100 zł zł za konto 200 zł za kartę kredytową w Banku Pekao SA plus 100 zł w punktach

Kolejnym bankiem, który już chyba na stałe postanowił premiować nowych i powracających klientów stał się Bank Pekao SA, który w kwietniu postanowił odnowić swoją promocję konta osobistego i karty kredytowej. Ponownie można otrzymać 100 zł za konto i 200 zł zł za kartę kredytową w Banku Pekao SA. + 100 zł w punktach Bezcenne Chwile. Przy czym po 2 x 50 zł można dostać w popularnych ostatnio punktach programu Mastercard – Bezcenne Chwile. Przy czym można założyć same konto osobiste bez karty kredytowej, z kolei promocja karty kredytowej obowiązuje tylko przy otwieraniu konta osobistego. Odnowiona promocja konta osobistego trwa do 31.05.2021 r. a kartę można otworzyć do 30.09.2021 r.

Do nowej akcji mogą przystąpić osoby, które w okresie od 01.01.2019 r. nie posiadały w Pekao SA rachunku płatniczego i/lub lokaty terminowej. Sprawia to, że klienci przejmowanego Idea Banku mogą skorzystać z oferty promocyjnej. Konto tak jak poprzednio zakłada zakłada się za pomocą tzw. biometrii – na selfie.

100 zł i 50 zł za konto w Banku Pekao SA – warunki promocji:
 • Do 30.05.2021 r. zawarcie umowy o Konto Przekorzystne lub Konto Świat Premium wraz z kartą debetową Mastercard oraz aplikacją mobilną PeoPay poprzez stronę internetową lub aplikację PeoPay na tzw. selfie.
 • W ciągu kolejnych 3 pełnych miesięcy, następujących po miesiącu otwarcia konta:
  • Zapewnienie wpływu na konto w wysokości minimum 500 zł (najlepiej spoza Pekao SA),
  • Wykonanie co najmniej 4 transakcji bezgotówkowej.
 • Rejestracja w programie Bezcenne Chwile karty Mastercard – punkty o wartości 50 zł.
 • Do końca lipca lub do końca sierpnia (odpowiednio dla kont założonych w kwietniu lub maju) pojawienie się w placówce Banku Pekao i złożenie wzoru podpisu i okazanie dowodu osobistego.

<<<Strona promocji 100 zł za konto, 200 zł za kartę i 100 zł w punktach Bezcenne Chwile w Banku Pekao SA>>>

Tym razem warunki akcji są inne – wystarczą odpowiednie zasilenia i wykonywanie co najmniej 4 transakcji bezgotówkowych. Premia – 100 zł wpłynie na konto do końca końca sierpnia lub do końca września w zależności czy konto otworzymy w kwietniu czy w maju (tego roku). Należy pamiętać o uzupełnieniu w placówce wzoru podpisu w placówce w odpowiednim terminie. Konto trzeba zakładać online (poprzez stronę internetową albo aplikację PeoPay) ale jeżeli coś pójdzie nie tak to nawet po wizycie w placówce Pekao SA ten warunek będzie spełniony.

100 zł zł za konto 200 zł za kartę kredytową w Banku Pekao SA plus 100 zł w punktach


Można, a właściwie trzeba załapać się na promocję karty Mastercard – do 30.06.2021 r. należy zarejestrować ją w programie Bezcenne Chwile dzięki czemu otrzymamy 14.400 punktów powitalnych po wykonaniu 5 transakcji bezgotówkowej w ciągu 30 dni od przystąpienia do programu. Promocyjne punkty będą dostępne maksymalnie po 30 dniach od daty spełnienia warunków i będą ważne przez 6 miesięcy. Należy oczywiście w ww. programie wyrazić zgody marketingowej. Punkty te można wymienić na nagrody o wartości około 50 zł. Z promocji są wyłączone osoby, które przed 06.04.2021 r. były uczestnikami programu Bezcenne Chwile z kartą Banku Pekao SA. Promocyjne punkty można dostać za rejestrację karty debetowej i rejestrację karty kredytowej czyli można dodatkowo otrzymać 2 x 50 zł w tym programie w punktach wymiennych na bony i vouchery do różnych sklepów.


Dodatkowo można skorzystać z polecenia konta osobistego w Banku Pekao SA przez rodzinę czy znajomych. Wtedy osoba polecająca ma szansę otrzymać 100 zł. Niestety osoba polecona nie otrzymuje nic. Wystarczy przy otwarciu wpisać odpowiedni kod polecenia. Osoba polecająca i polecona powinny mieć wyrażone zgody marketingowe i handlowe, zasilić swoje konto kwotą minimum 500 zł, wykonać jedną transakcję bezgotówkową lub PeoPay oraz logować się do tej aplikacji. Osoba polecona musi spełnić te same warunki a spełni je z pewnością w ramach promocji za nowe konto. Warunki należy spełnić do 30.06.2021 r. a wypłata premii nastąpi do końca następnego miesiąca. Należy także do końca lipca uzupełnić w placówce Banku Pekao SA wzór podpisu. Można tak otrzymać aż do 1.500 zł za polecenia kont w Banku Pekao SA. Osoba polecająca powinna zarejestrować się tutaj.


Jeżeli w powyższej promocji założymy konto osobiste i zdecydujemy się na zawarcie do 30.09.2021 r. umowy o dowolną kartę kredytową Mastercard to z kolei możemy otrzymać 200 zł po spełnieniu prostych warunków. Należy po prostu przez 3 kolejne miesiące po zawarciu umowy wykonywać co najmniej 4 transakcje bezgotówkowe tą kartą kredytową. Np. dla umów zawartych w sierpniu – we wrześnie, październiku i listopadzie. Premia zostanie wypłacona na rachunek karty do końca następnego miesiąca po miesiącu spełnienia warunków promocji. Co ciekawe oprócz wyłączenia przelewów pieniężnych i zasileń typu Revolut nie liczą się także zakupy biletów w biletomatach. Należy uwzględnić opłatę za wydanie karty kredytowej Elastycznej – 15 zł. Opłata to 2,99 zł miesięcznie, niepobierana w przypadku wykonania w miesiącu jednej transakcji. Należy też nie mieć karty kredytowej na dzień 01.04.2021 r.


Konto osobiste w banku Pekoa SA należy za pomocą selfie i weryfikację przez stronę internetową czy mobilnie (np. po ściągnięciu i zainstalowaniu PeoPay). Jeżeli będziemy próbowali założyć konto całkowicie online i coś pójdzie nie tak (np. weryfikacja tożsamości) to możemy dokończyć proces w placówce i mimo to warunek też zostanie uznany za spełniony. Został dodany warunek pokazania się w placówce i uzupełnienie wzoru podpisu. Otwierane w ramach promocji Konto Przekorzystne staje się bezpłatne po zasileniu kwotą 500 zł i wykonaniu jednej transakcji bezgotówkowej kartą Mastercard. Podsumowując można otrzymać 100 zł za konto, 2 x 50 zł za rejestrację w programie Bezcenne Chwile, 200 zł za kartę kredytową oraz 100 zł za polecenia kont osobistych. Wszystkich zainteresowanych nową promocją zapraszam stronę promocji tutaj:

100 zł zł za konto 200 zł za kartę kredytową w Banku Pekao SA plus 100 zł w punktach


Konto Przekorzystne w Pekao SA to:
 • 0 zł za prowadzenie po zasileniu kwotą 500 zł (inaczej 6 zł).
 • 0 zł za obsługę karty po wykonaniu jednej transakcji bezgotówkowej (inaczej 3 zł) przy karcie Mastercard.
 • 0 zł za obsług karty po wykonaniu 4 transakcji bezgotówkowych (inaczej 9,99 zł) przy karcie Visa.
 • 20 gr za sms autoryzujący w bankowości internetowej ale 0 zł za autoryzację w aplikacji PeoPay.
 • Bezpłatne wypłaty w bankomatach sieci Pekoa.
 • 2 bezpłatne wypłaty w bankomatach obcych i wszystkie za granicą po zasileniu kwotą 500 zł (inaczej 2% minimum 5 zł) przy karcie Mastercard.
 • 2 bezpłatne wypłaty w bankomatach obcych i wszystkie za granicą po zasileniu kwotą 500 zł (inaczej 2% minimum 5 zł) przy karcie Visa. Po zasileniu kwotą 5.000 zł wszystkie wypłaty są darmowe.

Regulamin promocji „Punkty na start z Bankiem Pekao S.A. – edycja VI”.

Regulamin promocji Otwórz Konto Przekorzystne lub Konto Świat Premiu na selfie i otrzumaj nagrodę 100 zł – edycja I.

Regulamin promocji Zyskaj 200 zł za transakcje kartą kredytową z Kontem Przekorzystnym lub Kontem Świat Premium – edycja I.


Promocji bankowych jest w ostatnich tygodniach bardzo wiele. Kończą się jedne akcja, kolejne są reaktywowane oraz pojawiają się co raz to nowe programy. Wszystkie najciekawsze promocje, dzięki którym można dorobić kilkadziesiąt, albo nawet kilkaset złotych miesięcznie zostały opisane u mnie na blogu w kategorii aktualne promocje bankowe tutaj:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.