Lokata w Meritum Banku z premią 60 zł za otwarcie

Aktualizacja 25.10.2014 r.


Promocja niestety została zakończona wcześniej – ostatnim dniem, w którym można było składać wnioski był 22.10.2014 r.


Meritum Bank po raz kolejny zaskoczył. Wczoraj pisałem o propozycji Lokaty Ekstra na 4% w dwóch wariantach: na 2 i 5 miesięcy. Od wczoraj ważna jest też Oferta na 5+ czyli Lokata Start w Meritum Banku z premią 55 zł za otwarcie + 5 zł za skorzystanie z aplikacji mobilnej. Czyli w prosty sposób możemy zyskać 60 zł premii za otwarcie Lokaty Start. Dodatkowo można wziąć udział w konkursie, w którym można wygrać iPhone 6. Oferta jest bardzo podobna do wciąż ważnej promocji Lokaty Happy w Idea Banku z premią 50 zł.

Lokata Start w Meritum Banku to 2-miesięczna lokata z oprocentowaniem 5% od kwoty 1.000 zł do 10.000 zł. Lokatę Start mogą otworzyć przez bankowość internetową tylko nowi klienci, którzy otworzą w Meritum Banku Proste Konto Osobiste. Proste Konto Osobiste jest bezwarunkowo bezpłatne – brak jest opłat za wszystkie podstawowe czynności bankowe. Bezpłatne jest prowadzenie Prostego Konta Osobistego, brak jest także opłat za wydanie i obsługę karty do konta, wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce oraz wszystkie przelewy internetowe.

Lokata w Meritum Banku z premią 60 zł

Teraz zakładając Lokatę Start w ramach promocji Comperia Bonus 2 po spełnieniu warunków opisanych w regulaminie promocji otrzymamy dodatkowe 55 zł + 5 zł za skorzystanie z aplikacji mobilnej.

Uczestnikami promocji Oferta na 5+ mogą być osoby, które:

 • Mają pełną zdolność do czynności prawnych.
 • Zgodnie z regulaminem Meritum Banku mogą być posiadaczami Prostego Konta Osobistego.
 • Wyrażą zgodę na przetwarzanie przez Meritum Bank danych osobowych w celach marketingowych.
 • Nie są pracownikami lub współpracownikami Comperia.pl lub Meritum Banku.
 • Po dniu 01.10.2013 r. nie są i nie były posiadaczami lub współposiadaczami w Meritum rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego.

Aby wziąć udział w promocji i otrzymać 55 zł należy zarejestrować się na poniższej stronie:

<strona promocji Comperia Bonus 2>

 • Podając swoje imię i nazwisko, adres e-mail, numer telefonu kontaktowego oraz wypełnić wniosek o otwarcie Prostego Konta Osobistego.
 • Po zaakceptowaniu wniosku i otwarciu konta należy za pośrednictwem bankowości internetowej lub aplikacji Meritum Bank Mobilny otworzyć Lokatę Start.
 • Do 03.12.2014 r. należy utrzymać na rachunku lub Lokacie Start saldo w wysokości minimum 1.000 zł.

Po spełnieniu tych warunków do 24.12.2014 r. otrzymamy premię w wysokości 55 zł na rachunek otwartego Prostego Konta Osobistego. O otrzymaniu premii zostaniemy powiadomieni do 10.12.2014 r. za pośrednictwem wiadomości e-mail, w której będzie zawarty link do strony, na której TO będziemy mieli obowiązek w ciągu 5 dni uzupełnić swoje dane niezbędne do otrzymania premii.

Aby otrzymać dodatkowe 5 zł należy:

 • Pobrać do 03.12.2014 r. aplikację Meritum Bank Mobilny.
 • Wykonać za pośrednictwem aplikacji mobilnej co najmniej jedną transakcję (przelew zewnętrzny lub wewnętrzny).

Premię dostaniemy jednym przelewem na takich samych warunkach jak 55 zł za otwarcie Lokaty Start. Co ważne otrzymane kwoty są zwolnione od podatku dochodowego od osób fizycznych. Czyli 60 zł jest bardzo łatwe do otrzymania. Z oferty mogą skorzystać również Ci klienci Meritum Banku, którzy posiadają w tym banku lokaty, ale nie posiadają i nie posiadali od 01.10.2013 r. rachunku osobistego czy oszczędnościowego. Promocja trwa od 24.09.2014 r. do 31.10.2014 r., jednak organizator zastrzega sobie możliwość jej  wcześniejszego zakończenia.

Dodatkowo można wziąć udział w konkursie Lokata na Czas w którym do wygrania jest iPhone 6. Konkurs Lokata na Czas trwać będzie od 17.11.2014 r. do 17.12.2014 r.

Na nagrodę w postaci iPhone 6 może liczyć osób, które spełnią powyższe warunki uczestniczenia w promocji oraz :

 • Założą Lokatę na Czas za pośrednictwem aplikacji Meritum Bank Mobilny podczas pierwszej edycji oferty Lokaty na Czas.
 • Utrzymają wpłacone środki na Lokacie na Czas przez co najmniej miesiąc.

O rozstrzygnięciu konkursu oraz otrzymaniu nagrody szczęśliwcy zostaną powiadomieni do 31.12.2014 r. Tutaj będzie się już liczył tylko czas i oczywiście szczęście. Co nie zmienia faktu, że oferta Lokaty Start z premią jest bardzo dobra. Na pewno z niej skorzystam. Także pozostała oferta depozytową Meritum Banku jest bardzo dobra. Wszystkich zainteresowanych zapraszam tutaj:

1 Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.