Konto Wymarzony Cel z podwojeniem odsetek do końca roku do 4%

konto wymarzony cel promocja oprocentowanie raiffeisen

Raifffeisen Polbank ponownie stara się przyciągnąć do siebie klientów. Przez ponad tydzień można przystąpić do promocji „Twój Wymarzony Cel” w ramach której na nowym Koncie Oszczędnościowym Konto Wymarzony Cel otrzymamy oprocentowanie 4% do końca roku. Warunki są bardzo łatwe do spełnienia a oferta przeznaczona jest zarówno dla nowych jak i dotychczasowych klientów. To naprawdę fair ze strony Raiffeisen Polbanku – zagranie niespotykane u konkurencji.

Aby otworzyć w ramach promocji Konto Wymarzony Cel należy do 06.09.2015 r. wypełnić ankietę na dedykowanej stronie:

<<Strona promocji Konto Wymarzony Cel z podwojeniem odsetek do 4%>>

konto wymarzony cel promocja

Należy podać swoje imię, nazwisko, adres e-mail oraz numer telefonu. Należy także zgodzić się na przetwarzanie przez Raiffeisen Polbank naszych danych marketingowych. Na nasz adres e-mailowy przyjdzie wiadomość z linkiem, za pomocą którego należy potwierdzić udział w promocji. Na założenie Konta Wymarzony Cel będziemy mieli czas od 07.09 do 30.09.2015 r., choć Raiffeisen Polbank zastrzega sobie prawo do przedłużenia oferty. Konto Wymarzony Cel będzie można założyć przez stronę internetową Raiffeisen Polbanku, bankowość internetową, infolinię lub w placówkach banku.

Podstawowe oprocentowanie Konta Wymarzony Cel równe jest stawce referencyjnej NBP i wynosi obecnie 1,50%. Dodatkowo jeżeli będziemy co miesiąc wpłacać co najmniej 1 zł na Konto Wymarzony Cel to otrzymamy oprocentowanie dodatkowe w wysokości 0,50%. Czyli oprocentowanie łącznie wyniesie 2%. Jeżeli w każdym miesiącu spełnimy warunki wypłaty dodatkowego oprocentowania Raiffeisen Polbank podwoi wszystkie nasze odsetki, które zostaną naliczone za 2015 rok. Wypłata dodatkowych odsetek nastąpi do 15.01.2016 r. Należy pamiętać, że aby otrzymać dodatkowe, bonusowe oprocentowanie nie można absolutnie dokonywać żadnych wypłat do końca roku z Konta Wymarzony Cel. Jeżeli tak się stanie to nie otrzymamy dodatkowego bonus w wysokości 0,50% i tym samy nasze odsetki nie zostaną także podwojone.konto wymarzony cel promocja oprocentowanie

Dodatkowo Raiffeisen Polbank organizuje konkurs „Twój Wymarzony Cel”. Zasady są proste. Należy opisać lub dołączyć zdjęcie swojego Wymarzonego Celu na stronie promocji przy wypełnianiu ankiety. W ramach konkursu 10 najbardziej oryginalnych propozycji otrzyma nagrodę w wysokości 555,55 zł. Od tej kwoty zostanie pobrany podatek a na konto zwycięzców trafi równo 500 zł. Konkurs zostanie rozstrzygnięty do 31.12.2015 r. a zwycięzcy zostaną powiadomieni poprzez wiadomość e-mail w ciągu 5 dni roboczych od dnia rozstrzygnięcia konkursu. Wypłata nagrody nastąpi do 15.01.2016 r. a warunkiem wypłaty jest także spełnienie warunków podwojenia oprocentowania.


Podsumowując to bardzo dobra oferta. Jeżeli nie będziemy wypłacać pieniędzy to oprocentowanie na Koncie Wymarzony Cel wyniesie aż 4% i to bez ograniczenia kwotowego. Co prawda w pierwszym miesiącu możemy liczyć raczej na oprocentowanie w wysokości 3% ale później dojdzie już bonus i oprocentowanie skoczy do 4%. Co ważne z promocji mogą skorzystać zarówno nowi jak i dotychczasowi klienci Raiffeisen Polbanku. Konto Oszczędnościowe – Konto Wymarzony Cel otwierane jest razem z Wymarzonym Kontem Osobistym o którym pisałem tutaj. W przypadku Wymarzonego Konta Osobistego jedyna opłata to 3 zł za obsługę karty do bankomatu (nie wiadomo czy karta będzie obowiązkowa). Choć uważam, że ze względu na dodawany do karty pakiet assistance warto jest pogodzić się z tą opłatą. Sam miałem się rozstać z Raiffeisen Polbankiem ale dzięki obecnej promocji zostanę na dłużej. Wszystkich zainteresowanych Kontem Wymarzony Cel z podwojeniem odsetek do 4% zapraszam tutaj:

konto wymarzony cel promocja oprocentowanie zasady raiffeisen

2 Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.