Do 350 zł za konto w Banku Pekao

Witam. Kolejnym bankiem, który w ostatnich dniach odnowił swoją promocję konta osobistego jest Bank Peako. Tym razem w ramach dwóch akcji – jednej z Banku Peako, drugiej z ramach programu Mastercard Bezcenne Chwila można otrzymać łącznie do 350 zł w konto w Banku Peako. Jedyne co trzeba robić to wykonywać odpowiednie transakcje bezgotówkowe o dowolnej wartości. Do nowej promocji Banku Pekao można przystąpić do 08.01.2024 r.


Szczegóły podobnych, aktualnych akcji banku w sekcji Bank Pekao. Szczegóły podobnych akcji w zakładce aktualne promocje bankowe.


Z nowej promocji mogą skorzystać osoby, które w okresie od 03.11.2021 r. nie posiadały w Banku Pekao SA rachunku płatniczego i/lub lokaty terminowej. Dodatkowo nie można posiadać produktu kredytowego na dzień przystąpienia do promocji. Konto zakłada się za pośrednictwem strony internetowej lub poprzez aplikację mobilną PeoPay na tzw. selfie.

350 zł za konto w Banku Pekao – warunki promocji:
  • Do 08.01.2024 r. zawarcie umowy o Konto Przekorzystne wraz z kartą debetową oraz aplikacją mobilną PeoPay poprzez stronę internetową lub aplikację PeoPay na tzw. selfie. Nagroda 50 zł na konto.
  • W ciągu kolejnych 3 pełnych miesięcy, następujących po miesiącu otwarcia konta wykonanie co najmniej 5 transakcji bezgotówkowych kartą debetową lub aplikacją PeoPay (ale nie BLIK) . Nagroda 150 zł na konto.
  • Zarejestrowanie karty Mastercard w programie Bezcenne Chwile i wykonanie odpowiednich 5 transakcji bezgotówkowych. Nagroda 8.000 punktów wymienne na vouchery o wartości 100 zł.
  • Wykonanie jednej odpowiedniej transakcji mobilnej kartą Mastercard po wykonaniu 5 transakcji wspomnianych wyżej. Nagroda 8.000 punktów wymienne na vouchery o wartości 50 zł.

<<<Strona promocji 350 zł za konto w Banku Pekao>>>

Do 350 zł za konto w Banku Pekao

Za samo założenie konta otrzymuje się 50 zł na konto. Następnie wystarczy wykonywać 5 transakcji bezgotówkowych aby otrzymać kolejne 150 zł. Premia za otwarcie będzie wypłacana mniej więcej półtora miesiąca licząc od końca miesiąca spełnienia warunków ich otrzymania (za konto założone w listopadzie – do połowy stycznia). Premia za aktywność za to do połowy kwietnia, maja lub czerwca w zależności kiedy założyliśmy konto (odpowiednio dla kont założonych w listopadzie, grudniu i styczniu). Same konto trzeba zakładać online (poprzez stronę internetową albo aplikację PeoPay) ale jeżeli coś pójdzie nie tak to nawet po wizycie w placówce Banku Pekao SA ten warunek będzie spełniony. Promocja nie łączy się z programem poleceń. Nie liczą się transakcje typu: internetowe przekazy pieniężne (kod MCC 4829), przekazy pieniężne w instytucjach finansowych i niefinansowych (6050 i 6051).


Dodatkowo oprocentowanie Bank Pekoa oferuję stawkę 6,50% do kwoty 100.000 zł na 5 miesięcy na Koncie Oszczędnościowym.


Kolejna premia to premia w punktach Bezcenne Chwile dla karty debetowej Mastercard. W ramach akcji Płać kartą i odbieraj nagrody w Bezcennych Chwilach można otrzymać promocyjne 12.000 punktów wymienne na bony o wartości około 150 zł. Ta akcja trwa do 31.01.2024 r. lub do wyczerpania puli 10.000 uczestników rejestrujących kartę Mastercard Banku Pekao w programie Bezcenne Chwile. Nie można przed 16.10.2023 r. mieć zarejestrowanej jakiejkolwiek karty Banku Pekao w programie Bezcenne Chwile. Należy dodać kartę do programu oraz do końca następnego miesiąca po jej dodaniu wykonać co najmniej 5 transakcji. Nie liczą się nietypowe transakcje takie jak: internetowej przekazy, właścicieli aptek, hurtowe zakupy alkoholu, pijalnie, bary, kluby nocne, dyskoteki, drogerie, apteki, sklepy z piwem, winem, alkoholem, instytucje finansowe, podatki, zasilenia wirtualnych portfelów czy obstawianie zakładów.

Lista wyłączeń jest dosyć długa. Zwykłe zakupy w supermarkecie będą jak najbardziej prawidłowe. Za wykonanie 5 standardowych płatności otrzymamy 8.000 punktów warte 100 zł. Jeżeli po wykonaniu tych 5 transakcji dodamy kartę debetową Mastercard do portfela cyfrowego (np. Google Pay) i wykonamy jedną płatność mobilną otrzymamy kolejne 4.000 punktów warto 50 zł. Daje to łącznie 12.000 punktów warte 150 zł. Punkty zostaną dopisane do końca następnego miesiąca, następującego po miesiącu spełnienia warunków ich otrzymania i będą one ważne przez 2 miesiące. Najlepiej od razu wymienić je na vouchery, np. do Circle K czy Decathlon.


Konto osobiste w banku Pekoa SA należy za pomocą selfie i weryfikację przez stronę internetową czy mobilnie (np. po ściągnięciu i zainstalowaniu PeoPay). Jeżeli będziemy próbowali założyć konto całkowicie online i coś pójdzie nie tak (np. weryfikacja tożsamości) to możemy dokończyć proces w placówce i mimo to warunek też zostanie uznany za spełniony. Oczywiście opłaca się zawnioskować o kartę debetową Mastercarcd bo wtedy możemy otrzymać dodatkowe 150 zł. Otwierane w ramach promocji Konto Przekorzystne staje się bezpłatne po zasileniu kwotą 1.000 zł i wykonaniu jednej transakcji bezgotówkowej. Wszystkich zainteresowanych premią do 350 zł za konto w Banku Pekao zapraszam tutaj:

Do 350 zł za konto w Banku Pekao


Konto Przekorzystne w Pekao SA to:
  • 0 zł za prowadzenie po zasileniu kwotą 500 zł.
  • 0 zł za obsługę karty po wykonaniu jednej transakcji bezgotówkowej (inaczej 4 zł) przy karcie Mastercard.
  • 20 gr za sms autoryzujący w bankowości internetowej ale 0 zł za autoryzację w aplikacji PeoPay.
  • Bezpłatne wypłaty w bankomatach sieci Banku Pekao SA.
  • 2 bezpłatne wypłaty w bankomatach obcych i wszystkie za granicą po zasileniu kwotą 500 zł (inaczej 2,3% minimum 5 zł).

Regulamin promocji Otwórz konto na selfie i otrzymaj nagrodę edycja X.

Regulamin promocji Płać kartą i odbieraj nagrody w Bezcennych Chwilach.


Promocji bankowych jest w ostatnich tygodniach bardzo wiele. Kończą się jedne akcja, kolejne są reaktywowane oraz pojawiają się co raz to nowe programy. Wszystkie najciekawsze promocje, dzięki którym można dorobić kilkadziesiąt, albo nawet kilkaset złotych miesięcznie zostały opisane u mnie na blogu w kategorii aktualne promocje bankowe tutaj:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.