Lokata na Szpilkach w Getin Online

lokata na szpilkach

Z okazji Dnia Kobiet w Getin Online pojawiła się specjalna 6-miesięczna Lokata na Szpilkach z oprocentowaniem 3%. Lokata na Szpilkach dostępna jest dla nowych i dotychczasowych klientów Getin Online – nie ma obowiązku wpłacania nowych środków. Lokata specjalna ale oprocentowanie nie jest już tak rewelacyjne. Choć z drugiej strony po ostatnim obniżeniu stóp procentowych Lokata na Szpilkach plasuje się w czołówce lokat na 6 miesięcy w moim rankingu lokat krótkoterminowych za marzec. Lokata na Szpilkach będzie w ofercie Getin Online do 08.03.2015 r.

<<<Informacje o nowej ofercie depozytowej Getin Online>>>

Lokata na Szpilkach – pozostałe warunki:

  • Bez konieczności otwierania konta osobistego.
  • Minimalna kwota 500 zł, maksymalna 1.000.000 zł.
  • Lokata odnawialna na standardowym oprocentowaniu.
  • Możliwość założenia online oraz przez telefon.
  • 7 dni na opłacenie wniosku.
  • Zerwanie Lokaty na Szpilkach powoduje utratę odsetek.

Lokata na Szpilkach dostępna jest także w ofercie Open Online.


Na koniec wszystkich zainteresowanych aktualną ofertą najlepszych lokat, oraz tych, którzy trafili tutaj przypadkowo po pewnym czasie zapraszam do przejrzenia najnowszych, zawsze aktualnych rankingów: zestawienia najlepszych lokat, rankingu lokat krótkoterminowych, rankingu lokat długoterminowych, rankingu kont oszczędnościowych oraz rankingu lokat i kont oszczędnościowych w walutach.

1 Komentarz

  1. Ja koniecznie muszę się wziąć za systematycznie oszczędzanie, bo wiecznie nie da się żyć z dnia na dzień, dlatego na poważnie przemyślę tą ofertę

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.