Promocje bankowe – raport marzec 2017

Promocje bankowe – raport marzec 2017Witam. Dzisiaj z małym opóźnieniem publikuję na swojej stronie raport promocje bankowe, czyli podsumowanie moich, może niewielkich, ale cyklicznych wpływów otrzymywanych dzięki dostępnym promocjom bankowym. Każdy, kto śledzi mojego bloga wie, że końcem miesiąca na mojej stronie pojawia się raport z tego, ile, za co i w jaki sposób udało się dorobić ekstra dzięki uprzejmości naszych banków. Dzisiaj mijają tak naprawdę 3 lata odkąd zainteresowałem się tematem promocji bankowych, oszczędzania i właściwie mijają 3 lata mojej blogowej, nieustannej działalności. Jak się zmobilizuję to będzie o tym artykuł.

Początek roku zaczął się sporymi wpływami dzięki promocjom bankowym. Ale niestety dwa kolejne miesiące przyniosły zadyszkę. Właściwie w marcu nic się nie zmieniło i dostaliśmy oboje tylko 2 x 15 zł od T-Mobile Usługi Bankowe i nic innego. To kolejne 30 zł. Co gorsza stałe wpływy już skończą o ile nie zaangażujemy się bardziej i nie będziemy mieli żadnego produktu kredytowego. T-Mobile Usługi Bankowe ograniczył moneyback – o zmianach pisałem w marcu tutaj. Marzec był ponownie skromny ale od przyszłego miesiąca przyśpieszamy.

 Moje premie z promocji bankowych:
  • Łącznie od początku roku – 85 zł.
  • Łącznie od początku prowadzenia bloga (kwiecień 2014) – 3.272,67 zł.
  • Łącznie wszystkie premie razem z narzeczoną – 6.470,77 zł.

Miałem nadzieje na przekroczenie granicy 6.500 zł ale niestety nie udało się. Liczyłem na 50 zł za polecenie konta w Inteligo ale niestety kolega zapomniał o płatności BLIKiem i premii ani ja ani on nie dostaliśmy. Trudno. Wydawało mi się, że już w tym miesiącu powinienem otrzymać 100 zł od ING Banku Śląskiego za założenie konta ale to może to będzie kwiecień. W maju powinniśmy otrzymać dodatkowe 100 zł za regularne inwestowanie w INGDo tego dojdzie 140 zł za lokaty w Toyota Banku, a moja narzeczona założyła konto w Citibanku i otrzyma 200 zł. Z tych akcji powinno nazbierać się 780 zł. W perspektywie czasu 10.000 z jest całkiem realne. Zastanawiam się także nad kartą w T-Mobile Usługi Bankowe z bonem na 200 zł – muszę sprawdzić czy w ogóle się łapię. Poczekam też, aż promocja Aktywnie z kontem BZ WBK (150 zł premii) pojawi się w jakiejś promocji – tutaj już odczekałem swoje.  Jak widać jest w czym wybierać. Standardowo odsyłam do spisu aktualnych promocji bankowych.


NAJLEPSZE PROMOCJE BANKOWE

Promocje bankowe – raport marzec 2017

1 Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.