350 zł do Biedronki za konto w BNP Paribas

W BNP Paribas kończy się jedna akcja promocyjna konta osobistego a w jej miejsce pojawia się zaraz kolejna. Ostatnia akcja cieszyła się sporą popularnością i skończyła się przed czasem. Ale w jej miejsce w dniu dzisiejszym pojawiła się akcja Premia na zakupy dzięki której można otrzymać premię 350 zł do Biedronki za konto w BNP Paribas. Jak zwykle trzeba się wykazać stosunkową umiarkowaną aktywnością po otwarciu konta i być nowym albo odpowiednim powracającym klientem. Nowa promocja z bonami do Biedronki trwa do 10.03.2021 r. lub do wyczerpania 3.000 rejestracji na stronie promocji.

Z najnowszej promocji BNP mogą skorzystać tylko nowi i powracający klienci, którzy w ciągu 12 miesięcy przed złożeniem wniosku nie byli posiadaczami ani współposiadaczami rachunku oszczędnościowo – rozliczeniowego w BNP Paribas (a także w Raiffeisen Polbanku). Posiadanie karty kredytowej i/lub posiadanie konta w BGŻ Optimie nie wyklucza z udziału w promocji. Niestety w przypadku posiadania karty kredytowej czy kredytu mogą pojawić się problemy ze złożeniem promocyjnego wniosku… (wtedy należy skontaktować się i wyjaśnić sprawę z BNP Paribas).

350 zł do Biedronki za konto w BNP Paribas w akcji Premia na zakupy – warunki promocji:
 • Wypełnienie formularza na specjalnej stronie promocji z podaniem imienia, nazwiska, nr telefonu, adresu e-mail oraz numeru PESEL.
 • Wyrażenie zgody na zwolnienie banku z tajemnicy bankowej w zakresie niezbędnym do realizacji promocji, a także upoważnienie BNP Paribas do przekazania Organizatorowi promocji informacji o spełnieniu warunków uzyskania nagrody.
 • Złożenie do 10.03.2021 r. wniosku o otwarcie konta osobistego wraz kartą debetową i bankowością elektroniczną za pośrednictwem linku promocyjnego – który będzie dostępny w wiadomości e-mail, a który przekieruje na stronę promocji.
 • Najpóźniej do 24.03.2021 r. – zawarcie umowy ramowej z BNP Paribas o konto osobiste za pośrednictwem unikalnego kodu SMS w systemie partnera Banku – Autenti lub za pośrednictwem kuriera oraz aktywacja karty (nadanie nr PIN).
 • Podanie na stronie promocji i we wniosku o otwarcie konta osobistego takich samych danych.

<<<Strona promocji 350 zł do Biedronki za konto w BNP Paribas>>>

350 zł do Biedronki za konto w BNP Paribas

Nagrody w promocji Premia na zakupy:
Pierwsza nagroda – 50 zł do Biedronki za:
 • Otwarcie konta osobistego Konto Otwarte dla Ciebie w ramach promocji.
 • W miesiącu marcu wykonanie co najmniej 1 przelewu za pomocą bankowości elektronicznej (GOonline i/lub aplikacji mobilnej GOmobile).
Druga nagroda – 150 zł do Biedronki za:
 • Spełnienie warunki otrzymania pierwszej nagrody.
 • W miesiącu kwietniu wykonanie co najmniej 1 przelewu za pomocą bankowości elektronicznej (GOonline i/lub aplikacji mobilnej GOmobile
 • W miesiącu kwietniu wykonanie co 4 transakcji BLIK.
 • W miesiącu kwietniu otrzymanie wpływów w wysokości minimum 1.000 zł.
Trzecia nagroda – 150 zł do Biedronki za:
 • Spełnienie warunki otrzymania pierwszej i drugiej nagrody.
 • W miesiącu maju wykonanie co najmniej 1 przelewu za pomocą bankowości elektronicznej (GOonline i/lub aplikacji mobilnej GOmobile
 • W miesiącu maju wykonanie co 4 transakcji BLIK.
 • W miesiącu maju otrzymanie wpływów w wysokości minimum 1.000 zł.

Nagrody to e-kody o wartości 50 zł, 150 zł i 150 zł do Biedronki. Wiadomości o przyznaniu nagrody zostaną wysłane do 22 kwietnia, 25 maja i 25 czerwca 2021 r. z adresu premianazakupy@bnpparibasplus.pl. Można ten adres dodać już teraz do kontaktów. Nagrody – e-kody o odpowiedniej wartości zostaną wysłane na podany numer telefonu w formie sms-ów do końca kwietnia, maja i czerwca. I to wszystko – nagrody – bony do Biedronki o wartości 350 zł otrzyma się za spełnienie bardzo prostych warunków promocji.

Konto osobiste Konto Otwarte dla Ciebie zakłada się online, a kurier przyjeżdża tylko aby wydać nam kartę debetową. Jest one bezwarunkowo bezpłatne – nie ma opłat za prowadzeni. Do konta niezbędna jest karta debetowa – najprostsza karta Otwarta na Dzisiaj staje się bezpłatna po wykonaniu jednej transakcji bezgotówkowej miesięcznie (ryzyko opłaty 3 zł). Osoby do 26-roku życia nic nie płacą. Bezpłatne są wypłaty z bankomatów BNP Paribas oraz sieci Planet Cash. Można (ale nie trzeba) też wybrać inne karty – płatne ale z dodatkowymi, ciekawymi usługami. Wszystkich zainteresowanych solidną premią 350 zł do Biedronki za konto w BNP Paribas zapraszam tutaj:

350 zł do Biedronki za konto w BNP Paribas


Regulamin promocji Premia na zakupy.


Transakcje wyłączone z Promocji w przypadku konieczności transakcji bezgotówkowych wykonane w punktach posiadających następujące Kody MCC:

– 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne,
– 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność
zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska),
– 6012, określający instytucje finansowe,
– 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych,
– 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych,
– 4829, określający internetowe przekazy pieniężne.


Szczegóły akcji 200 zł do Carrefoura za kartę kredytową w w BNP Paribas tutaj:

350 zł do Biedronki za konto w BNP Paribas


Promocji bankowych jest w ostatnich tygodniach bardzo wiele. Kończą się jedne akcja, kolejne są reaktywowane oraz pojawiają się co raz to nowe programy. Wszystkie najciekawsze promocje, dzięki którym można dorobić kilkadziesiąt, albo nawet kilkaset złotych miesięcznie zostały opisane u mnie na blogu w kategorii aktualne promocje bankowe tutaj:

<<<Spis aktualnych promocji bankowych>>>

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.