300 zł za konto w BNP Paribas za spełnienie wybranych warunków

W BNP Pariba jak co 2 czy 3 tygodnie bywa pojawiła się nowa, odmieniona promocja konta osobistego. Promocja trochę inna niż inne pt. Decyduj i korzystaj bo tym razem to my wybieramy jakie warunki trzeba spełnić aby otrzymać solidną premię 300 zł za konto w BNP Paribas. Standardowo promocja dotyczy nowych i powracających klientów a dodatkowo mamy możliwość wybrania warunków, które trzeba wykonać. Nowa promocja BNP Paribas trwa do 16.05.2021 r. lub do wyczerpania puli 3.000 sztuk promocyjnych wniosków.


Szczegóły akcji BNP Zgarnij 300 zł na Allegro trwającej do 30.06.2021 r. z voucherami 3 x 100 zł na Allegro za kartę kredytową- tutaj. Można promocję łączyć.


Z najnowszej promocji konta osobistego BNP Paribas mogą skorzystać tylko nowi i powracający klienci, którzy w ciągu 12 miesięcy przed złożeniem wniosku nie byli posiadaczami ani współposiadaczami rachunku oszczędnościowo – rozliczeniowego w BNP Paribas (a także w Raiffeisen Polbanku i innych bankach przejętych przez BNP). Posiadanie karty kredytowej nie wyklucza z udziału w promocji. Niestety w przypadku posiadania karty kredytowej czy kredytu mogą pojawić się problemy ze złożeniem promocyjnego wniosku… (wtedy należy skontaktować się i wyjaśnić sprawę z BNP Paribas).

300 zł za konto w BNP Paribas w akcji Decyduj i korzystaj – warunki promocji:
 • Wypełnienie formularza na specjalnej stronie promocji z podaniem imienia, nazwiska, nr telefonu, adresu e-mail oraz numeru PESEL.
 • Wyrażenie zgody na zwolnienie banku z tajemnicy bankowej w zakresie niezbędnym do realizacji promocji, a także upoważnienie BNP Paribas do przekazania Organizatorowi promocji informacji o spełnieniu warunków uzyskania nagrody.
 • Złożenie do 16.05.2021 r. wniosku o otwarcie konta osobistego wraz kartą debetową i bankowością elektroniczną za pośrednictwem linku promocyjnego – który będzie dostępny w wiadomości e-mail, a który przekieruje na stronę promocji.
 • Najpóźniej do 31.05.2021 r. – zawarcie umowy ramowej z BNP Paribas o konto osobiste za pośrednictwem unikalnego kodu SMS w systemie partnera Banku – Autenti lub za pośrednictwem kuriera oraz aktywacja karty (nadanie nr PIN).
 • Podanie na stronie promocji i we wniosku o otwarcie konta osobistego takich samych danych.
 • Do 25.07.2021 r. zalogowanie się na stronie promocji i uzupełnienie danych o nr konta do wypłaty premii.

<<<Strona promocji 300 zł za konto w BNP Paribas w akcji Decyduj i korzystaj>>>

300 zł za konto w BNP Paribas za spełnienie wybranych warunków

Nagrody w promocji Decyduj i korzystaj – do wyboru warunki:
3 x 100 zł w ciągu kolejnych miesięcy za:
 • Otwarcie konta osobistego Konto Otwarte dla Ciebie w ramach promocji.
 • W miesiącu czerwcu 2021 r. wykonanie co najmniej 3 przelewów za pomocą bankowości elektronicznej (GOonline i/lub aplikacji mobilnej GOmobile) oraz otrzymanie wpływów w wysokości co najmniej 1.000 zł – nagroda 100 zł.
 • W miesiącu lipcu 2021 r. wykonanie co najmniej 3 przelewów za pomocą bankowości elektronicznej (GOonline i/lub aplikacji mobilnej GOmobile) oraz otrzymanie wpływów w wysokości co najmniej 1.000 zł – nagroda 100 zł.
 • W miesiącu sierpniu 2021 r. wykonanie co najmniej 3 przelewów za pomocą bankowości elektronicznej (GOonline i/lub aplikacji mobilnej GOmobile) oraz otrzymanie wpływów w wysokości co najmniej 1.000 zł – nagroda 100 zł.
3 x 100 zł w ciągu kolejnych miesięcy za:
 • Otwarcie konta osobistego Konto Otwarte dla Ciebie w ramach promocji.
 • W miesiącu czerwcu 2021 r. wykonanie co najmniej 5 transakcji BLIK oraz otrzymanie wpływów w wysokości co najmniej 1.000 zł – nagroda 100 zł.
 • W miesiącu lipcu 2021 r. wykonanie co najmniej 5 transakcji BLIK oraz otrzymanie wpływów w wysokości co najmniej 1.000 zł – nagroda 100 zł.
 • W miesiącu sierpniu 2021 r. wykonanie co najmniej 5 transakcji BLIK oraz otrzymanie wpływów w wysokości co najmniej 1.000 zł – nagroda 100 zł.
3 x 100 zł w ciągu kolejnych miesięcy za:
 • Otwarcie konta osobistego Konto Otwarte dla Ciebie w ramach promocji.
 • W miesiącu czerwcu 2021 r. wykonanie co najmniej 6 transakcji bezgotówkowych kartą oraz otrzymanie wpływów w wysokości co najmniej 1.000 zł – nagroda 100 zł.
 • W miesiącu lipcu 2021 r. wykonanie co najmniej 6 transakcji bezgotówkowych kartą oraz otrzymanie wpływów w wysokości co najmniej 1.000 zł – nagroda 100 zł.
 • W miesiącu sierpniu 2021 r. wykonanie co najmniej 6 transakcji bezgotówkowych kartą oraz otrzymanie wpływów w wysokości co najmniej 1.000 zł – nagroda 100 zł.

Wiadomości o przyznaniu nagrody zostaną wysłane do 19.07.2021 r. z adresu decydujikorzystaj@bnpparibasplus.pl. Kolejne do 27.08 i 27.09.2021 r. Można ten adres dodać już teraz do kontaktów. Należy standardowo do 25.07.2021 r. zalogować się na stronie promocji i wypełnić dane do wypłaty nagrody. Premie po spełnieniu warunków wpłyną do końca lipca, sierpnia i września. I to wszystko – premia gotówkowa 300 zł należna jest za spełnienia naprawdę prostych warunków akcji, które tym razem sami wybieramy jakie chcemy spełnić.

Konto osobiste Konto Otwarte dla Ciebie zakłada się online, a kurier przyjeżdża tylko aby wydać nam kartę debetową. Można to zrobić także przez aplikację mobilną przez wideoweryfikację. Jest one bezwarunkowo bezpłatne – nie ma opłat za prowadzeni. Do konta jest karta debetowa – najprostsza karta Otwarta na Dzisiaj staje się bezpłatna po wykonaniu jednej transakcji bezgotówkowej miesięcznie (ryzyko opłaty 3 zł). Osoby do 26-roku życia nic nie płacą. Bezpłatne są wypłaty z bankomatów BNP Paribas oraz sieci Planet Cash. Można (ale nie trzeba) też wybrać inne karty – płatne ale z dodatkowymi, ciekawymi usługami. Wszystkich, których interesuje premia 300 zł za konto w BNP Paribas zapraszam tutaj:

300 zł za konto w BNP Paribas za spełnienie wybranych warunków


Regulamin promocji Decyduj i korzystaj.


Transakcje wyłączone z Promocji w przypadku konieczności transakcji bezgotówkowych wykonane w punktach posiadających następujące Kody MCC:

– 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne,
– 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność
zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska),
– 6012, określający instytucje finansowe,
– 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych,
– 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych,
– 4829, określający internetowe przekazy pieniężne.


Promocji bankowych jest w ostatnich tygodniach bardzo wiele. Kończą się jedne akcja, kolejne są reaktywowane oraz pojawiają się co raz to nowe programy. Wszystkie najciekawsze promocje, dzięki którym można dorobić kilkadziesiąt, albo nawet kilkaset złotych miesięcznie zostały opisane u mnie na blogu w kategorii aktualne promocje bankowe tutaj:

<<<Spis aktualnych promocji bankowych>>>

300 zł za konto w BNP Paribas za spełnienie wybranych warunków

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.