Nadal dobra Lokata w Getin Banku

lokata w getin banku

Przez ostatnie 2 tygodnie można było założyć w Getin Banku 4-miesięczną Lokatę na Nowe Środki z oprocentowaniem 2,40%. W dniu dzisiejszym oprocentowanie zostało delikatnie obniżone i 4-miesięczna Lokata w Getin Banku oprocentowana jest obecnie na 2,30%. Poza tym warunki pozostały takie same – nowe środki i brak konieczności posiadania konta osobistego. Oprocentowanie może nie powala ale poza Lokatą Plan Depozytowy na 130 dni* to obecnie najlepiej oprocentowana lokata krótkoterminowa. Oferta na bieżącym oprocentowaniu ważna jest do 18.12.2016 r.

Bieżąca promocja występuje pod nazwą Lokata/e-Lokata na Nowe Środki II – 9 edycja. Nowe środki to nadwyżka ponad stan posiadania obliczony na dzień 30.09.2016 r. Standardowo oferta przedłużana jest co miesiąc lub co dwa tygodnie. Lokata w Getin Banku na promocyjnym oprocentowaniu dostępna jest do kwoty 200.000 zł, można założyć tylko jedną lokatę a czas na opłacenie wniosku to aż 7 dni. Wszystko można załatwić online wtedy dostaje ona przydomek e-. Gdy wpłacone pieniądze nie spełnią warunku nowych środki to zostaną założone dwie Lokaty w Getin Banku – jedna tradycyjna a druga na promocyjnym oprocentowaniu. O pozostałej ofercie Getin Banku pisałem tutaj, a wszystkich zainteresowanych 4-miesięczną Lokatą w Getin Banku z oprocentowaniem 2,30% zapraszam tutaj:

lokata w getin banku


Regulamin promocji Lokata/e-Lokata na Nowe Środki II – 9 edycja.


Na koniec wszystkich zainteresowanych aktualną ofertą najlepszych lokat, oraz tych, którzy trafili tutaj przypadkowo po pewnym czasie zapraszam do przejrzenia najnowszych, zawsze aktualnych rankingów: zestawienia najlepszych lokat, rankingu lokat krótkoterminowych, rankingu lokat długoterminowych, rankingu kont oszczędnościowych oraz rankingu lokat i kont oszczędnościowych w walutach. Zapraszam także do przejrzenia zestawienia najlepsze promocje bankowe.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.