50 zł na start z Getin Mobile II – przedłużenie promocji

getin mobile ii

Aktualizacja 03.12.2014 r.

Kolejny raz promocja została przedłużona. Nowy termin trwania to 31.12.2014 r. Pozostałe warunki jak zwykle pozostały niezmienione, a terminy przesunięte równo o miesiąc.


Około miesiąc temu pisałem o promocji Getin Mobile dzięki której za zalogowanie się i zrobienie jednego przelewu w aplikacji Mobilnej Getin Online można było otrzymać 50 zł. Warunek do spełnienia był bardzo prosty – należało wykonać przelew za pomocą Bankowości Mobilnej w wysokości minimum 20 zł. Ja skorzystałem z promocji i premię już otrzymałem, o czym pisałem w moim raporcie z promocji bankowych. Getin Online postanowił przedłużyć promocję o jeden miesiąc na takich samych warunkach.

Warunkiem przystąpienia do promocji Getin Mobile II jest:

  • Wypełnienie na stronie https://promocje.getinbank.pl/getinmobile formularza przystąpienia do promocji poprzez podanie numeru PESEL.
  • Nieposiadanie Lokaty Mobilnej w okresie 6 miesięcy przed dniem przystąpienia do promocji.
  • Brak wykonanych przelewów za pomocą Bankowości Mobilnej w ciągu 6 miesięcy przed dniem przystąpienia do promocji.
  • Ukończone 18 lat.

Jeśli spełniamy te warunki to należy jedynie zalogować się do Bankowości Mobilnej wykonać dowolny przelew na kwotę minimum 20 zł. Nagroda w wysokości 50 zł zostanie wypłacona w ciągu 5 dni licząc od dnia wykonania przelewu. Co ważne, w przypadku kont wspólnych każdemu współposiadaczowi przysługuje prawo do premii. Wszystkie terminy zostały przesunięte o jeden miesiąc. Na zgłoszenie do promocji mamy czas do 30.09.2014 r., a na wykonanie przelewu mamy czas do 15.10.2014 r. Pula nagród ustalona została na 500.000 zł i tym razem na pewno nie ulegnie wyczerpaniu.

getin mobile ii

2 Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.