Lokata 100-dniowa oraz pozostałe Lokaty w Eurobanku

lokata 100-dniowa warunki rachunek lokaty w eurobanku 2016 oprocentowanie

Normalnie nie piszę na moim blogu o lokatach, których oprocentowanie nie osiąga co najmniej 2,50%. Jednak dla Lokaty 100-dniowej z Eurobanku zrobię wyjątek z dwóch powodów. Pierwszy: to dobra okazja aby przyjrzeć się na nowo ofercie depozytowej Eurobanku. A drugi to fakt, że już niedługo po wprowadzeniu podatku bankowego takie oprocentowanie może być normą na rynku bankowym. Lokata 100-dniowa to lokata dostępnych dla nowych i dotychczasowych klientów Eurobanku z oprocentowaniem 2,25% do kwoty 10.000 zł oraz 2% dla nadwyżki ponad tą kwotę. Jak widać oprocentowanie nie powala ale z drugiej strony dla klientów Eurobanku może być to atrakcyjna oferta.

Lokata 100-dniowa według Eurobanku kusi atrakcyjnym oprocentowaniem. Od kwoty 200 zł do 10.000 zł otrzymujemy 2,25%, dla kwoty od 10.000 zł do 100.000 zł oprocentowanie wynosi 2%. Kwota 100.000 zł to maksymalna kwota jaką można ulokować na Lokacie 100-dniowej. Jeden klient może otworzyć tylko jedną Lokatę 100-dniową w ramach posiadanego konta osobistego. Lokata 100-dniowa odnawia się na taki sam okres na oprocentowaniu standardowej lokaty otwieranej w placówkach Eurobanku. Oprocentowanie nie powala, tym bardziej, że jeszcze kilka miesięcy temu Eurobank proponował lokaty dla nowych klientów na 4% a dla nowych środków na 3% oraz premię w ramach promocji Comperia Bonus…


Lokaty w Eurobanku – pozostałe oprocentowanie:

lokaty w eurobanku 2016

Jak widać szału nie ma. Aby otrzymać oprocentowanie powyżej 2% trzeba ulokować swoje oszczędności w Eurobanku na co najmniej 3 lata. Nowi użytkownicy aplikacji mobilnej mogą także w ciągu 7 dni od daty jej aktywacji założyć 1-miesięczną Lokatę LOGujesz-LOKujesz z oprocentowaniem 3,50% od kwoty 200 zł do 10.000 zł. Oprocentowanie Lokaty LOGujesz-LOKujesz jest wysokie ale tylko raz, do ograniczonej kwoty i na krótki termin. Rachunek oszczędnościowy w Eurobanku oprocentowany jest zgodnie z poniższą tabelą:

lokata 100-dniowa rachunek lokaty w eurobanku 2016 oprocentowanie


Na koniec wszystkich zainteresowanych aktualną ofertą najlepszych lokat, oraz tych, którzy trafili tutaj przypadkowo po pewnym czasie zapraszam do przejrzenia najnowszych, zawsze aktualnych rankingów: zestawienia najlepszych lokat, rankingu lokat krótkoterminowych, rankingu lokat długoterminowych, rankingu kont oszczędnościowych oraz rankingu lokat i kont oszczędnościowych w walutach. Zapraszam także do przejrzenia zestawienia najlepsze promocje bankowe.

2 Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.