150 zł premii za konto czyli Aktywnie z kontem BZ WBK

Aktywnie z kontem BZ WBK

W BZ WBK nie brakuje promocji bankowych dla nowych klientów. Od ponad tygodnia można przystąpić do akcji Aktywnie z kontem BZ WBK w ramach której za otwarcie konta osobistego oraz wykazania dosyć umiarkowanej aktywności można otrzymać 150 zł premii. Jedyne co trzeba robić to przelewanie na nowo otwarte konto wynagrodzenia oraz wykonywanie po 5 transakcji bezgotówkowych w miesiącu. Promocja Aktywnie z kontem BZ WBK trwa do 30.06.2017 r.

Aktywnie z kontem BZ WBK – warunki promocji:
  • Otwarcie konto osobistego w BZ WBK za pośrednictwem kuriera lub za pomocą przelewu z innego banku, wraz z karta do konta oraz dostępem przez internet.
  • Wyrażenie zgody na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną, zgody na działania marketingowe oraz podanie aktualnego numer telefonu.
  • W ciągu kolejnych 5 miesięcy (po otwarciu konta) zapewnienie wpływu lub wpływów wynagrodzenia w wysokości co najmniej 1.000 zł oraz wykonanie 5 transakcji bezgotówkowych*

Aktywnie z kontem BZ WBK

Maksymalnie można uzyskać 5 x 30 zł za wykonanie powyższych warunków w każdym kolejnym miesiącem. Wypłata premii będzie następowała do końca miesiąca, po miesiącu spełniania warunków promocji. Brak wypełnienia wymagań w jednym miesiącu nie wyklucza prawa do premii w następnych miesiącach. W akcji mogą brać udział osoby, które na 12 miesięcy przed otwarciem konta nie były w BZ WBK posiadaczem lub współposiadaczem konta osobistego. To dosyć łagodny okres karencji. Co ważne promocja nie dotyczy kont zakładanych w BZWBK24 internet (zawieranych umów NA KLIK).

Aktywnie z kontem BZ WBK

W ramach promocji Aktywnie z kontem BZ WBK można otworzyć Konto Godne Polecenia lub Konto 1|2|3. Konto Godne Polecenia jest bezwarunkowo bezpłatne, na Konto 1|2|3 należy zapewnić wpływy w wysokości co najmniej 2.000 zł. Brak spełnienia tych warunków powoduje naliczenie opłaty – 20 zł. Zaletą tego drugiego konta jest oprocentowanie 3% do kwoty 3.000 zł (ale to tylko 6 zł miesięcznie odsetek) oraz zwrot za płatności faktur z konta: 1% za gaz, 2% za za prąd oraz 3%  za internet, TV czy telefon. Do wyboru są karty MasterCard Omni – koszt 7 zł ale zapewnia bezpłatne bankomaty w Polsce oraz Visa Sol – bezpłatna po wykonaniu 5 transakcji bezgotówkowych (inaczej 4 zł). W przypadku Visy Sol bezpłatne są tylko bankomaty sieci BZ BWK.

Aktywnie z kontem BZ WBK


*Do transakcji zaliczają się transakcje BLIK ale wyłączone są transakcje wykonywane w punktach prowadzących działalność sklasyfikowaną jako zakłady bukmacherskie, kasyna – kod MCC 7995 oraz kod MCC 6540.


REGULAMIN PROMOCJI „Aktywnie z kontem BZ WBK”.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.