555 zł za konto w Credit Agricole

Witam. Kolejnym bankiem, który oferuję sowitą premię za otwarcie i aktywne używanie konta osobistego. Z początkiem maja została ogłoszona 2 edycja promocji Do 555 zł dla Ciebie dzięki której ponownie można otrzymać tytułowe 555 zł za konto w Credit Agricole. W ramach promocji Credit Agricole premiuję wykonywanie odpowiedniej ilości i wartości transakcji bezgotówkowych kartą do konta. Warunki praktycznie nie zmieniły się a nowa edycja promocji konta osobistego trwa do 31.08.2022 r.

Co bardzo ważne – aby skorzystać z promocji i otrzymać premię należy nie posiadać po 31.12.2020 r. konta (Konta dla Ciebie lub Konta dla Ciebie VIP) w Credit Agricole. Należy także spełnić kilka dodatkowych warunków o których szczegółowo poniżej. Promocja nie kończy się z innymi akcjami Credit Agricole (np. z programem poleceń).

555 zł za konto w Credit Agricole – warunki promocji:
  • Przystąpienie do promocji i podpisanie umowy o konto wraz z kartą.
  • Aktywowanie dostępu do konta poprzez serwis CA24 ebank lub CA24 Mobile.
  • Wybranie wyciągów do konta w formie elektronicznej.
  • Wyrażenie zgód marketingowych.
  • Zasilenie otwartego konta kwotą minimum 300 zł do końca następnego miesiąca po miesiącu otwarcia konta – premia 55 zł.
  • Wybrać jeden z trzech wariantów otrzymania premii i wykonywać transakcje bezgotówkowe – premia do 500 zł w postaci 3% zwrotu za zakupy.

555 zł za konto w Credit Agricole

Premia to 3% łącznej wartości wszystkich płatności bezgotówkowych (ze standardowymi wyłączeniami)* i BLIK, nie więcej niż kwota powyżej zgodnie z wybranym wariantem premii. Premia nalicza się od kolejnego pełnego miesiąca po miesiącu otwarcia konta. Aby otrzymać premię za danym miesiąc należy wykonać minimalną wymaganą ilość transakcji. Premia 55 zł za otwarcie i premie za transakcje będą wypłacane do końca następnego miesiąca po miesiącu spełnienia warunków promocji. Aby otrzymać maksymalną premię – 500 zł  w ciągu 20 miesięcy należy wydawać około 833 zł miesięcznie i wykonywać co najmniej 10 płatności bezgotówkowych.


Dodatkowo można obecnie otworzyć w ciągu 14 dni od daty otwarcia konta Lokatę Mobilną na 12 miesięcy z oprocentowaniem 4% do kwoty 50.000 zł. Lokaty na nowe środki dają oprocentowanie 3% a Rachunek Oszczędzam oprocentowanie 3,49% i 3,79% dla lojalnych klientów.


Wpływ na konto powinien pochodzić z konta, którego nie jesteśmy właścicielem, nawet w innym banku. Może być to żona, ktoś z rodziny czy kolega, ale tak naprawdę Credit Agricole nie może tego zweryfikować. Akceptowane także są wpłaty gotówkowe. Konto dla Ciebie staje się darmowe po zasileniu kwotą 1.000 zł i wykonaniu jednej transakcji bezgotówkowej (szczegóły poniżej). A można otrzymać bardzo wysoką premią – aż do 555 zł w ciągu kolejnych 20 miesięcy. Wszystkich zainteresowanych premią do 555 zł za konto w Credit Agricole zapraszam tutaj:

555 zł za konto w Credit Agricole


Konto dla Ciebie to:
  • 0 zł za konto po zasileniu konta kwotą 1.000 zł oraz wykonaniu jednej transakcji bezgotówkowej/BLIK (inaczej 7 zł).
  • 0 zł za kartę po zasileniu konta kwotą 1.000 zł oraz wykonaniu jednej transakcji bezgotówkowej/BLIK (inaczej 9 zł).
  • 0 zł za wypłatę w bankomatach w placówkach CA, 0 zł za wypłatę w pozostałych bankomatach krajowych po zasileniu konta kwotą 1.000 zł oraz wykonaniu jednej transakcji bezgotówkowej/BLIK (inaczej 5 zł).
  • 0 zł za przelewy internetowe.

555 zł za konto w Credit Agricole


Regulamin Promocji Do 555 zł dla Ciebie – edycja 2.


Transakcje wyłączone z Promocji wykonane w punktach posiadających następujące Kody MCC:

– 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne,
– 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska),
– 6012, określający instytucje finansowe,
– 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych,
– 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych,
– 4829, określający internetowe przekazy pieniężne, doładowań portfeli cyfrowych typu Revolut, SkyCash czy PayPal.


Promocji bankowych jest w ostatnich tygodniach bardzo wiele. Kończą się jedne akcja, kolejne są reaktywowane oraz pojawiają się co raz to nowe programy. Wszystkie najciekawsze promocje, dzięki którym można dorobić kilkadziesiąt, albo nawet kilkaset złotych miesięcznie zostały opisane u mnie na blogu w kategorii aktualne promocje bankowe tutaj:

<<<Spis aktualnych promocji bankowych>>>

555 zł za konto w Credit Agricole

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.