Konto Oszczędnościowe Wymarzony Cel – jak założyć?

konto oszczędnościowe wymarzony oprocentowanie cel jak założyć kontakt

Pod koniec sierpnia pisałem o promocji nowego produktu w Raiffeisen Polbanku – promocji Konta Wymarzony Cel. Przez ponad tydzień można było wypełnić krótką ankietę, za wypełnienie której Raiffeisen Polbank oferował podwojenie oprocentowania na promowanym koncie. W dniu wczorajszym do uczestników promocji zostały wysłane e-maile z instrukcją, jak należy założyć Konto Wymarzony Cel, a właściwie Konto Oszczędnościowe Wymarzony Cel. Jeżeli ktoś nie dostał takiej wiadomości to warto sprawdzić zakładkę spam oraz inne. Wiadomości od banków często lądują po prostu w spamie. 

Konto Oszczędnościowe Wymarzony Cel – dotychczasowi klienci Raiffeisen Polbanku

Jeżeli już jesteśmy klientami Raiffeisen Polbanku to powinniśmy kliknąć w umieszczony w wiadomości e-mail link. Zostaniemy przekierowania na stronę, gdzie zostawimy do siebie dane kontaktowe. Oddzwoni do nas konsultant w celu potwierdzenia i założenia Konta Oszczędnościowego Wymarzony Cel.

konto oszczędnościowe wymarzony cel jak założyć kontakt

Konto Oszczędnościowe Wymarzony Cel – nowi klienci Raiffeisen Polbanku

Jeżeli jesteśmy nowym klientem Raiffeisen Polbanku to po kliknięciu w link w wiadomości e-mail zostaniemy przekierowani na stronę, na której złożymy wniosek o otwarcie Wymarzonego Konta Osobistego wraz z Kontem Oszczędnościowym Wymarzony Cel. Zostanie też otwarte Wymarzone Konto Lokacyjne (także konto oszczędnościowe). Karta debetowa do konta osobistego jest obowiązkowa (należy pamiętać o jej aktywacji) ale nakleja zbliżeniowa już nie – należy ją odznaczyć przy składania wniosku (inaczej zapłacimy 15 zł). Umowę można zawrzeć online poprzez przelew z dotychczasowego banku lub poprzez kuriera.

konto oszczędnościowe wymarzony cel jak założyć kontakt


Kilka informacji dla przypomnienia. Konto Oszczędnościowe Wymarzony Cel oprocentowane jest na 1,50%. Dodatkowy bonus – 0,50% otrzymamy za wpłatę chociażby 1 zł w kolejnym miesiącu i brak wypłat. Jeżeli w każdym miesiącu będziemy dopłacać nowe pieniądze do Konta Oszczędnościowego Wymarzony Cel oraz nie będzie wypłat to Raiffeisen Polbank podwoi nam odsetki naliczone do końca 2015 roku. Czyli oprocentowanie standardowe wynosi do 2% a w promocji zostanie podwojone do 4%. We wrześniu będzie to 3% (bez bonus) a w kolejnych miesiącach już stawka oprocentowanie wyniesie 4%. Czas na założenie i zasilenie Konta Oszczędnościowego Wymarzony Cel jest do końca września.

Należy pamiętać, że jeżeli zdecydujemy się na wypłatę z Konta Oszczędnościowego Wymarzony Cel to pierwsza wypłata jest bezpłatna a każda kolejna kosztuje aż 20 zł. Najlepiej więc wypłaty w Konta Oszczędnościowego Wymarzony Cel dobrze rozplanować. Konto Oszczędnościowe Wymarzony Cel jest tak naprawdę dodatkiem do Wymarzonego Konta Osobistego – więcej o nim pisałem tutaj, a pozostałej ofercie depozytowej Raiffeisen Polbanku tutaj.

3 Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.