Nawet 300 zł za eKonto w mBanku

Kolejnym bankiem, który postanowił podwyższysz premię za otwarcie konta jest mBank. W ostatnich dniach wystartowała akcja eKonto z premią – XI edycja dzięki której można otrzymać 200 zł za otwarcie eKonta oraz dodatkowe 100 zł w formie wybranego prezentu za otwarcie eKonta w jednej z placówek mBanku. Czyli łącznie można otrzymać do 300 zł za eKonto w mBanku bo spełnieniu dosyć prostych warunków promocji. Dodatkowo można otworzyć rachunek Moje Cele na 1,80% do kwoty 10.000 zł. Nowa promocja mBanku trwa do 31.05.2021 r., ale żeby otrzymać dodatkowy prezent należy otworzyć eKonto do 30.04.2021 r. w jednej z placówek mBanku.

Promocja skierowana jest do nowych klientów, nieposiadających w mBanku konta osobistego oraz oszczędnościowego od 01.01.2017 r. (o nr rozliczeniowym 1140 2004 lub 1140 2017). Posiadanie konta firmowego czy kredytu nie wyklucza z udziały w promocji. W akcji biorą ponownie udział tylko konta indywidualne. Można otrzymać cztery premie po 50 zł + dodatkowy prezent.

Nawet 300 zł za konto  w mBanku – warunki promocji:
  • Złożenie wniosku o eKonto osobiste wraz z kartą debetową.
  • 50 zł za jednorazowy wpływ w wysokości minimum 1.000 zł w ciągu 7 dni od otwarcia eKonta i wykonanie co najmniej 8 transakcji bezgotówkowych kartą i/lub BLIK w miesiącu otwarcia eKonta lub w miesiącu następnym.
  • 50 zł za jednorazowy wpływ w wysokości minimum 1.000 zł w ciągu 7 dni od otwarcia eKonta i wykonanie co najmniej 8 transakcji bezgotówkowych kartą i/lub BLIK w drugim pełnym miesiącu po otwarcia eKonta lub w miesiącu następnym
  • 50 zł za jednorazowy wpływ w wysokości minimum 1.000 zł w ciągu 7 dni od otwarcia eKonta i wykonanie co najmniej 8 transakcji bezgotówkowych kartą i/lub BLIK w trzecim pełnym miesiącu po otwarcia eKonta lub w miesiącu następnym.
  • 50 zł za jednorazowy wpływ w wysokości minimum 1.000 zł w ciągu 7 dni od otwarcia eKonta i wykonanie co najmniej 8 transakcji bezgotówkowych kartą i/lub BLIK w czwartym pełnym miesiącu po otwarcia eKonta lub w miesiącu następnym.

Nawet 300 zł za eKonto w mBanku

Transakcje te nie mogą zostać anulowane do 15-tego końca miesiąca. Przelew z kolei powinien być nie z naszego konta w mBanku, a najlepiej spoza mBanku. Premię będą wpływać na otwarte eKonto do końca następnego miesiąca po miesiącu jego otwarcia. Dodatkowo co nietypowe otwierając eKonto w dniach 12-30.04.2021 r. i podpisując ostatecznie umowę w jednej z wyszczególnionych placówek mBanku otrzymać głośnik bezprzewodowy, lub walizkę lub bon o wartości 100 zł do Biedronki lub Rossmanna.

Dodatkowo uczestnicy promocji mogą skorzystać z rachunku regularnego oszczędzanie Moje Cele, na którym otrzymują oprocentowanie 1,80% do kwoty 10.000 zł od dnia otwarcia i przez kolejne 3 pełne miesiące od daty jego otwarcia. Rachunek ten trzeba otworzyć razem z kontem osobistym. Stawka 1,80% jest tylko gdy suma wpływów na te konto jest wyższa o co najmniej 100 zł od wypływów. I to wszystko – premia jest dosyć wysoka. Same eKonto osobiste w mBanku jest bezwarunkowo bezpłatne, nie ma też opłaty za kartę po wydaniu kwoty 350 zł w miesiącu. Wszystkich zainteresowanych premią do 300 zł za konto w mBanku zapraszam tutaj:

Nawet 300 zł za eKonto w mBanku


Regulamin Promocji eKonto z premią – XI edycja.


eKonto osobiste to:
  • 0 zł za otwarcie i prowadzenie rachunku eKonta.
  • 0 zł za obsługę karty debetowej po wydaniu 350 zł.
  • 0 zł za wypłaty we wszystkich bankomatach krajowych kwot min. 100 zł.
  • 2,50 zł za wypłaty poniżej 100 zł.

Promocji bankowych jest w ostatnich tygodniach bardzo wiele. Kończą się jedne akcja, kolejne są reaktywowane oraz pojawiają się co raz to nowe programy. Wszystkie najciekawsze promocje, dzięki którym można dorobić kilkadziesiąt, albo nawet kilkaset złotych miesięcznie zostały opisane u mnie na blogu w kategorii aktualne promocje bankowe tutaj:

<<<Spis aktualnych promocji bankowych>>>

Nawet 300 zł za eKonto w mBanku

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.