50 zł na Allegro oraz 50 zł z polecenia za konto w Getin Banku

W Getin Banku właściwie na stałe obowiązuje program poleceń w ramach którego można otrzymać 50 zł za otwarcie konta oraz 80 zł w punktach Mastercarda za polecenie konta osobistego w Getin Banku. Dodatkowo w ostatnich dniach pojawiła się promocja Aktywny Start dzięki której można do tego dorzuć 50 zł na Allegro lub 5 bonów na 30 dni do serwisu Player za otwarcie konta w Getin Banku. Aby otrzymać nagrody należy wykazać niewielką aktywność a oba programy można połączyć. Nowy program poleceń trwa do 30.06.2021 r., promocja Aktywny Start także do tego czasu lub do wyczerpania puli 2.500 rejestracji na stronie promocji.


Na początek program poleceń. W bieżącej edycji programu poleceń należy nie posiadać konta osobistego w Getin Banku od 30.09.2020 r. Aby skorzystać z akcji należy mieć wyrażone zgody marketingowe i handlowe oraz te dot. zasad rozliczenia programu poleceń. Osoba polecająca przystępuje do programu poleceń w bankowości internetowej akceptując regulamin oraz generując odpowiedni kod polecenia który przekazuje się osobie polecającej. Otwiera się Konto Proste Zasady, które jest darmowe po wykonaniu 1 transakcji bezgotówkowej.50 zł na Allegro oraz 50 zł z polecenia za konto w Getin BankuNależy złożyć wniosek o Konto Proste Zasady z odpowiednim kodem polecania (do wpisania w trakcie zakładania konta lub do podania w placówce Getin Banku) (zdobyty od rodziny lub np. mój 2GXS6E – zmienia się co edycję programu), wyrazić zgody marketingowe i handlowe oraz także te dot. zasad rozliczenia programu poleceń. Należy również aktywować konto osobiste do 30.06.2021 r. Następnie w ciągu kolejnych 3 pełnych miesięcy następujących po aktywacji Konta Osobistego trzeba zapewnić wpływy w wysokości minimum 1.500 zł (spoza Getin Banku) + wykonywać jedną operację bezgotówkową (dla bezpłatności konta.)

Za spełnienie powyższych warunków osoba polecona otrzymuje 50 zł, a osoba polecająca – 80 zł w formie kart podarunkowych. O przyznaniu nagrody Getin Bank poinformuje w bankowości internetowej, poprzez e-mail i sms-a. Nagroda – karta podarunkowa o wartości 50 zł dla poleconego do sklepu Allegro lub sklepu Decathlon będzie dostępna do odbioru najpóźniej do 30.11.2021 r. Osoba polecająca otrzyma taką samą nagrodę o wartości 80 zł. Maksymalnie można otrzymać 10 nagród za 10 skutecznych poleceń.


W dodatkowe promocji można otrzymać kartę podarunkową o wartości 50 zł do sklepu Allegro lub bon na 30 dni dostępu do platformy Player. W tej akcji obowiązuje bardziej surowy okres karencji – należy od 01.03.2020 r. nie posiadać w Getin Banku rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w PLN. Akcję jak najbardziej można połączyć z programem poleceń. Należy zarejestrować się na specjalnej stronie promocji oraz wybrać od razu nagrodę. Od wybranej nagrody zależą warunki które należy spełnić.

Nagrody w akcji Aktywny start:
50 zł na Allegro:

Przelewanie na otwarte konto wynagrodzenia wynagrodzenia w kwocie 2.000 zł oraz wykonywanie co najmniej 5 transakcji bezgotówkowych i/lub BLIK przez 3 kolejne miesiące po miesiącu otwarcia Konta Proste Zasady.

5 bonów każdy na 30 dni do serwisu Player:

Przelewanie na otwarte konto wynagrodzenia wynagrodzenia w kwocie 2.000 zł oraz wykonywanie co najmniej 5 transakcji bezgotówkowych i/lub BLIK przez 5 kolejnych miesięcy po miesiącu otwarcia Konta Proste Zasady.

<<<Rejestracja w promocji Aktywny Start>>>

50 zł na Allegro oraz 50 zł z polecenia za konto w Getin Banku

Oczywiście trzeba mieć wyrażone zgody marketingowe i handlowe, kartę do kona oraz dostęp do bankowości internetowej. Karta podarunkowa na Allegro będzie wysłana przez bankowość internetową i/lub mobilną do 15-tego dnia czwartego miesiąca po miesiącu otwarcia konta. Będzie ona ważna do co najmniej 30.04.2022 r. Za to bony do Playera będą wysyłane w taki sam sposób do 15-tego dnia roboczego po miesiącu spełnienia warunków – maksymalnie można otrzymać 5 bonów przez 5 miesięcy. Każdy bon wyceniany jest na 15 zł. Warunki do otrzymania kodu na Allegro są prostsze do spełnienia. Getin Bank wymaga przelewu wynagrodzenia ale we wcześniejszych promocjach akceptowane były przelewy ze swoich kont w innych bankach. Ale czy tak będzie teraz nie wiadomo.


Podsumowując w ramach dwóch połączony akcji można otrzymać do 100 zł na start (przy okazji kolejne 80 zł dostaje osoba polecająca). Dodatkowo można otrzymać 2% na Koncie Oszczędnościowym i 2% na Lokacie Mobilnej na start ale do niskich kwot. Dla większych kwot są promocje na nowe środki na lokaty i konto oszczędnościowe – do 0,40% – 0,50%. Ale to tylko dodatek – priorytetowe są nagrody za otwarcie konta. A te – Konto Proste Zasady staje się bezpłatne bo wykonaniu jednej transakcji bezgotówkowej. Wszystkich zainteresowanych rozpoczęciem albo powrotem do współpracy z Getin Bankiem zapraszam tutaj:

50 zł na Allegro oraz 50 zł z polecenia za konto w Getin Banku


Regulamin promocji Polecam Proste Zasady XI.

Regulamin promocji Aktywny Start.


Promocji bankowych jest ostatnio sporo. Banki bardzo zaczęły premiować przelewanie wynagrodzenia na konto osobiste, jak też co raz śmielej premiują posiadaczy kart kredytowych. Wszystkie najciekawsze promocje, dzięki którym można dorobić kilkadziesiąt, albo nawet kilkaset złotych miesięcznie zostały opisane u mnie na blogu w kategorii promocje bankowe tutaj:

<<<Spis najnowszych promocji bankowych>>>

50 zł na Allegro oraz 50 zł z polecenia za konto w Getin Banku

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.