Do 650 zł za konto w Santanderze

Witam. Jednym z banków, które co miesiąc wypuszczają nową akcję promocyjną konta osobistego jest Santander. W listopadzie obowiązuje zestaw promocji dzięki której można tym razem otrzymać do 650 zł za konto w Santanderze. Warunki się mocno zmieniły w porównaniu do poprzedniego miesiąca – główna premia w gotówce to 500 zł, 100 zł bonach a dodatkowe 50 zł można otrzymać za konto walutowe i korzystanie z wymiany walut. Standardowo aby otrzymać całość premii konto należy otworzyć do 30.11.2023 r.


Szczegóły podobnych, aktualnych akcji banku w sekcji Santander. Szczegóły podobnych akcji w zakładce aktualne promocje bankowe.


Z promocji mogą skorzystać osoby, które od 01.01.2021 r. nie były posiadaczami lub współposiadaczami oszczędnościowo-rozliczeniowego (osobistego) rachunku płatniczego w Santanderze. To wydłużony okres karencji ale nie ma już ograniczenia dla byłych łowców bankowych wisienek od 2019 roku. To zmiana na plus od poprzedniego miesiąca.

Do 650 zł za konto w Santanderze – warunki promocji:
 • Do 30.11.2023 r. złożenie wniosku o Konto Jakie Chcę z kartą debetową VISA z dostępem do bankowości elektronicznej i mobilnej.
 • Do 10.12.2023 r. zawarcie umowy z Santanderem na podstawie złożonego wniosku.
 • Wyrażenie zgód marketingowych i handlowych oraz na elektroniczne kanały kontaktu (EKK).
 • Podanie aktualnego telefonu do kontaktu i adres e-mail.
 • W miesiącu grudniu 2023 r. i styczniu 2024 r. (w każdym z dwóch miesięcy):
  • Zalogowanie się do aplikacji Santander mobile zainstalowanej na urządzeniu mobilnym (miesięcznie).
  • Wykonanie transakcji bezgotówkowych kartą debetową lub BLIKem na kwotę co najmniej 300 zł (miesięcznie).
  • Nagroda 150 zł premii.
 • W każdym z miesięcy: lutym i marcu 2024 r. (w każdym z dwóch miesięcy):
  • Zalogowanie się do aplikacji Santander mobile zainstalowanej na urządzeniu mobilnym (miesięcznie).
  • Wykonanie transakcji bezgotówkowych kartą debetową na kwotę co najmniej 300 zł (miesięcznie).
  • Otrzymanie wpływów w wysokości minimum 1.000 zł (osoby do 26 roku życia zwolnione z tego warunku)(miesięcznie).
  • Nagroda 150 zł premii.
 • W każdym z miesięcy: grudniu 2023 r., stycznie, lutym i marcu 2024 r. wykonanie po minimum 10 transakcji miesięcznie kartą lub BLIKem. Nagroda 200 zł premii.
 • Otwarcie konta z odpowiednim kodem polecenia. Nagroda 100 zł premii w postaci bonów.
 • Do 31.12.2023 r. otwarcie Konto24 walutowe i wykonanie transakcji wymiany walut, na co najmniej 50 jednostek (USD, EUR, GBP lub CHF) za pośrednictwem Kantoru Santander. Nagroda 50 zł premii.

<<<Strony promocji do 650 zł za konto w Santanderze>>>

Do 650 zł za konto w Santanderze

Premie w wysokości 150 zł, 150 zł i 200 zł zostaną wypłacone na otwarte konto do końca miesiąca, następującego po miesiącu spełnienia warunków ich otrzymania, tj. do końca lutego i kwietnia 2024 r. Dodatkowe 50 zł można otrzymać za transakcje walutowe. Należy do końca roku wymienić co najmniej 50 jednostek waluty obcej (USD, EUR, GBP lub CHF). Najpierw należy otworzyć online konto walutowe. Premia wpłynie na konto złotówkowe do końca stycznia 2024 r. Konto walutowe darmowe jest jedynie przy posiadaniu 10 jednostek waluty. Więc jeżeli z niego nie będziemy korzystać to warto po otrzymaniu premii je po prostu zamknąć.


Aby otrzymać premię za polecenie należy w ciągu 30 dni od otwarcia konta zarejestrować się w programie poleceń podając kod polecenia od obecnego klienta (np. od rodziny lub znajomego), wyrazić odpowiednie zgody oraz do końca kolejnego miesiąca po miesiącu otwarcia konta wykonać transakcje bezgotówkowe na kwotę co najmniej 300 zł. Po otwarciu konta można się samemu polecać konta. Należy oczywiście mieć wyrażone zgody marketingowe i handlowe. Nagrody dla polecającego i dla poleconego to (do wyboru) karta podarunkowa o wartości 100 zł do Biedronki, Decathlonu, RTV EURO AGD, Zaladno czy 4 bilety do kina Helios czy Cinema City. Nagroda będzie dostępna w ciągu 5 dni od daty spełnienia warunków programu, należy ją odebrać w ciągu 30 dni a będzie ważna kolejne 60 dni.


Dodatkowo jeżeli do 19.11.2023 r. złożymy wniosek o konto dla dziecka (7-12 lat) lub nastolatka (13-17 lat) z kartą i do 26.11.2023 r. zapewnimy wpływ na te konto w wysokości co najmniej 50 zł otrzymamy e-kod na Allegro o wartości 50 zł. A jeżeli dziecko (7-12) do 05.12.2023 r. zapłaci co najmniej 5 razy kartą a nastolatek też do 05.12.2023 r. zapłaci kartą lub BLIKem co najmniej 5 razy i zaloguje się co najmniej raz do aplikacji mobilnej dodatkowo otrzymają 100 zł na konto. Należy zapisać się do promocji tutaj. Należy (dziecko) mieć wyrażone zgody marketingowe i na elektroniczne kanały dostępu (EKK). Nagrody zostaną przesłane (SMSem lub w Poczcie w Santander internet/Santander mobile dla rodzica) lub przelane do 17.12.2023 r. Liczba nagród to 1.000 sztuk – infor o wyczerpaniu puli ma się pojawić na stronie zapisów. Promocja trwa już jakiś czas i póki co nie została zakończona.


Do tego można dołączyć promocję, w której Santander płaci 1% zwrot za płatność rachunków za prąd, gaz, telefon, telewizję czy internet (przelewem, zleceniem stałym czy poleceniem zapłaty). Należy te rachunki zarejestrować przez bankowość internetową lub w placówce Santandera – maksymalnie można otrzymać w ten sposób 25 zł miesięcznie i do 300 zł w ciągu roku. Trudno w ten sposób uzyskać maksymalny zwrot ale zawsze można zyskać kilka złotych. Konto osobiste Konto Jakie Chcę otwierane jest za pośrednictwem kuriera albo za pomocą tzw. selfie na stronie promocji. Santander zastrzega sobie, że wniosek trzeba złożyć online. Konto w Santanderze może być bezpłatne po wykonaniu prostych warunków – szczegóły poniżej. Wszystkich zainteresowanych premią 650 zł za konto w Santanderze zapraszam tutaj:

Do 650 zł za konto w Santanderze


Konto Jakie Chcę to:
 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie rachunku po wykonaniu transakcji bezgotówkowych na kwotę 300 zł (inaczej 14 zł – 6 zł za konto i 9 zł za kartę).
 • 0 zł za przelewy natychmiastowe.
 • Darmowe wypłaty z bankomatów Santandera (dla osób do 26 roku życia darmowe wszystkie bankomaty).
 • Darmowe wypłaty z wszystkich bankomatów BLIKem.

Regulamin promocji Zyskaj do 500 zł z kontem.

Regulamin programu Polecam mój bank – edycja 6.

Regulamin promocji 50 zł z Kantorem Santander.

Regulamin promocji „Do 150 zł ekstra za konto Santander dla dziecka lub nastolatka”.


Promocji bankowych jest w ostatnich tygodniach bardzo dużo. Kończą się jedne akcja, kolejne są reaktywowane oraz pojawiają się co raz to nowe programy. Wszystkie najciekawsze promocje, dzięki którym można dorobić kilkadziesiąt, albo nawet kilkaset złotych miesięcznie zostały opisane u mnie na blogu w kategorii promocje bankowe tutaj:

<<<Aktualne promocje bankowe>>>

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.