Mam Inteligo – 100 zł za założenie i 50 zł za polecenie Konta w Inteligo

100 zł za Konto w Inteligo promocja mam inteligoPromocji bankowych związanych z kontami osobistym ostatnio nie brakuje. Pojawiła się kolejna już, XII edycja programu Mam Inteligo w ramach którego można otrzymać 100 zł za otwarcie Konta w Inteligo z polecenia oraz 50 zł za jego polecenie. Program jak zwykle skierowany jest do nowych klientów, którzy w ciągu ostatnich 3 lat od daty 09.11.2016 r. nie posiadali w Inteligo żadnego konta. Promocja trwa ponownie 3 miesiące – do 09.02.2017 r.

Jak zwykle aby wziąć udział w XII edycji programu Mam Inteligo i otrzymać 100 zł za Konto w Inteligo należy złożyć wniosek o otwarcie konta osobistego lub firmowego z podaniem kodu polecającego. Najlepiej poprosić kogoś ze znajomych lub rodziny. Jeżeli nie mamy w gronie najbliższych takiej osoby to można napisać do mnie (prosteoszczedzanie@gmail.com) lub zostawić taką prośbą w komentarzu to chętnie przekażę taki kod.

100 zł za Konto w Inteligo mam inteligo

Konto w Inteligo otwiera się jedynie za pośrednictwem kuriera. Po założeniu konta można samemu zarejestrować się w programie Mam Inteligo i zarabiać dodatkowe pieniądze za polecone Konta w Inteligo. Należy pamiętać, że aby przystąpić do programu niezbędne jest wyrażenie zgody na przekazywanie przez PKO Bank Polski materiałów marketingowych.

XII edycja programu „Mam Inteligo” podzielona jest na 3 etapy:

 • I etap trwał od 09.11 do 09.12.2016 r.
 • II etap trwa od 10.12 do 09.01.2017 r.
 • III etap trwa od 10.01 do 09.02.2017 r.

Aby otrzymać 100 zł za Konto w Inteligo należy:

 • W ciągu 30 dni od otwarcia Konta wykonać za pomocą karty debetowej co najmniej jedną transakcję bezgotówkową (lub kilka) o łącznej wartości co najmniej 200 zł.
 • W ciągu 30 dni od otwarcia Konta wykonać co najmniej jedną transakcję przy użyciu aplikacji IKO (BLIK) powiązanej z kontem o łącznej wartości co najmniej 10 zł w punktach usługowo-handlowych (np. na Orlenie).

100 zł za konto mam inteligo

Obie transakcje muszą być wykonane w sklepach – nie mogą być to transakcje internetowe. W ramach programu Mam Inteligo można otworzyć także konto firmowe. Wtedy zamiast transakcji IKO należy wykonać wtedy co najmniej jeden przelew do ZUS. W przypadku kont firmowych Inteligo jest więcej czasu na spełnienie warunków – 40 dni. Po spełnieniu warunku płatności bezgotówkowych oraz BLIK nagroda w wysokości 100 zł wpłynie na otwarte konto w ciągu 94 dni od ostatniego dnia etapu programu, w którym przystąpiono do promocji. Także w ciągu 94 dni wpłynie nagroda w wysokości 50 zł dla osoby polecającej. Z doświadczenia wiem, że następuje to o wiele szybciej. Osoby polecające mogą otrzymać dodatkową premię.

Dodatkowa premia w programie Mam Inteligo:

 • 1.000 zł dla osoby o największej liczbie skutecznych poleceń.
 • 600 zł dla osoby o drugiej, co do wielkości liczbie skutecznych poleceń.
 • 300 dla osoby o trzeciej, co do wielkości liczbie skutecznych poleceń.

Konto w Inteligo to:

 • 0 zł za prowadzenie bez żadnych warunków.
 • 0 zł za obsługę karty debetowe po wykonaniu transakcji bezgotówkowych na kwotę 100 zł (inaczej 4 zł).
 • 0 zł za wypłaty w bankomatach PKO BP oraz BZ WBK (obce bankomaty to koszt 5 zł od wypłaty).
 • 0 zł za wszystkie przelewy internetowe oraz zlecenia stałe.

Standardowo warunki do otrzymania premii są bardzo łatwe do spełnienia. Po otrzymaniu premii nie ma obowiązku dalszego utrzymywania Konta w Inteligo. Ale można także zastrzec kartę debetową i wtedy Konto w Inteligo staje się bezwarunkowo bezpłatne. Wszystkich zainteresowanych programem Mam Inteligo i otrzymaniem 100 zł za Konto w Inteligo zapraszam do złożenia wniosku tutaj:

100 zł za konto mam inteligo


Regulamin ramowy Programu „Mam Inteligo”.

Zasady XII Edycji programu „Mam Inteligo”.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.