Mam Inteligo – 100 zł za założenie i 50 zł za polecenie Konta w Inteligo

100 zł za Konto w Inteligo promocja mam inteligoPromocji bankowych związanych z kontami osobistym ostatnio nie brakuje. Pojawiła się kolejna już, XII edycja programu Mam Inteligo w ramach którego można otrzymać 100 zł za otwarcie Konta w Inteligo z polecenia oraz 50 zł za jego polecenie. Program jak zwykle skierowany jest do nowych klientów, którzy w ciągu ostatnich 3 lat od daty 09.11.2016 r. nie posiadali w Inteligo żadnego konta. Promocja trwa ponownie 3 miesiące – do 09.02.2017 r.

Jak zwykle aby wziąć udział w XII edycji programu Mam Inteligo i otrzymać 100 zł za Konto w Inteligo należy złożyć wniosek o otwarcie konta osobistego lub firmowego z podaniem kodu polecającego. Najlepiej poprosić kogoś ze znajomych lub rodziny. Jeżeli nie mamy w gronie najbliższych takiej osoby to można napisać do mnie (prosteoszczedzanie@gmail.com) lub zostawić taką prośbą w komentarzu to chętnie przekażę taki kod.

100 zł za Konto w Inteligo mam inteligo

Konto w Inteligo otwiera się jedynie za pośrednictwem kuriera. Po założeniu konta można samemu zarejestrować się w programie Mam Inteligo i zarabiać dodatkowe pieniądze za polecone Konta w Inteligo. Należy pamiętać, że aby przystąpić do programu niezbędne jest wyrażenie zgody na przekazywanie przez PKO Bank Polski materiałów marketingowych.

XII edycja programu „Mam Inteligo” podzielona jest na 3 etapy:

 • I etap trwał od 09.11 do 09.12.2016 r.
 • II etap trwa od 10.12 do 09.01.2017 r.
 • III etap trwa od 10.01 do 09.02.2017 r.

Aby otrzymać 100 zł za Konto w Inteligo należy:

 • W ciągu 30 dni od otwarcia Konta wykonać za pomocą karty debetowej co najmniej jedną transakcję bezgotówkową (lub kilka) o łącznej wartości co najmniej 200 zł.
 • W ciągu 30 dni od otwarcia Konta wykonać co najmniej jedną transakcję przy użyciu aplikacji IKO (BLIK) powiązanej z kontem o łącznej wartości co najmniej 10 zł w punktach usługowo-handlowych (np. na Orlenie).

100 zł za konto mam inteligo

Obie transakcje muszą być wykonane w sklepach – nie mogą być to transakcje internetowe. W ramach programu Mam Inteligo można otworzyć także konto firmowe. Wtedy zamiast transakcji IKO należy wykonać wtedy co najmniej jeden przelew do ZUS. W przypadku kont firmowych Inteligo jest więcej czasu na spełnienie warunków – 40 dni. Po spełnieniu warunku płatności bezgotówkowych oraz BLIK nagroda w wysokości 100 zł wpłynie na otwarte konto w ciągu 94 dni od ostatniego dnia etapu programu, w którym przystąpiono do promocji. Także w ciągu 94 dni wpłynie nagroda w wysokości 50 zł dla osoby polecającej. Z doświadczenia wiem, że następuje to o wiele szybciej. Osoby polecające mogą otrzymać dodatkową premię.

Dodatkowa premia w programie Mam Inteligo:

 • 1.000 zł dla osoby o największej liczbie skutecznych poleceń.
 • 600 zł dla osoby o drugiej, co do wielkości liczbie skutecznych poleceń.
 • 300 dla osoby o trzeciej, co do wielkości liczbie skutecznych poleceń.

Konto w Inteligo to:

 • 0 zł za prowadzenie bez żadnych warunków.
 • 0 zł za obsługę karty debetowe po wykonaniu transakcji bezgotówkowych na kwotę 100 zł (inaczej 4 zł).
 • 0 zł za wypłaty w bankomatach PKO BP oraz BZ WBK (obce bankomaty to koszt 5 zł od wypłaty).
 • 0 zł za wszystkie przelewy internetowe oraz zlecenia stałe.

Standardowo warunki do otrzymania premii są bardzo łatwe do spełnienia. Po otrzymaniu premii nie ma obowiązku dalszego utrzymywania Konta w Inteligo. Ale można także zastrzec kartę debetową i wtedy Konto w Inteligo staje się bezwarunkowo bezpłatne. Wszystkich zainteresowanych programem Mam Inteligo i otrzymaniem 100 zł za Konto w Inteligo zapraszam do złożenia wniosku tutaj:

100 zł za konto mam inteligo


Regulamin ramowy Programu „Mam Inteligo”.

Zasady XII Edycji programu „Mam Inteligo”.

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.