Lokata Zimowa na 3,40% w Getin Online

lokata zimowa getin online

Pojawiają się już pierwsze opady śniegu, więc specjalnie na tą okazję w ofercie Getin Online pojawiła się 6-miesięczna Lokata Zimowa z oprocentowaniem 3,40%. Oprocentowanie dosyć dobre biorąc pod uwagę stale spadające stawki oprocentowania lokat w innych bankach. Lokata Zimowa dostępna jest dla wszystkich klientów Getin Online – nie ma obowiązku wpłacania nowych środków ani posiadania konta osobistego. Minimalna kwota Lokaty Zimowej to 1.000 zł, maksymalna to aż 1.000.000 zł. Lokata odnawia się na taki sam okres na standardowym oprocentowaniu (1,75%). Zerwanie Lokaty Zimowej powoduje utratę naliczonych odsetek. Lokata Zimowa w ofercie Getin Online będzie do 28.11.2014 r. 

<<<Informacje o nowej ofercie depozytowej Getin Online>>>


Oferta Lokaty Zimowej pojawiła się także w ofercie Getin Online od 07.01.2015 r. i jest ważna do odwołania. Począwszy od 10.01.2015 r. zniknęła z oferty Getin Online aby powrócić w dniach 12-01-2015 r. – 17.02.2015 r.


Założenie Lokaty Zimowej można powiązać z programem Aktywna Karta Szybki Start oraz 50 zł od Getin Mobile. Warto przyjrzeć się także pozostałej, dosyć dobrej ofercie lokat w Getin Online – szczegóły tutaj.


Na koniec wszystkich zainteresowanych aktualną ofertą najlepszych lokat, oraz tych, którzy trafili tutaj przypadkowo po pewnym czasie zapraszam do przejrzenia najnowszych, zawsze aktualnych rankingów: zestawienia najlepszych lokat, rankingu lokat krótkoterminowych, rankingu lokat długoterminowych, rankingu kont oszczędnościowych oraz rankingu lokat i kont oszczędnościowych w walutach.

3 Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.