Promocje bankowe raport sierpień 2015

Promocje bankowe raport sierpień 2015

Witam. Jest końcówka miesiąca więc tradycyjnie publikuję na swojej stronie mój raport z promocji bankowych, czyli raport tego, ile udało mi się uzyskać z promocji bankowych w ramach dodatkowych premii. Sierpień jest dla mnie miesiącem rekordowych zysków, głównie ze względu na otrzymany Tablet od Citibanku. Wszystkich zainteresowanych tym, jak można łatwo dorobić kilkadziesiąt lub nawet kilkaset złotych zapraszam na mój raport z promocji bankowych za sierpień 2015. Wbrew pozorom nie jest to trudne i wcale nie trzeba się wiele wysilać.

W zeszłym miesiącu otrzymałem okrągłe 100 zł od dwóch banków. W sierpniu z kolei otrzymałem ostatnie 50 zł od BZ WBK za udział w promocji Zewsząd dostępne 150 zł oraz otrzymałem również Tablet Samsunga za założenie karty w Citibanku.  Niespodziewanie otrzymałem również zaległą premię za założenie Wymarzonego Konta Osobistego z Lokatą Mobilną w Raiffeisen Polbanku – 16,50 zł. Powinno być 10 zł ale z przelewem trudno mi dyskutować. Tablet wyceniam na 300 zł (a kosztował mnie tylko 6 zł) więc w sierpniu otrzymałem łącznie 366,50 zł. To rekord odkąd zainteresowałem się promocjami bankowymi.

Łącznie więc od początku roku otrzymałem od banków 861,50 zł w postaci dodatkowych premii i nagród. Sumując tą wartość z poprzednim rokiem moje zyski z promocji bankowych wynoszą 1536,50 zł, a łącznie z narzeczoną to już 2686,50 zł. Suma ta byłaby o wiele większa ale narzeczona z ostatnich promocji nie skorzystała. Ale nie mam na co narzekać – wyznaczony plan w wysokości 1.000 zł rocznie zostanie bez problemu zrealizowany. Do końca miesiąca BZ WBK (mam nadzieję, że nie zapomni) powinien wysłać mi kartę pre-paid o wartości 100 zł, a w przyszłym miesiącu otrzymywać będę już premię za założenie Konta Avctive z promocji na Grouponie. Czyli mogę liczyć na co najmniej 300 zł.

Można powiedzieć, że średnio dzięki korzystaniu z promocji bankowych otrzymuję około 100 zł miesięcznie. Wcale nie muszę spełniać wygórowanych warunków i pilnować setki rzeczy. Wydaję kartą w sklepach około 500 zł miesięcznie – niewiele, ale starczy na spełnienie warunków w większości promocji bankowych. Pilnuję, aby po okresie promocji zamykać konta. Ostatnio wysłałem wypowiedzenie do Toyota Banku, Banku Smart oraz Citibanku. Dzięki temu po pewnym czasie będę mógł skorzystać z promocji w tych bankach jako nowy klient. Miałem też zlikwidować Wymarzone Konto Osobiste, ale dzięki promocji „Twój Wymarzony Cel” jednak zostanę jeszcze na trochę w tym banku. W końcu 4% na Koncie Oszczędnościowym bez ograniczeń kwotowych to stawka nieosiągalna już gdzie indziej. Na koniec przedstawiam aktualne na dziś promocje bankowe, dzięki którym można otrzymać dodatkowe premie.


Aktualne promocje bankowe:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.