Do 600 zł za kartę kredytową w Santanderze

Witam. Santander mocno premiuje nowych posiadaczy kont osobistych, którzy obecnie mogą otrzymać 650 zł za otwarcie i aktywne korzystanie z konta. Szczegóły pod tagiem Santander. Od pewnego czasu tra również akcja Karta kredytowa na Black Week 2023 dzięki której można otrzymać 300 zł na Allegro lub do Biedronki za kartę kredytową w Santanderze. Dodatkowo za zarejestrowanie karty kredytowej Mastercard w programie Bezcenne Chwile można otrzymać punkty wymienne na vouchery o wartości 300 zł. Łącznie dzięki zbiegowi promocji można otrzymać do 300 zł za kartę kredytową w Santanderze. Główna promocja trwa do 20.11.2023 r. lub do wyczerpania puli 2.000 sztuk promocyjnych wniosków.


Szczegóły podobnych, aktualnych akcji banku w sekcji Santander. Szczegóły podobnych akcji w zakładce aktualne promocje bankowe.


Aby skorzystać z promocji należy mieć udostępniony wniosek o kartę kredytową w Santander Internet lub aplikacji Santander mobile. Następnie trzeba zawnioskować o taką kartę na swoim urządzeniu (tablet, telefon, komputer) i zarejestrować się na stronie promocji tutaj (https://www.santander.pl/kk-blackweek23). Nie można mieć także karty kredytowej w Santanderze od 01.02.2023 r. oraz mieć wyrażone zgody marketingowe, handlowe oraz na wysyłanie korespondencji drogą elektroniczną. Nagroda to zwolnienie z opłaty na 12 miesięcy oraz kod elektroniczny o wartości 300 zł do wyboru samemu – do Biedronki lub na Allegro. Należy tylko w grudniu 2023 r., styczniu i lutym 2024 r. wykonywać co najmniej po 5 transakcji kartą na łączną kwotę minimum 500 zł. Liczy się data wykonania transakcji. Kod elektroniczny zostanie wysłany po spełnieniu warunków do 31.03.2024 r. sms-em lub w bankowości mobilnej czy internetowej.

Do 600 zł za kartę kredytową w Santanderze


Dodatkowo w ramach promocji Zakupy z kartą kredytową Mastercard możemy praktycznie podwoić naszą premię. Za zarejestrowanie karty kredytowej World Mastercard lub Mastercard Silver i wykonanie transakcji bezgotówkowych na kwotę co najmniej 100 zł otrzymamy bonusowe 24.000 punkty, które można wymienić na vouchery do różnych sklepów o wartości 300 zł. Promocja ta trwa do 31.12.2023 r. lub do wyczerpania puli 3.550 sztuk nagród. Promocyjne punkty dopisane zostaną w ciągu 7 dni i będą ważne przez kolejne 2 miesiące (należy w tym czasie wymienić je na nagrody bo znikną). Generalnie liczą się wszystkie zwykłe transakcje w sklepach czy na stacjach benzynowych choć lista wyłączeń jest dosyć spora i na pierwszy rzut skomplikowana a chodzi głównie o wyłączenie transakcji pseudofinansowych. Poniżej regulaminów cytat z regulaminu co to jest zakup premiowany.


Aby korzystać ze zwolnienia z opłaty wystarczy już samo zawnioskowanie o kartę. Nie liczą się do transakcji promocyjnych zasilenia typu Revolut i transakcje typu Quasi Cash (np. kasyna). Najpopularniejsza karta kredytowa w Santanderze to karta Silver, która standardowo kosztuje miesięcznie 7,50 zł jeżeli nie wykonamy 10 transakcji w okresie rozliczeniowym. Ale przez pierwsze 12 miesięcy nie ma tej opłaty później można się zdecydować. Więcej informacji można znaleźć w swojej bankowości internetowej lub na stronie promocji tutaj.

Do 600 zł za kartę kredytową w Santanderze


Regulamin promocji Karta kredytowa na Black Week 2023.

Regulamin promocji Zakupy z kartą kredytową Mastercard.


*Zakup Premiowany – oznacza każdy zakup (transakcję) w złotych polskich dokonywany przez Uczestnika Programu), za pomocą zarejestrowanej w Programie Karty Partnera, z wyjątkiem: wszelkich transakcji, w przypadku których nastąpił zwrot świadczenia (np. towaru, usługi lub pieniędzy); operacji przeniesienia sald; transakcji z wykorzystaniem czeków w tym czeków podróżnych; transakcji dot. składek ubezpieczeniowych, podatków lub danin publicznych; zapłaty wszelkich odsetek lub innych opłat za zwłokę; innych opłat lub obciążeń; wszelkich płatności związanych z grami losowymi (w tym zakupu losów w loteriach); transakcji dokonanych w punktach o następujących kodach MCC (Merchant Category Code) – (i) 4829 – określający internetowe przekazy pieniężne, (ii) 5122 – określający m.in. właścicieli aptek, (iii) 5715 – określający hurtownie napojów alkoholowych, (iv) 5813 – określający pijalnie (napoje alkoholowe), bary, tawerny, kluby nocne i dyskoteki, (v) 5912 – określający drogerie i apteki, (vi) określający sklepy z piwem, winem, alkoholem, (vii) 6010 – określający instytucje finansowe (gotówkę z kas banków), (viii) 6011 – określający instytucje finansowe (gotówkę z bankomatów), (ix) 6012 – określający instytucje finansowe (towary i usługi), (x) 6050 – określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych, (xi) 6051 – określający przekazy pieniężne w instytucjach niefinansowych (waluta obca, zlecenia pieniężne i czeki podróżne), (xii) 6540 – określający instytucje niefinansowe (zakup / obciążenie karty), (xiii) 7511 – określający obstawianie zakładów (włącznie z loteriami), żetony w kasynach, (xiv) 8999 – określający wolne zawody, (x) 9311 – określający podatki oraz wszelkie doładowania portfeli cyfrowych/wirtualnych (w tym portfela elektronicznego „SkyCash”) oraz zakup lub doładowanie wszelkich kart podarunkowych, prezentowych oraz elektronicznych bonów, nawet jeżeli nie znajdują w ramach powyższych MCC; a także z wyłączeniem wszelkich pozycji obciążających saldo gotówkowe Uczestnika.


Promocji bankowych jest w ostatnich tygodniach bardzo wiele. Kończą się jedne akcja, kolejne są reaktywowane oraz pojawiają się co raz to nowe programy. Wszystkie najciekawsze promocje, dzięki którym można dorobić kilkadziesiąt, albo nawet kilkaset złotych miesięcznie zostały opisane u mnie na blogu w kategorii aktualne promocje bankowe tutaj:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.