Lokata Happy z premią 50 zł za otwarcie

Aktualizacja 28.10.2014 r.


Do niektórych uczestników promocji zostały wysłane już e-maile z prośbą o uzupełnienie danych – szczegóły tutaj.


Lokata Happy to 3-miesięczna lokata dla nowych klientów Idea Banku z oprocentowaniem 5% od kwoty 1.000 zł do 10.000 zł. Lokata Happy dostępna jest jedynie dla tych klientów, którzy wcześniej nie posiadali żadnych produktów w Idea Banku oraz nie składali do tej pory wniosków o ich otwarcie. Każdy klient może założyć tylko jedną Lokatę Happy. Od kilku dni aktualna jest promocja w której za otwarcie Lokaty Happy możemy zyskać dodatkowe 50 zł. 

50 zł otrzymają wszyscy, którzy za pośrednictwem poniższej strony złożą wniosek o otwarcie Lokaty Happy oraz spełnią warunki promocji opisane poniżej.

Lokata Happy z premią 50 zł

Aby dostać 50 zł należy do 05.10.2014 r.:

  • Zarejestrować się na stronie promocji podając swój adres e-mail.
  • Na skrzynkę pocztową dostaniemy wiadomość z linkiem aktywacyjnym.
  • Po kliknięciu w otrzymany link zostaniemy przekierowani na stronę promocji, gdzie złożymy wniosek o otwarcie Lokaty Happy.
  • Wniosek należy wypełnić w jednej sesji, czyli w ciągu 30 minut.
  • Na podany adres e-mailowy dostaniemy wiadomość z nr konta, na które mamy wpłacić środki na Lokatę Happy.
  • Na opłacenie złożonego wniosku mamy 14 dni.
  • Przelew musi wyjść z konta, gdzie jesteśmy właścicielami, a nasze dane zgadzają się z tymi podanymi we wniosku o otwarcie Lokaty Happy.

O przyznanej premii zostaniemy powiadomieni do dnia 10.11.2014 r. na podany adres e-mailowy. Do dnia 30.11.2014 r. będziemy mieli czas aby uzupełnić dane do otrzymania 50 zł premii podając swoje imię i nazwisko, numer telefonu, nr konta oraz opcjonalnie adres zamieszkania. Premia na nasze konto zostanie wypłacona do 05.12.2014 r.

Promocja dostępna jest jak zwykle jedynie dla nowych klientów Idea Banku. Na szczęście jeszcze w tym banku lokaty nie posiadałem więc z pewnością z promocji skorzystam. Wszystkich zainteresowanych zapraszam na stronę promocji:

Lokata Happy z premią 50 zł

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.