Inne, gotówkowe 300 zł za konto w mBanku

W mBanku do końca kwietnia trwa promocja, w ramach której można otrzymać 200 zł w gotówce z konto osobiste oraz dodatkowy prezent czy bon o wartości 100 zł za podpisanie umowy w placówce mBanku. W ostatnich dniach pojawiła się za to akcja Twoje Konto z BONUSEM i PREMIĄ dzięki której można otrzymać 100 zł za otwarcie konta i 200 zł za późniejszą aktywność w ramach standardowej promocji. Czyli łącznie można otrzymać, gotówkowe, trochę inne 300 zł za konto w mBanku. Do nowej promocji z premię 300 zł za konto w mBanku trwa o wiele dłużej, bo do 31.05.2021 r. A dodatkowo obowiązuje jeszcze program poleceń kont w promocji.

Promocja skierowana jest do nowych klientów, nieposiadających w mBanku konta osobistego oraz oszczędnościowego od 01.01.2017 r. (o nr rozliczeniowym 1140 2004 lub 1140 2017). Posiadanie konta firmowego czy kredytu nie wyklucza z udziały w promocji. W akcji biorą ponownie udział tylko konta indywidualne.

300 zł za konto  w mBanku – warunki promocji:
Pierwsze 100 zł za:
 • Do 31.05.2021 r. zarejestrowanie się na stronie promocji.
 • Wyrażenie zgody na zwolnienie banku z tajemnicy bankowej w zakresie niezbędnym do realizacji promocji.
 • Po rejestracji na stronie promocji i kliknięciu w otrzymany na adres e-mail złożenie wniosku o otwarcie eKonto osobistego.
 • We wniosku o konto wyrazić zgody marketingowe i handlowe.
 • Do 13.06.2021 r. zawarcie umowy o eKonto osobiste na postawie złożonego wniosku.
 • W każdym z dwóch pierwszych miesięcy posiadania eKonta wykonanie co najmniej 8 transakcji bezgotówkowych kartą i/lub BLIK, nie dłużej niż do 31.07.2021 r.
 • Do 20.08.2021 r. odebrania e-maila lub sms-a z prośbą o uzupełnienie danych do wypłaty premii i podanie tych danych w ciągu 7 dni.
 • Do 06.09.2021 r. – wypłata premii w wysokości 100 zł.
Kolejne 200 zł za aktywność:
 • 50 zł za jednorazowy wpływ w wysokości minimum 1.000 zł w ciągu 7 dni od otwarcia eKonta i wykonanie co najmniej 8 transakcji bezgotówkowych kartą i/lub BLIK w miesiącu otwarcia eKonta lub w miesiącu następnym.
 • 50 zł za jednorazowy wpływ w wysokości minimum 1.000 zł w ciągu 7 dni od otwarcia eKonta i wykonanie co najmniej 8 transakcji bezgotówkowych kartą i/lub BLIK w drugim pełnym miesiącu po otwarcia eKonta lub w miesiącu następnym
 • 50 zł za jednorazowy wpływ w wysokości minimum 1.000 zł w ciągu 7 dni od otwarcia eKonta i wykonanie co najmniej 8 transakcji bezgotówkowych kartą i/lub BLIK w trzecim pełnym miesiącu po otwarcia eKonta lub w miesiącu następnym.
 • 50 zł za jednorazowy wpływ w wysokości minimum 1.000 zł w ciągu 7 dni od otwarcia eKonta i wykonanie co najmniej 8 transakcji bezgotówkowych kartą i/lub BLIK w czwartym pełnym miesiącu po otwarcia eKonta lub w miesiącu następnym.

Nawet 300 zł za eKonto w mBanku

Jeżeli chodzi o transakcje z pierwszej części premii to dla umów zawartych w kwietniu transakcje można robić w kwietniu-maju-czerwcu, dla umów z maja – w maju-czerwcu-lipcu, a dla umów z czerwca – w czerwcu-lipcu. Promocję można także polecać za co dostaje się 50 zł za skuteczne polecenie, maksymalnie 250 zł za 5 poleceń. Warunek to spełnienie warunków promocji i podanie osobie poleconej odpowiedniego kodu ze strony promocji. Polecający i polecony powinien spełnić podstawowe warunki promocji. Premia za udział w tej akcji zostanie wypłacona w pierwszym tygodniu września.

Transakcje wykonywane w akcji nie powinny zostać anulowane do 15-tego końca następnego miesiąca. Przelew z kolei powinien być nie z naszego konta w mBanku, a najlepiej spoza mBanku. Premie za aktywność będą wpływać na otwarte eKonto do końca następnego miesiąca po miesiącu jego otwarcia.  Dodatkowo uczestnicy promocji mogą skorzystać z rachunku regularnego oszczędzanie Moje Cele, na którym otrzymują oprocentowanie 1,80% do kwoty 10.000 zł od dnia otwarcia i przez kolejne 3 pełne miesiące od daty jego otwarcia. Rachunek ten trzeba otworzyć razem z kontem osobistym. Stawka 1,80% jest tylko gdy suma wpływów na te konto jest wyższa o co najmniej 100 zł od wypływów.

I to wszystko – premia jest dosyć wysoka. Same eKonto osobiste w mBanku jest bezwarunkowo bezpłatne, nie ma też opłaty za kartę po wydaniu kwoty 350 zł w miesiącu. Wszystkich zainteresowanych premią do 300 zł za konto w mBanku zapraszam tutaj:

Inne, gotówkowe 300 zł za konto w mBanku


Regulamin Promocji eKonto z premią – XI edycja.

Regulamin promocji Twoje Konto z Bonusem i Premią.


eKonto osobiste to:
 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie rachunku eKonta.
 • 0 zł za obsługę karty debetowej po wydaniu 350 zł.
 • 0 zł za wypłaty we wszystkich bankomatach krajowych kwot min. 100 zł.
 • 2,50 zł za wypłaty poniżej 100 zł.

Promocji bankowych jest w ostatnich tygodniach bardzo wiele. Kończą się jedne akcja, kolejne są reaktywowane oraz pojawiają się co raz to nowe programy. Wszystkie najciekawsze promocje, dzięki którym można dorobić kilkadziesiąt, albo nawet kilkaset złotych miesięcznie zostały opisane u mnie na blogu w kategorii aktualne promocje bankowe tutaj:

<<<Spis aktualnych promocji bankowych>>>

Inne, gotówkowe 300 zł za konto w mBanku

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.