zł oraz wydać kartą 300 zł oraz zalogować się do bankowości internetowej BGŻ BNP Paribas. Okres karencji jest taki sam – 36 miesięcy, liczba promocyjnych kont to 1.000 sztuk . Nagroda w postaci kodu sms o wartości 100 zł zostanie wysłana do 12.03.2018 r. na podany numer telefonu. Niestety w warunkach promocji nie ma nic o zasadach wydania tego bonu, ale znając ceny w H&M zostanie użyty przy pierwszych zakupach. Wszystkich zainteresowanych promocją Stylowe konto zapraszam tutaj:

300 zł za transakcje mobilne


 

Regulamin promocji „Mobilna Premia”.

REGULAMIN PROMOCJI „W DROGĘ Z KONTEM”.

REGULAMIN PROMOCJI „STYLOWE KONTO”.


Konto Optymalne to:
  • 0 zł za prowadzenie.
  • 0 zł za kartę debetową.
  • 0 zł za wypłaty w bankomatach sieci BGŻ BNP Paribasu i sieci Planet Cash.
  • 0 zł za przelewy internetowe.

1 Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.